Atsauksmes

04.07.2017, Rasma
Svinēju savas kāzas šajā viesu namā 2016.gadā. Visvislabākās atsauksmes par saimnieci un viesu namu! Saimniece ir superforša, palīdzēja ar padomiem un idejām, telpas plašas, tīras, gaišas! Ēdiens garšīgs, visi kāzu viesi bija sajūsmā. Mājiņas omulīgas, mierīgi varēja izguldīt visus 50 kāzu viesus, jūra arī pāris minūšu attālumā. Noteikti iesaku!
32
01.07.2017, Māris
Lieliska vieta attpūtai,atvaļinājuma pavadīšanai ,kāzu svinībām,jubilejām,lielisks saimnieks,par visu var sarunāt,lieliska pirts.,paldies saimniekam
51
27.06.2017, Vita
Nepatika. Braucām ar bērniem - lielākiem un mazākiem un tur tika turēts suns tieši tai vietā, pa kurieni ir jāiet uz istabiņām. Paši saimnieki arī tur dzīvo un ir jāsamierinās ar viņu un viņu bērnu/paziņu klātbūtni izklaidējoties. Bija liegtās zonas - terases, viņu privātā teritorija, kas ir kopā ar viesu māju. Jutāmies tā, ka nevis aizbraucām atpūsties savā kompānijā, bet gan tā, ka esam ciemos pie svešiem cilvēkiem.
24
27.06.2017, Lauma
Energetiski speciga, skaista vieta. Kluss mezhs, aiz kura balto smalko smilsu jūra. Mājinas ir vienkarsas un majigas, ar koka apdari. Vieta, kur atpusties un atgut spekus! Loti patika!!!
40
26.06.2017, елена
Праздновали золотой юбилей на Лиго в 2017 в Starkis. Добрые пожелания и слова благодарности хочу выразить хозяевам мой праздник стал настоящей сказкой! В этом удивительном месте мои гости из Литвы,Эстонии, Англии и Латвии могли насладиться не только сказочными фотографиями на фоне средневековых замков,сделанных руками хозяина,но и получить удовольствие от красивой подачи блюд и действительно вкусной еде! Мои гости получили прекрасные впечатления и все в восторге ! Спасибо Вам,огромное!
26
26.06.2017, елена
Праздновали золотой юбилей на Лиго в 2017 в Starkis. Добрые пожелания и слова благодарности хочу выразить хозяевам мой праздник стал настоящей сказкой! В этом удивительном месте мои гости из Литвы,Эстонии, Англии и Латвии могли насладиться не только сказочными фотографиями на фоне средневековых замков,сделанных руками хозяина,но и получить удовольствие от красивой подачи блюд и действительно вкусной еде! Мои гости получили прекрасные впечатления и все в восторге ! Спасибо Вам,огромное!
15
26.06.2017, Alla
Отдыхали на Лиго в 2017 в Maza pirts. Это не просто гостевой домик у озера... Это райское место, где отдыхает душа и тело. Огромное спасибо хозяевам, которые с такой любовью и заботой организовали место отдыха (баня, мангал, катамаран, лодочка, рыбалка, шезлонги и др.)! Здесь очень чисто, ухожено и продумано все до мелочей для комфорта уставших от городской суеты и серых будней. Очень хочу снова вернуться сюда!
23
26.06.2017, Alla
Отдыхали на Лиго в 2017. Это не просто гостевой домик у озера... Это райское место, где отдыхает душа и тело. Огромное спасибо хозяевам, которые с такой любовью и заботой организовали место отдыха! Здесь очень чисто, ухожено и продумано все до мелочей для комфорта уставших от городской суеты и серых будней. Очень хочу снова вернуться сюда!
85
26.06.2017, Dzintra
Mana ģimene (6 pieaugušie un 2 bērni) pavadīja trīs kolosālas brīvdienas un nosvinēja Līgo svētkus Cerību liedagā. Jau atbraucot sajutām saimnieces radīto svētku noskaņu un rūpes par mums – visur salikta jāņu zāle, lauku ziedi, bērzu zari un sagatavots ugunskurs. Ideāla vieta atpūtai ar ģimeni vai draugu lokā – nav kaimiņu blakus, klusums, priežu smarža, tuvu jūrai un pieejamas visas extras (pat bērniem rotaļlietas). Mana ģimene izbaudīja šeit pavadīto laiku, sevišķi mērcēšanos siltā kublā un pastaigas līdz jūrai. Paldies Gitai !!!!
85
21.06.2017, Sandra
Iesaku visiem izbaudīt šo brīnišķīgo vietu. Ļoti garšīga bez rauga maize, kafija, vispār visas brokastis. Paldies atsaucīgajiem saimniekiem!
43
21.06.2017, Dmitrijs un Alīna Bindemani
Liels paldies Jums par siltu pieņemšanu, iedvesmojošiem vārdiem, par sakoptiem un ļoti skaistiem apartamentiem. Tik jaukā vieta, kur daba prevalē, kur svaigs gaiss un tīrs ūdens ārstā dvēseli. Viss bija augstākajā līmeni! Tikai jaukas un visslābākās atmiņas!!!!
37
19.06.2017, IVETA
Pavadījām šeit brīvdienas (17/18.06.2017).Vieta brīnišķīga,viss tīrs, mājīgs un sakopts . Ezers ļoti skaists,ir izveidotas peldvietas gan lieliem,gan maziem.Droši var ņemt līdzi bērnus. Esam ļoti apmierināti,brauksim vēl.Paldies saimniekiem.
105
19.06.2017, Guna
Paldies par uzņemšanu un patīkamo atpūtu Jūsu kempingā, kaut arī mūsu ģimene pavadīja tikai vienu nakti, bet jutāmies ļoti, ļoti patīkami un ērti. Lai veiksmīga sezona! Ieteiksim arī draugiem un paziņām ;)
03
18.06.2017, Māra Lasmane
Esmu jums, darbiniekiem ļoti pateicīga. katru gadu piedalījāmies festivālā, kā arī katru gadu pēc festivālā nakšņojām citās vietās viesu namos.. bet pie jums mēs jūtamies forši, jauki mūs uzņēmāt, ar viesmīlību, laba apkalpošana un laba attieksme, neskatoties uz to ka mēs esam cilvēki ar dzirdes traucējumiem. Ļoti skaista un burvīga vieta, daba apkārt, viss tik mājīgi un sakopts prieks bija uzturēties, jutāmies kā mājās vienreizējā vieta, laba vieta bērniem un ģimenei ļoti patika, vēlreiz liels paldies par jauko uzņemšanu meitenei un priekšniecei par atsaucību. Noteikti atgriezīsimies vēl šajā burvīgajā vietā.
22
15.06.2017, Ainars Bēŗziņš
šī vieta atpūtai draugu lokā ir ideāla -laba aura,interjers,izstabiņas tik interesantas un smukas,vecais ķieģeļu mūris no senatnes....lielā zāle kur var rīkot svinības un koncertus... patīkamas atmiņas...
2513
13.06.2017, Liene
Biju atpūsties ar ģimeni un draugiem brīvdienās, ļoti skaista un burvīga vieta, daba apkārt, pirtiņa, viss tik mājīgi un sakopts prieks bija uzturēties, jutāmies kā mājās vienreizējā vieta, bērniem un ģimenei ļoti patika, liels paldies par jauko uzņemšanu meitenei un priekšniecei par atsaucību. Noteikti atgriezīsimies vēl šajā burvīgajā vietā pie Daugavas.
02