Reviews

23.01.2017, Imants
Jūsu,Jāni sievišķīgo gaudu dziesmu izdzēsu tik tiešām,jo tagad bija laiks un abās zālēs nomainījām grīdas segumu,vienā laminātu otrā parketu,biljarda galdu gan nevaru noregulēt tik šķību,ka bumbiņas birtu vienā stūrī,cik Jums Jāni ir grūra dzīve,man pat lasot asaras sariesās acīs,nabadziņš,bet mēģini būt tomēr vīrs,nu atbrauc uz peintbolu uzspēlēsim dueli,arī pašlaik normāli spēlēt,bet vispār nav vērts,atkal kaut ko izdomāsi,vissi gan saka,ka peinbola parks ir ļoti interesants.Tā kā grīdu segumi ir nomainīti,ko tiešām vajadzēja mainīt,lai nedēļu ļaudis palasa,pēc tam izdzēsīšu,jo nav ko lasīt vecas ziņas,laiks iet,viss mainās,ceru,ka arī Jūs mainisieties un neliksiet vecas lietas.
00
23.01.2017, Jānis
Sveiki! Svinējām šajā viesu namā(Ieviņas pie Murjāņiem) Jauno gadu 2016/17! Pēc svinībām nolēmu padalīties ar redzēto. Uzrakstīju atsauksmi viesunami.lv, bet tā uzreiz nākošajā rītā tika izdzēsta. Tādēļ uzrakstīšu arī citur, lai cilvēki zin! Ienākot viesu namā, acīs uzreiz metas izdilušais lamināts, nodomāju- nav līdzekļu nomainīt. Otrajā stāvā istabiņām durvis normāli netaisās ciet, ķeras ap stenderēm, gultas dikti izgulētas. Visās trīs tualetēs durvis nevar normāli aizslēgt, ja nu vienīgi ar lielu spēku un viltību, cerot ka varēs arī tikt ārā. uz visām izlietnēm ūdens krāni kustās un nav siltā ūdens! Flīžu šuves melnas, nopelējušas! Pēc pusnakts gājām saunā, tā gan bija labi iekurināta, tikai žēl ka labierīcībām, blakus saunai uzlikta šilte REMONTS. Vai tiešām plikam jāiet caur visu viesu namu uz tualeti? Dušas stāvoklis briesmīgs! Reklamētais biljarda galds pilnīgi nelietojams! Šķībs, bumbiņas pašas saripo uz vienu stūri,audums met krokas, viss pleķos. Novusa galds borskābes pulveri nav redzējis, laikam, no dzimšanas- kauliņi vispār neslīd! var redzēt ka saimnieki grib tikai saņemt naudiņu un neieguldīt ne centa!
00
23.01.2017, Laura, Jānis Jaunlaulātie
Liels paldies par lielisko apkalpošanu, lieliska sadarbība , brīnišķīgi īpašnieki! Lai veiksmīgs Jaunais Gads! JAUNLAULĀTIE 23.12.2016.
01
23.01.2017, kaspars
Biju apmeties viesnica reklāma skaista, tikai internets nepieejams virtuve trauki nav nerunasim par tiribu gultas parklajus diez vai kads kadreiz nomaina,esmu vilies.
02
21.01.2017, ciemiņš
Pārsteidz kopējā tendence - "apmierināts" komentētājs ir tik zinošs, ka paziņo, ka visas iepriekš sniegtās negatīvās atsauksmes ir izdomātas. Ļoti labi, ka daži cilvēki ir tik pārliecināti par visu cilvēku pieredzēm! Lai jums sokas bizness, Māra. Iesaku ņemt aiz auss kaut daļu no šeit izteiktajiem neapmierinātajiem komentāriem un nedaudz paanalizēt savu attieksmi.
01
20.01.2017, Megija
Kādas ir aptuvenās cenas?
00
16.01.2017, inese
Ļoti laba vieta,un samniece VIENKĀRŠI izcila-daudziem būtu jāmācās no viņas...bija ļoti patīkama un pretī nakoša.labākas vietas nav par šo "KUNČI''.Iesaku visiem šo vietu,un protams arī viens ir arī tas ka cenas tiešām ir labas.Pēc savas pieredzes visur citur ir neatbilstošas cenas...Paldies liels samniecei....
