Atsauksmes

14.09.2017, Kristaps
Noteikti neieteiktu šo viesu namu.Neatbilstoši apstākļi augstajām cenām un slikta attieksme no saimnieku puses.
24
12.09.2017, Viesis
Ļoti nelaipna attieksme! Ieveļas pasākuma laikā,un visus izmet ārā nakts vidū!
20
12.09.2017, Ritma
Burvīga vieta mierīgai atpūtai,Tiešām var justies kā mājās.Arī saimnieki ļoti vienkārši.Vēlētos vēl kādu reizi labprāt palikt šajā burv;igajā vietā.
01
11.09.2017, Lelde
Skaista, sakopta vieta, atsaucīga saimniece un garšīgi un bagātīgi klāti galdi. Ļoti patīkami, ka iespējams izguldīt daudz viesus. Guļvvietas organizētas kopējās telpās 6-8 cilvēkiem un atsevišķi 3 istabas, kur var izguldīt pa diviem.Ļoti jauki, paldies!
01
11.09.2017, Kitija
Kempings ir ļoti labā vietā, ideāla vieta kur svinēt savas kāzas. Vai arī vienkārši atpūsties ar draugiem vai ģimeni. Apkalpojošais personālas - smaidīgs , laipns, līdz ar to pašiem lielāks prieks sarunāties, un iejusties kempinga vidē.
02
07.09.2017, Lienīte&Lauris
Man pilnīgi pretēja pieredze. Mums kāzas bija 2017.gada septembī un viss bija lieliski. Mes ilgi meklējam edinātajus, jo jāsaka atklāti negribējām pārmaksāt, jo viesu skaits bija 86 cilvēki, kas nav maz. Pirmkārt, devāmies uz pārrunām, tika piefiksēts viss kas mums patīk,kas neapmierina un vienojāmies par ēdienkarti. Otrkart, lai nebūtu kādi misēkļi 7 dienas pirms kāzām lūdzu tikšanos ar viesmīļiem,kuri apkalpos mūs kāzās, nekādu problēmu, tika noorganizeta tikšanās,izrunājāmies ar viesmīļiem,par viņu pienākumiem, un mūsu velmēm. Treškārt, pretīmnākošākus, atbildīgakus ēdinātajus tiešām neesmu satikusi. Pec kāzām viesi bija ļoti apmierināti un ,lai arī ēdienus izskatijām arī no svara viedokļa, tik un tā ēdiens vel pietika arī visai nākošajai dienai.Nevaru nepieminēt, ka ēdienu pasniegšana notika raiti un operatīvi,mums bija 86 viesi ,kurus apkalpoja 5 viesmīļi, viss bija kā pēc pulksteņa. Ceturkārt, viesu mājā varējām jau trīs dienas iepriekš puškot un plānot kāzu norisi. Mums ir lieliska pieredze un tagad arī ikvienam iesaku kāzām,svētkiem un banketiem tieši viņus, neesam piedzīvojuši vilšanos, bija lieliska sadarbība!
010
05.09.2017, Anna
Super viesu māja, iesaku visiem. Patika gan pirts, gan kubls. Tur valda super noskaņa, skaists mežs, upe.
12
05.09.2017, коля
Очень приятные и добросовестные хозяева. Тихое место. Природа. Озеро. Баня.
14
01.09.2017, Natālija
Cienītā Karīna! Tad sakiet man lūdzu, kāpēc par dekorēšanu neko neteica, kad par to tika runāts?! Kāpēc neielaida cikvēkus, lai apskatītit kā salikt galdus?! Kāpēc laicīgi nebrīdināja, ka nelaidīsiet nevienu?! Tā ir cūcība! Un par pirti, pirmo reizi saskāros ar to, ka izīrējot visu kompleksu, papildus jāmaksā par pirti, jo loģiski padomājot, kam par to pirti lieku naudu maksāt, ja to nekurinās?! Tad to nebūtu nemaz īrējuši. Un par nekārtību vispār kauns būtu! Ja tik ļoti gribas piepelnīties, nu tad vismas esiet cilvēcīgi, nav laika pēc iepriekšēiem cilvēkiem izmazgāt un nomainīt gultas veļu, tad vismaz pazvaniet, pasakiet lai cilvēki paņem savu , nevis guļj uz spilvendrānām , kas visas nozāķētas dzeltenos plankumos un apsedzas ar plediem, kuri laikam nav mazgāti kopš tika nopirkti! Un vēl pēc visa papildus par katru sīkumu piedzīt naudu. Liels Fuj!!!
