Atsauksmes

22.08.2017, milzīga vilšanās
Vēlējos iznomāt ūdens motociklu un 2x pirms tam sazinājos ar īpašnieku un sarunāju dienu un laiku. Atbraucot uz viesu namu, neviena vispār teritorijā nebija - viss "kā izmiris"! Zvanīju īpašniekam vismaz 15 reizes - neviens neatbildēja uz zvanu. Jau pārņēma vilšanās, ka esmu tērējusi laiku, degvielu, lai nokļūtu uz šo vietu un priekš manis brauciens ar ūdens motociklu bij plānots kā vasaras lielais notikums!!! internetā atradu citu tālruņa nr,- zvanīju, uz kuru atbildēja sieviete un teica, ka viņi ir izbraukuši un nezin, pēc cik ilga laika būs atpakaļ!!! Nespēju noticēt, ka tāda teritorija pamesta bez uzraudzības, bet jo vairāk pārsteidza tas, kā šis vīrietis varēja aizmirst, ka klienti brauks izmantot pakalpojumus un pat par laiku bija sarunāts!?! Kamēr gaidīju, no vēroju: teritorija "nolaista", 2 ūdensmotocikli izskatījās briesmīgi, viens (padzīts tālāk zālājā) bija labāks; katamarāns ar nolauztiem plastmasiem uz pedāļiem, vienīgais - labāk izskatījās kuteris. Kad jau apnika gaidīt (pēc kādām 40 min), sēdāmies auto un braucām projām - tad piebrauca arī pats saimnieks. Attieksme bija briesmīga - caur smaidu stāstīja pasakas par to, ka viens ūdens mocis ir salauzts un vairs nedarbojas, bet tam labākajam atslēga vai nolūzusi, vai pazudusi - pat vairs neatceros. Uz manu jautājumu par to, kādēļ viņš neatbildēja uz tālruņa zvaniem - šis bija domājis, ka citi klienti viņam zvana! :o Neatvadījušies aizbraucām projām un NEVIENAM NEIESAKAM ŠO BRIESMĪGO ATTIEKSMI VĒLREIZ PIEREDZĒT.
07
21.08.2017, Валерия
Праздновали День рождения летом, все было очень красиво, чисто. Место очень хорошее, вокруг тихо, далеко от дороги и машин. Атмосферно, весело и цена порадовала. Легко добраться, как на машине, так и на общественном транспорте. Все очень понравилось. Спасибо большое!
01
21.08.2017, Ilona
Ļoti skaista,klusa,brinišķīga vieta priekš atpūtas no pilsētas burzmas.Superīği relaksējošs parks,bērnu rotaļu laukums,pirts,garšīği ēdieni,skaisti,tīri numuriņi.Ļoti jauki saimnieki.Paldies par maigu uzņemšanu noteikti bijām šeit ne pēdējo reizi.
29
20.08.2017, Elīna
Iesaku visiem, kuri meklē pilnīgu mieru . Skaistākā vieta pasaulē. Pirts un meža ezers uzlādē un attīra . Visiem ,kas domā vai braukt...brauciet! šeit ir ko redzēt , sajust un atcerēties. Atsevišķi PALDIES Aijai par nesavtīgo dalīšanos ar zāļu tējām.