00
16.01.2017, Nora
Burvīgi saimnieki, skaisti un ar gaumi iekārtots viesu nams, kā arī gleznaina vide. Labprāt atgriezīšos vēl. Silti rekomendēju šo vietiņu!
00
15.01.2017, Zane&Toms
Lieliska vieta un viesu nams, kur svinēt kāzas, vai citus svarīgus svētkus. Savas kāzas nosvinējām šajā viesu namā pirms pusgada un visi viesi bija sajūsmā par vietu un viesu namu. Saimnieki ļoti atsaucīgi un pretimnākoši. Arī cena bija adekvāta. Un noteikti iesakām pavāri Ilzi (no Jelgavas) ar ko sadarbojas saimnieki. Viss ēdiens tika laikus pasniegts un bija ļoti gards.
02
15.01.2017,
seit bija briniskigi ziemassveetki.Tik romantiski kureejaas kamins un eglite loti skaista.Silti un maajigi.Paldies saimniekiem.Bija pat saruupeetas sveces ar ziemassveetku smarzu.
00
06.01.2017, AGRIS
Ideāls viesu nams. Perfekta vieta. Pirts ideāla.
01
05.01.2017, louche
Soy una especial francés que trabaja en el ámbito financiero entonces es el momento para que usted venga a conceder sus préstamos de € 1.000 a € 500.000 (euros). Siento libre seré su 24h / 24. Esta es una oportunidad para que usted pueda terminar su situación financiera un poco difícil. Gracias y esperando a que lire.Mon correo electrónico: louchethibeaut@gmail.com cordialmente
00
05.01.2017, Kredits Piedāvāt aizdevumus starp īpaši no 1000€ līdz 500.000€ : elina.credit@inbox.lv
Kredits Piedāvāt aizdevumus starp īpaši Man ir kapitāls, kas tiks izmantoti, lai piešķirtu īpašus aizdevumus īstermiņa un ilgtermiņa no 1000€ līdz 500.000€ ikvienam nopietni vēlas šo kredītu. 2% procenti gadā saskaņā ar kreditē summas kā īpaši es negribu pārkāpt augļošanu likumu. jums var atmaksāt vairāk nekā 1 līdz 15 gadiem atkarībā no kreditēto summu. tas ir jūs redzat par ikmēneša maksājumiem. Es lūdzu tikai atzīšanu rokrakstā sertificēts parāda un arī daži sniegtie daļas: elina.credit@inbox.lv
10
04.01.2017, kjehddhhdhd
Qshbacjbdwdijwdbhjwdbhiuwdbwshb febhdabjbssddkhbwd kjcndkhsbskhxcxakjhsxbjxashkscsdakaddbhxaskadscvbhicaa Adjnladjnjkadqbsqcjijsfhwduohsccouqfshu Asacljdaihbdahiabdijbihwdhbdwojbdw Sajnlshijwdkjndjkcdwbdhjfwoofwbdjofwd
04
03.01.2017, Rudīte
Neliela kompānija, sagaidījām Jauno 2017gadu Bīriņu pilī.Vēlos pateikt ļoti lielu paldies personālam un saimniekiem,Varam likt10 ar lielu plusu - gan par viesu namu, tā greznību un tik mīkstām gultām :), gan arī apkalpojošam personālam.laipns atsaucīgs ,personāls lielisks.viss bij izdomāts,šampānietis,gan salūts,otrā rītā baseins ,loti sātīgas labas brokastis viss bija ļoti jauki.Tiešām iesaku šo pili nenožēlosiet,neatceros,ka tik labi būtu atpūtusies un jutos vienkārši izcili labi.Cik maz vajag pilnai laimei...Lai jums veicas tā turpiniet,lai Jums daudz klientu.Paldies. Rudīte.
05
03.01.2017, Jolanta
Liela kompanija, sagaidijam Jauno gadu viesu nama Eglieni. Vairak vai mazāk viss bija labi, līdz brīdim, kad mājas saimnieks , sāka nākt pie mums un bezkaunīgi prasīt, lai ielej alkoholu, protams, nevienam nav žēl, taču tas turpinajas daudzu stundu garumā, par ko mes bijām visi pārsteigti, kā arī jauna gada rita saimnieks vairs nesaprata robežu starp klientiem un sevi. Saimnieka uzvedība briesmīga.
00
Page 1 from 108
1234567891011»Last