31
30.08.2017, Es
Cienītā kundze! Nejauši izlasīju Jūsu atsauksmi. Viss ir tik subjektīvi... Bet ja labi padomāt, tad samniekam it taisnība, jo Jūs izīrējat viesu namu uz vienu diennakti. Pareizi? Ja gribejat braukt rotat dienu pirms, tad sanak jau divas diennaktis, a maksa par vienu. Tas ir sezonas biznes un neviens negrib zaudēt naudu. Par to ka saimnieks teica ko drīkst, ko nedrīkst...Jūs jāzin ka katram viesu namam ir savas kārtības noteikumi. Un par pirts kurināšanu pieprasit naudiņu ari ir normāla prakse. Par apkuri vispār smiekļi nāk. Kada apkure vasarā? Tad visas pretenzijas jāizsaka Dievam par laika apstākļiem. :-))) Par netīrību gan nav labi! Ar cieņu, Karina.
17
30.08.2017, Natālija
Bijām pasākumā, kas norisinājās šajā "viesu namā". 1)Izīrējot visu kompleksu uz diennakti ar pirti un baseinu, kas bija ļoti netīrs, un vasaras mājiņu, papildus bija jāmaksā par pirts kurināšanu 40€, kas bija liels pārsteigums, +20€ par elektrību, jo bērniem pāris reizes bija uzpūstas atrakcijas un tas viss tika paziņots pirms aizbraukšanas! 2)Dienu pirms pasākuma bija plānots dekorēt "banketa zāli", taču pāris dienas pirms tam, firma, kas klāja galdus, brauca, lai apskatīos kā salikt galdus, taču viņus īpašnieks neielaida, jo viņiem tur dzīvojot strādnieki! Uzzinot šo zvanījām, precizēt par dekorēšanu, kas bija norunāta laicīgi, taču īpašnieks paziņoja:"Es negrasos zaudēt naudu, deļ jūsu pasākuma! Gribat rotāt, brauciet svinību dienā pēc 8:00!" Līdz ar šo paziņojumu mums nācās meklēt, kas izdekorēs telpu, jo paši svinību dienā bijām aizņemti, bet tā kā viss notika pēdējās divās dienās, ieplānotais netika izdarīts, kas ļoti sarūgtināja, jo dekorācijas tika iegādātas un pasūtītas un tagad stāv mājās! Lieki iztērēta nauda! 3) Un kas ir vēl nepatīkamāk un pat pretīgi, gultas veļa visur bija netīra, spilvendrānas ar dzelteniem/ rozaa plankumiem 3-20cm diametrā!!!! Un pledi bez pārvalkiem, kas noteikti nevija mazgāti pēc darbiniekiem un pirms mūsu ierašanās! Cilvēks pat neuzskatīja par vajadzīgu pateikt, lai paņemam savu gultasveļu!!! Atbraucot mājās bijām bija blusu sakosti. 4) Vasaras mājiņā nav apkures, tur bija ļoti auksts un mitrs, bet arī par šo netika pabrīdināts! Pašā viesu namā radiatori istabās ir, taču arī tur bija ļoti auksts un mits, patīkami tur atrasties noteikti nebija! Tā ir mana pieredze, otro reizi tur nebrauktu pat par velti! Doma vien par to vietu izraisa nepatiku un dusmas! Un tas saimnieks tik staigā un stāsta kad pirti slēgs ciet, kad baseinu , ko drīkst, ko nedrīkts un cik jāsamaksā ir.. it kā mēs aizmuksim vai iesim pa aukstu pirti tusēt.. Es noteikti sazināšos ar attiecīgām iestādēm, lai pārbauda to biznesmeni,kas naudu iekasē bez līguma , un, kad par rezervāciju summa ir samaksāta, tad sāk savu dziesmu dziedāt, sabojājot visu pasākumu!
81
28.08.2017, svetlana
Cik maksa pirts 15 cilvekiem ar naksnosanu?
15
28.08.2017, Lilija
Izmantojām ģimenes svinībām brīvdienu māju Nr.3. Esam sajūsmā par atrašanās vietu, skaisto panorāmu. Piedāvātas labas iespējas galda klāšanai. Pozitīva, atsaucīga, laipna komunikācija. Paldies.
01
27.08.2017, Raimonda
Atrašanās vieta viduvēja. Saimniece Svetlana ļoti nelaipna, neatsaucīga ar dzīvi neapmierināta sieviete. Laivas ir loti nestabilas, un viegli gāzās apkārt, airi nepraktiski, airējot līst ūdens virsū un laivā. Ar maziem bērniem vispār neiesakam. Sēžot laivā bija nepārtraukts stress lai neapgāztos un neieveltos ūdenī. Dauzi tomēr apgāzās, ar visiem telefoniem un citām mantām. Laivojot pa upi nav nevienas norādes cik tālu ir viesu nams. Pie viesu nama krasts šausmīgs, palīdzību no viesu nama saimnieces varat negaidīt.
00
26.08.2017, Viesi
Varu ieteikt visiem, viss patika, atbilst aprakstam un bildēm, Laipna un neuzbaziga saimniece. Bijām apmierināti.
00
25.08.2017, Kristīne
Apburoša vieta, mierīga un klusa! Sakopta apkārtne. Ļoti garšīgs ēdiens un laba apkalpošana. Jauki, petīmnākoši saimnieki. Superīga vieta kāzām un atpūtai ar ģimenēm!
08