Atsauksmes

24.02.2017, Zane
Ļoti jauka vieta, skaists interjers un jautrs saimnieks! Paldies par lielisko uzņemšanu! Tiksimies vasarā! Zane
00
21.02.2017, Aušrinė
Добрый день! Есть ли свободные места 07.24-07.29 (всего 5 сутки)? Если нет, напишите, которые дни не заняты (07 и 08 месецами). Спасибо. 862917159 ausrex@gmail.com
00
19.02.2017, Ilze
Bijām patīkami pārsteigti par skaisto viesu namu pašā Amatas krastā ! Mūsdienīgi noformēti un izcili gardi ēdieni katrai gaumei , jo sajūsmā bija kā gaļēdāji, tā arī mūsu veģetārais gals. Prieks, ka izvēlējāmies tieši šo viesu namu! Paldies visu kolēģu vārdā saimniekiem, šefpavāram Aivaram un pārējiem par mūsu kolektīva silto uzņemšanu! P.S. Par gaidāmo sporta spēļu organizēšanas vietu tika iebalsota "Bille", tā ka tiekamies pēc dažiem mēnešiem! :)
01
19.02.2017, Didzis
Bijàm viesu namà nokĺuvuš ar grùtìbàm...ar ilgu runàšanu . Cilvèkiem bija solìtas 35 segas un viss pàrèjais pusei nepietika. Bet viss intresantàkais nebija kurinàts un viesi pàrsala .neviena no darbiniekiem necèļ kad viņie zvana atieksme 0000
10
15.02.2017, Madara
Svinējām , šajā vietā jano gadu, bija klusi, mīlīgi un romantiski! ļoti jauki saimnieki un vieta - pasakaini mierīga
01
14.02.2017, Ilze
Viesojāmies 2015. gada rudeni - es teiktu, ka dzīvē ir labāk kā bildēs. Omulīgi, jauki, var redzēt, ka saimniekiem ir gaume un sajūta, kas ir lauku romantiskais kičš. Vienīgie trūkumi - bija grūti atrast tumsā un tualete ir pirmajā stāvā, bet gulēšana otrajā. Patīkami, labprāt atgrieztos.
02
14.02.2017, Igors
Очень хорошее место. Уютно, просторно, чисто, отличные хозяева. В любых вопросах шли навстречу. Прекрасное место для зимнего и летнего отдыха. Рекомендуем однозначно! Спасибо Инне и Юрию.:)
01
11.02.2017, Elīna
2016.gada septembrī svinējām kāzas.skaista vieta burvīga atmosfēra. Jaunlaulāto numurini eleganti, skaisti Ēdienkarte elastīga un garšīga, pavārs atsaucigs un laipnis. Nevienu brīdi nenožēloju ka izvēlējāmies šo viesunamu. Iesaku!
15
09.02.2017, Iveta
Nosvinējām šeit savas kāzas. Viss bija sagatavot pienācīgi. Mums tiešām patika> Noteikti ieteiktu arī citiem.
01
09.02.2017, Anna
Bijām Metriņos jubilejā. Ļoti patika.Māja kā pasaku namiņš,siltā,tīra,mājīga,ar skaistiem dekoriem(saimnieki ļoti piedomā par etnogrāfisko stilu).Baseins un pirts supper,pavadījām baseinā visu nakti.Brauksim vēl.
