Atsauksmes

14.12.2017, Tālis
Labdien. Ja jau reiz vēstule -atsauksme ir domāta man ,tad ir jāatbild. Muļķīgi ir komunicēt saitā bet ko lai dara. Jau iepriekš atvainojos par vienu metīro palagu kas nebija nomainīts, cita veļa vienmēr ir tīra un izmazgata. Jā tā nav jauna un nav gludināta un stērķelēåta,[ jo te ir pirts ne viesnīca], bet tīra Nu būs pagājuši 2 mēnešiu un pirtīesmu gandrīz katru dienu, un tos izkārnijumus tualetē neemu atradis [Varbūt Jus tos paņēmāt lidzi-ja tā, tad nevajdzēja tā tērēties ,bet parādīt ari man lai zinu par ko ir runa]. Mušas. Kā zināms mušas ziemo guļbaļķu ēkas baļķu spraukās un citos caurumiņos, un ēkai uzsilstot tās izlien laukā domādamas ka ir pavasaris. Pieļauju ka kāda ari pakakā. Dažiem darba drēbes ir vienkārši netīras drēbes, kurinašanu un malkas piegādi uc saimniecības darbus es neveicu uzvalkā un baltā kreklālā un to nedarīšu, bet par cigareti, ja tāda bija,Jums taisnība-es ņemšu to vērā. Par komunikāciju vispar. Es visiem viesiem saku lai man paziņo ka kaut kas nestrādā vai nav kārtībā un vai neapmierina, un tā viesi dara jo cilvēki ir dažādi. Pieejami ir gan daži specifiski trauki, dvieļi, gāzes pīts-tik jāpavaicā ja vajag. Protams ja mute nav domāta tikai barības uzņemšanai, bet ari komunikacijai. Visas problēmas var atrisināt maksimums 30. min laikā. Nu tad beigās. Tie kas baidās no saimnieka darba drēbēs, baidās no neredzamiem izkārnijumiem un baidās iekāpt mušas kakā- nu nebrauciet un pat nezvaniet, tie kas grīb atpūsties klusā vietā mājīga atmosferā-laipni un mīļi gaidīti. P.S. Objektīvas atsauksmes varat aplūkot bookin.com. Tās ir dažādas, kā jau cilveki Un vēl, ja jau rakstītājs neparakstās zem rakstītā,[tā ir elementār lieta ,te par piklājību lieki runāt] tad man atliek domāt ka viņam ir kauns par saviem vārdiem ,vai tas ir kāds NLO vai ONO [uzsvars uz otro O] un nav tas nekāds utu meklētājs bet mušu kaku meklētājs drīzāk, un komunikācijai ir pieejams gan mans t. nr, gan e-pasts.Man nav kauns ne par savu vārdu ne par pirti "Asni" Ar cieņu Tālis.
01
13.12.2017, Sabine
Paldies, Elgar, par atsauksmi! Atlausos gan Jums jautat- kadas izmaksas konkreti ir mistiskas,ieprieks nebridinatas, reiz divi un kadas glazes par 10 eur gabala? Nekad vairak par 3 eur neesam jautajusi un tad tikai ja saplestas vairak ka tris glazes. Ko nozime saplestas pat ja nebus saplestas?
00
13.12.2017, Elgars
Vieta laba un ēdienu kvalitāte, lai arī par salīdzinoši augstu cenu arī laba. Ja izvēlaties pasākumu šajā viesu namā, rēķinieties ar mistiskām izmaksām, kas kopējo tāmi paaugstina x2, kā arī rēķinieties, ka būs saplēstas viņu glāzes, pat arī tad, ja tās nebūs saplēstas un cenas tām būs 10 eur par glāzi :) Ja šādi gadās sūtiet dēt...
00
08.12.2017,
Cienījamais, Tāli! Nu nevajag noliegt to, kas ir. Diemžēl pirtī nebija neviena paša tīra gultas veļas piederuma, nevis viens palags nenomainīts. Jau prom braucot pateicām Jums, ko par tīrību šajā vietā domājam, tad gan nelikāties tik varens. Un domāju, ka, ja WC ir piekaltuši izkārnījumi, tā nav nekāda "UTS". Varbūt meli ir arī mušu nokakāti logi un Jūsu paša izskats? (sagaidījāt viesus netīrās drēbēs, ar cigareti zobos, nemaz nepacentāties to nolikt malā, ņēmot vērā, ka atradāmies pie Jums ar 2 maziem bērniem). Un otrajā rītā pats bijāt pārsteigts, kāpēc mēs tik agri bijām sapakojušas mantas un atradāmies mašīnās...kaut varējām uzturēties šajā vietā līdz 12:00..diemžēl sajūtas bija tik ļoti šķebinošas, ka ātrāk gribējās tikt prom. Ja pirts nepiedāvā gultas veļu, tad es to paņemu līdzi no mājas, un nesaskatu tur nekādu problēmu, bet, ja piedāvā, tad es sagaidu, ka tā būs tīra. Nedomāju, ka mūsu prasības ir kaut kas ekstrēms, tā ir vienkārši elementāra higiēna. Nē, mēs nebraukājam apkārt, lai "pa lēto nakšņotu un meklētu utis", ja Jūs uzskatāt, ka lētāka samaksa nozīmē, ka Jums nav jāievēro elementāras higiēnas normas, tad man ļoti žēl, ka šāds "viesu nami, atvainojos "pirts ar nakšņošanas iespējām" eksistē. Lai Jums veicas tālākajā darbībā un, lūdzu, iztīriet telpas!