03
20.08.2017, Kristaps
Var labi atpūsties šajā Gauratā :)
02
15.08.2017, Gunta&Ruslans
Bijām viesunamā svinēt musu kaazas,kolosāla vieta,izkopta,iekārtots ar gaumi,saimnieki atsaucīgi. Bijam aizmirsusi saalsmaizi, saimnieciite atri visu noorganizeja lai novērstu problēmu.PALDIES!!Būtu visur tik atsaucīgi,lustējāmies uz nebēdu, visi bijām apmierināti. Kolosāli pavadīts laiks,saimniekiem lielu lielais paldies. Tiktiesam iesakaam visiem!!! Serviss 100%
12
15.08.2017, Lāsma
Bieži, tiešām bieži ir nācies meklēt lielākus vai mazākus viesu namus ar visdažādākajiem piedāvājuma “komplektiem”. Ir nācies gan vilties, gan apmierinātai aizbraukt mājās. Bet šī nu ir pirmā reize, kad es nevaru neuzrakstīt atsauksmi. Viesu nams ir lielisks. Teritorija ir sakopta, ar skaistu zālāju piekalnē pie dīķa, terase un pagalms ir apgaismots, telpas tīras, pirts un baļļa karsta. Gultas ērtas. Ēdiens labs (ņēmām auksto galdu vakariņām un brokastīs zupiņu – visi palika apmierināti). Saimniece – vispār vārdu nav! Atsaucīga, smaidīga un laipna. Par visu parūpējas. Jau gatavošanās stadijā sanāca vairākkārt sazvanīties un pārrunāt lietas. Nekas nepalika nepateikts vai pārspīlēts. Un dekorācijas! Bez papildus samaksas viesu nams tika dekorēts, tika piemeklētas salvetes “mūsu” kāsā, tikai uztaisīts fotostūrītis, sagādātas sveču burciņas ar lentām. Patiesībā viesu namu pat īsti daudz nevajag dekorēt (no malas) – tur viss ir! Plus – nekādu slēptu samaksu – viss tika pateikts jau pirmajā zvanā. Godīgi sakot, kad rezervēju viesu namu, pat nebiju to īsti apskatījusi ne bildēs, ne dzīvē. Pāris bildes biju redzējusi, bet tās pārsvarā bija no ēdieniem vai dekorācijām, svinībām, līdz ar to tāda īsti telpiska sajūta par vietu neradās. Bet kā mums noveicās!!! Tur ir skaisti! Tur ir klusi! Tur ir ērti! Un tā vien gribas tagad katram, kam nav slinkums klausīties, stāstīt, kas un kā ir Vidrižu Vēverkalnos! Tur pilnībā var teikt, ka viesu nams, tā attīstīšana, uzturēšana un parūpēšanās par viesiem ir saimniecei sirds lieta! Paldies, Saimniecei Ilonai! Un veiksmi nākotnē! Ar cieņu, Lāsma no 11.augusta
22
15.08.2017, Ēriks
Svinējām kāzas Emīla pasaulē jūlija beigās. Mums viss ļoti patika. Nojume priekš dejām, ļoti garšīgs ēdiens, pirts un kubls. Apkalpošana arī bija ļoti laba, un nebija problēmu ar viesu izguldīšanu. Liels paldies!
11
15.08.2017, Rihards
Liels paldies par jusu viesu namu!! Ideali! Pirts, vieta , atpuuta berniem bija vnk super! Uz driizu tikshanos! Ar cienu, Rihards
02
14.08.2017, Nezināmais
Bijām viesunamā svinēt jubileju,kolosāla viet,izkopta,iekārtots ar gaumi,saimnieks atsaucīgs[ne vis uzbāzīgs], kā daži izsakās,bija nepieciešama palīdzība mūsu mašīnai,drusku piemetināt,saimnieks iedeva savu metināmo lai novērstu problēmu.PALDIES!!Būtu visur tik atsaucīgi,lustējāmies uz nebēdu,gāja pirtī,peldēja baseinā,dīķī un visi bijām apmierināti. Kolosāli pavadīts laiks,saimniekam liels paldies.
12
14.08.2017, Daiva Mickuvienė
Puiki vieta norintiems ramiai ir komfortiškai apsistoti ir pailsėti nuostabioje jūros pakrantėje. Ačiū, Vaclava, už visus patogumus ir malonų bendravimą.
220
14.08.2017, apmeklētāja
Nepatika stāstījumā- kad no sūda var sviestu uztaisīt. Es uzskatu, ka atkritumus ar ēdienu nevajag salīdzināt. Varētu teikt- no gaisa, no piena, no nekā....
12
14.08.2017, Семья Корженевских
18.06.2017 Спасибо вам,красивое местечко ,,Starki" ! Божественно! Радушный приём, вкусная еда и замечательные замки! Волейбольная площадка и качель - всё для хорошего отдыха! СПАСИБО! Очень понравилось!!!
12
13.08.2017, сергей
это просто ужас там нет ни рыбы ни отдыха
01
13.08.2017, Ilze
Kempinga mājas lapas adresē https://www.booking.com/hotel/lv/kempings-niedras.html?aid=395575 ir rakstīts, ka mājiņās ir bezmaksas dvieļi un bezmaksas grila piederumi, bet tur atrodoties - š.g.9.-10.08. 4-vietīgās mājiņas iemītniekiem jāmaksā 2 eiro par dvieļiem, kā arī grila piederumi ir par maksu. Rezumējums-ļoti nekorekta attieksme.
00
12.08.2017, Ilona Sokolova
Мы с мужем останавливались в этом отеле 1 год назад просто прекрасно учитывая то что я сама рижанка просто прекрасно все чисто персонал прекрасный - говорит на 3-х языках - что немаловажно для моего супруга - он говорит только на английском - и не испытывал никакого дискомфорта - словом - я ставлю 5 баллов
01