00
05.02.2017, Paula
Billi varu ieteikt no no visas sirds! Svinējām kāzas uz 60 cilvēkiem 27.07.2016. Tāpat kā Signe, biju šeit bijusi jau iepriekš un zinu, ka uz kāzām viss viesu nams strādā uz maksimālo lai jaunajam pārim būtu īpašs notikums! Turklāt Billes cenas ir pat ļoti draudzīgas, kas mums bija svarīgi jo daudz ko kāzās darījām paši, ar viesu nama palīdzību. Viss bija pēc augsta standarta - ēdiens garšīgs un ar pavāru bijām aprēķinājuši tā, ka bijadaudz un vēl palika aukstās uzkodas otrajai dienai, jo mēs svinējām kāzas 3 dienas un bija labi ka otrā dienā varēja ko uzkost. Mums sanāca arī gaļās cepšana otrās dienas vakarā, kur ēdām netikai speciāli uz vietas marinētu gaļu, bet pat pavāru uz vietas svaigi kūpināto vistu un gaļu! Viss ēdiens bija vienkārši izcils, neko pielikt ne atņemt! Istabas Billē ir ne sliktākās kā dažās pilīs, un katra ir īpaši mākslinieces izgleznota, kas viesnīcai piešķir īpašu romantiku. Billei ir tāda maģiska atmosfēra ko ļoti grūti raksturot vārdos, bet kas paliek un gribas atgriezties. Bet man īpaši patika attieksme un pretīmnākšana ko saņēmu no visiem Billes cilvēkiem. Es jutu, ka viņi vienmēr bija gatavi atrast kreatīvus kompromisus, palīdzēt un centās visos veidos pielāgoties mums. Gatavojoties kāzām, runājām ar vairākiem viesu namiem pirms tav kur attieksme bija daudz mazāk elastīga - pie mums dara tā un to nevar mainīt vai pat nopietni apspriest. Billē jutu, ka manas kā līgavas emocijas ir svarīgākas par visu citu. Īsumā, es ļoti rekomendēju! Turklāt arī manam vīram, kurš ir no ārzemēm (Izraēlas), un viņa ģimenei viss likās izcili! Viņi bija īpaši iespaidoti par to cik skaista ir daba Billē, un cik labi viesu nams iekļaujas apkārtējā dabā un skaistumā.
27
05.02.2017, Ingrīda
Paldies saimniekiem par neaizmirstamo atpūtu! Mūsu kompānija ir bijusi daudz viesu namos, kuros ir labi, bet tagad esam atraduši SAVU,- un tie ir Kārumnieki! Viss tīrs un akurāts, gaumīgi iekārtots. Nekā lieka, bet nekas arī nepietrūkst. Attieksme ļoti pretīmnākoša un saprotoša! Paldies! Paldies! Paldies! Jūs esat Vislabākie!!!!
04
02.02.2017, Jānis
Liels paldies par attieksmi, sadarbību, sapratni mūsu tēva Kārļa bēru mielasta organizācijas norisē . Perfekta apkalpošana, garšīgs ēdiens, pretimnākoši, saprotoši saimnieki! Pateicībā un patiesā cieņā, Jānis 17.01.2017
01
01.02.2017, Marita
Svinēju šeit savu 60 gadu jubileju. Ļoti jauka atmosfēra un ļoti bagātīgs un garšīgs ēdiens. Domāju, ka mana meita šeit noteikti svinēs savas kāzas. Milzīgs paldies Jums !
03
29.01.2017, jaunā sieva
Cik labi, ka izvēlējāmies kāzas svinēt Billē! Saimnieki un personāls tik atsaucīgi, palīdzēja visur, kur mums vajadzēja. Ēdiens brīnumgards un liels paldies šefpavāram par atsaucību un pacietību ēdienkartes izveidošanā! :) Bijām pirms pāris gadiem te draugu kāzās un Bille pa šo laiku ļoti mainījusies, viss palicis daudz skaistāk, zaļāk, krāšņāk. Un tie sienu gleznojumi... gājām pa visām telpām, numuriņiem un priecājāmies par skaistumu. Ļoti romantiski. Iesaku, iesaku!!! p.s. Atvainojos brīnišķīgajiem saimniekiem, ka atsauksmi pievienoju tikai tagad :)
210
28.01.2017, Signei papildinu
Signe jā ēdiens super.bet lielākais paldies nevis vienam aivaram.bet visiem.kuri klāja numurus(un novāca), meitenei kura klāja galdu un pacietīgi taisīja mums foto no 100 telefoniem,kuri tīrīja sniegu,kuri kutināja-VISIEM VISIEM
210