03
05.12.2017, Ieva
Šeit svinējām nelielas kāzas. Ārkārtīgi mīļa un atsaucīga saimniece, jauka vieta, forša melnā pirts un kubls (saunu neizmantojām). Viesi ar mazuli novērtēja atsevišķo istabu tieši pie svinību zāles. Iesaku!
01
04.12.2017, 365Brivdienas
Cien.Elīna, bez apmaksas nevienam netiek turētas telpas, esošais komentārs ir norādīts mājas lapā http://365brivdienas.lv/?dir=viesu_nams Ļoti žēl ka esiet kautko pārpratuši, bet mājas lapā ir kalendārs ar pieejamiem datumiem, tur arī ir informācija ka Jūs interesējošais datums ir jau aizņemts. Priecājamies katram klientam un nevienam nevēlamies izdarīt pāri tiešī šī iemesla dēļ ir esošais komentārs - Datumi netiek pieturēti vai rezervēti, kamēr nav noslēgts līgums. Rezervācija tiek apstiprināta tikai pēc līguma noslēgšanas, avansa vai pilnas summas apmaksas. Varam piedāvāt jebkuru citu pieejamo kalendārā datumu bet to kas jau rezervēts un apmaksāts mainīt nevaram. Zvanu ir ļoti daudz, bet nevienam nekad netiek pieturēts datums telefoniski, mēs pat nesolam ka turēsim. Ar cieņu 365Brīvdienas Kolektīvs!
00
04.12.2017, Elīna
Ļoti nesmuki iznāca. Tika norezervēts viesu nams lielām Dzimšanas Dienas svinībām,tika sarunāts laiks cikos braukt iemaksāt naudu,un sakārtot papīru lietas,bet aizbraucot pasaka ka atdots citam. Ļoti nesmuka un nekorekta rīcība.
00
03.12.2017,
Полная дезинтария когда зашла на кухню увидела что хозяйка курит и при этом готовит салаты. На кухне ужас творился мухи грязь много алкоголя пропало. Так сказали гости которые не пьют . А так если обслуживание то девочка официантка супер. На кроватях спать не возможно было одни доски и одеяло на них. Вообщем смотрите сами но не советую только из за еды.
00
01.12.2017, Viešņa
Loti jauka pirtiņa, tīra silta un ar burvīgi lieliem stikla logiem. Tuvumā neviena māja, tādēļ var baudīt pilnīgu mieru un klusumu. Saimnieki ir superjauki, visu pastāstīja un parādīja. Bija sagatavotas vletas pirtiņas baudīšanai! Noteikti atgriezīsimies vēl!
11
30.11.2017, Sanita
Labdien Vai lùdzu 2017--2018 vakars ir brivs varbut brinumi notiek .
00
28.11.2017, Jānis
Pirtiņa vel pieejam uz Jauno gadu
12
28.11.2017, Edmunds
Bijām novembra beigās, meklējām romantisku vietu divvientulībai, interjers apmierināja, diemžēl attieksme ne, bija tikai apkopēja un apsargs dienesta telpās. kuri viesiem nepievērsa uzmanību, jo personīgās sarunas un kafijošana bija svarīgākas
00
27.11.2017, Юлия
Замечательное место, очень милая и приветливая хозяйка Зиедите. Останавливались в трехместном номере, в конце ноября. Около дома есть место для парковки, в номере было чисто и уютно, отопление для нас включили заранее. Т.к. мы бали единственными постояльцами, на тот момент, в нашем распоряжении было два душа и туалета. Утром нас накормили вкусным омлетом с бутербродиками и напоили кофе и чаем. Мы очень благодарны хозяйке за гостеприимный прием и уютную, теплую ночь.
02
26.11.2017, Ilze un Dārta
19.novembrī viesu namā " Oāze" ( sakoptā vietā un skaistā viesu namā) svinējām mūsu dzimšanas dienas! Vēlos pateikt sirsnīgu paldies viesu nama saimniecei Intai par pozitīvo sadarbību, iepazinām viņu kā atsaucīgu, radošu un ļoti atbildīgu Saimnieci. Plānojot mūsu ballīti, varējām visu izrunāt- Inta no savas pieredzes ieteica, cik, kā un ko labāk. - gan ēdienkarti ( mūsuprāt, labas un pieņemamas cenas) , gan galda noformējumu u.c. svarīgus jautājumus ( par saunas izmantošanu, par vāzēm, par citas telpas izmantošanu radošai aktivitātei, par ballītes ilgumu...). Lai gan 19.nov. bija pelēka, lietaina un drēgna diena, viesu nama teritorija un koki, sagaidot mūs, jau bija svētku rotā- mirdzēja krāsainās lampiņu gaismiņās. Viesu namā bija patīkami silti, omulīgi un mājīgi. Galds bija tik skaisti un svinīgi uzklāts. Ļoti garšīgs ēdiens, laba apkalpošana, palīdzība arī sakārtojot ziedus vāzēs un svētku kūkas svinīgajā brīdī! Gan mēs, jubilāres, gan mūsu viesi patiesi no sirds izbaudījām šo mūsu svētku vakaru "Oāzē"! Paldies, Inta Jums un jūsu komandai! Ļoti labprāt svinēsim "Oāzē" vēl kādus savus svētkus un noteikti iesakām šo viesu namu arī citiem! :)
01