Atsauksmes

31.05.2017, Juris un Liene
Viesu nams "Saules sēta" Viļānu novadā ir ļoti skaists un liels guļbūves viesu nams. Man ļoti patika zāle - ļoti plaša. Istabas ir ļoti ērtas, gultas ir mīkstas, katrā istabiņā ir tualete un duša. Ēdiens bija sagatavots ļoti garšīgs, it īpaši otrās dienas soļanka. Paldies par pirti un baseinu ! Paldies atsaucīgajām meitenēm !
89
31.05.2017, Inese
Harald,tas ir stāsts par Jums.Esmu vairākas reizes apmeklējusi šo atpūtas vietu.Neviens vārds neatbilst patiesībai.
13
29.05.2017, to>Haralds
Harald ,tu domā ka samaksā un nu viesu nama saimnieki dancos un klanīsīs un izpildīs visas tavas infantilās prasības ? ja tu dēļ pārdesmit eiro esi gatavs uz visu ,tad es nedomāju ka tā viesu nama saimnieki ir tādi pat kā tu,viņiem ir pašcieņa un principi.
14
29.05.2017, Anita
Vieta,kur aizbraucot liekas ,ka laiks apstājas.Iestājas tāds miers!
30
29.05.2017, Андрей
Отличный комплекс для корпоративов. Персонал отлично справляется с возложенными на них обязанностями.Баня очень хорошее дополнение на второй день.Столы накрываются на любой вкус.кто хочет хорошо отдохнуть то сразу сюда !
44
28.05.2017, Haralds
Biju šeit vasarā! Nepatika nedz īpašnieces attieksme-dusmīga un aizkaitināta bet nesaprot ka mēs viņai par to maksājam naudu, nedz paši apartamenti.Solīja ka būs ar segām un spilveniem. Aizbraucām un nebij ne viena ne otra. Žēl ka pasaulē ir vēl tādi nožēlojami cilvēki!
33
28.05.2017, Haralds
Biju šeit vasarā! Nepatika nedz īpašnieces attieksme-dusmīga un aizkaitināta bet nesaprot ka mēs viņai par to maksājam naudu, nedz paši apartamenti.Solīja ka būs ar segām un spilveniem. Aizbraucām un nebij ne viena ne otra. Žēl ka pasaulē ir vēl tādi nožēlojami cilvēki!
33
28.05.2017, Reinis
Krāpnieki!!! Nebrauciet uz šo viesu namu!! Pēdējā brīdī mūs puemānīja, jo kāds acīmredzot bija piesolījis maksāt vairāk!!
51
25.05.2017, Arvīds
Trāpījām uz siltu laiku iepriekšējās brīvdienās. Pikniks notika. Nav nekas ko piebilst. Tiešām nav melots, ka klusa, patīkama vieta.
03
22.05.2017, Edīte
Ļoti skaista vieta ar pasakainiem dabas skatiem. Mājiņa 20.m no ezera, pie ezera laipas, kur jauki gozēties saulīte un ķer zivis. Biju atpūtā ar savu ģimeni, meitu, vīru un savu mazo Takša kucēnu (4.mēn.). Blakus namiņam ugunskura vieta, kur ir iespējams pakarināt katlu un vārīt sev vēlamās zupas. Malciņa sagādāta par to raizes atkrita. Blakus atrodas mangālis, kur uzcept gaļas izstrādājumus, tur pat galds un soliņi. Ūdens svaigs dzerams no avota tecināts. Pie mājiņas uz terases atrodas dīvāniņš, var apsēsties sasildīties un vērot ārā notiekošo. Namiņā mājīgi omulīgi viss nepieciešamais, rīta kafiju ir iespējam uzsildīt. Blakus peldvieta, iespējams laivot, doties makšķerēt. Vieta ļoti jauka. Saimnieki sagaidīja ļoti laipni un atsaucīgi, noteikti atgriezīšos vēlreiz.
92
14.05.2017, Saimnieks ----> Auksts
Kāpēc, tad nerakstāt VISU, kā bija? "Mēs 12.klases skolnieki svinējām ....." "Tusiņa laikā atvērām mājai vaļā vairākus logus. Naktī ārā bija -3 grādi, bet mēs tāpat varonīgi turējām vaļā vienu logu!" Un, tad pāriet pie teksta: "Ļoti auksta pirts, màjà pusnaktí jau atslédz apkuri, no ríta uz apmēram 3 stundām karstà údens nav, tikai siltais. Tikai pléŝ 10 eiro par vémienu katru, bet ja meņkas sàksies un būs asiņains palags, tad i 1000 var pieprasít. Uzreiz pieprasiet termometru un vismaz guļam telpàs 20 gràdus, lejà bús kà arà" Ar savu ierakstu, jūs jau ari atbildējāt uz mūžīgo jautājumu, kāpēc viesu nami negrib uzņemt skolniekus?! Veiksmi Jums skolā!
16
13.05.2017, Auksts
Ļoti auksta pirts, màjà pusnaktí jau atslédz apkuri, no ríta karstà údens nav. Tikai pléŝ 10 eiro par vémienu katru, bet ja menkas sàksies, tad i 1000 var pieprasít. Uzreiz pieprasiet termometru un vismaz guļam telpàs 20 gràdus, lejà bús kà arà
11
11.05.2017, Santa
Jau ieejot iekšā pārņēma mājīga sajūta. Lieliski vieta, kur izbaudīt mieru vai uzrīkot foršu ballīti. Labprāt atgrieztos vēl kādu reizi! Iesaku!
513
11.05.2017, Gatis
Bijam jau treso gadu,lieliska vieta,un saimniece vnk supper,iesaku visiem!! Sogad brauksim atkal..:)
13
11.05.2017, ?
>nittro@inbox.lv, par katru ezeru vikipēdijā ir pilna informācija un ja dotajā ezerā ir pussala,tad tas tiek tur arī atspoguļots, piemēram - ezerā ir trīs salas un viena pussala...
10
09.05.2017, Tatjana
Liels PALDIES! Jau daudzus gadus, braucot gar šo viesu namu, esam vēlējušies šeit iebraukt, beidzot iebraucām! Kolosāla vieta, jauka atmosfēra, mērenas cenas, ļoti garšīgi ēdieni, patīkama apkalpošana... un pats interesantākais - lādīte rēķiniem ar pārsteigumu - konfektītes kārumniekiem!!! Noteikti brauksim vēl, ieteiksim draugiem, izmeiģināsim arī pirti un baļļu! PALDIES!
31