Atsauksmes

02.10.2017, Kāzu viesis
Vairākas reizes bijām iebraukuši paēst kafeinīcā. Viss garšīgi saprātīgas cenas. Bet esot viesu namā , kāzās- šoks. Viesmīles , kas apkalpo galdus, kaut kādās mājas drēbēs. Viesu zāle vēl tā neko, bet istabiņās netīrs. Dušas telpā pa grīdu beigti zirnekļi, zirnekļu tīkli visās iespējamās vietās. Saimnieks netīrās drēbēs pa laikam uzrodās nez no kurienes. Šķiet , ka atkārtoti viesus šeit negaida. Viesmīlība pazudusi. Pieņemot telpas pēc svinībām cenšas atrast problēmas , kur tās jau ir izsenis. Diemžēl tīrība smagi klibo.Ja nevēlaties nepatīkamu pēcgaršu- neiesaku.
13
28.09.2017, Мишина галина
Отличное место для отдыха. Очень красиво,все комфортно . Большое спасибо хозяевам за внимание и за такой райский уголок для отдыха.
34
26.09.2017,
Rakstiet, lūdzu, visus jautājumus uz e-pastu: vidzemesperle@inbox.lv Ar cieņu, "Silarozes"
11
25.09.2017, Tālis
No visa iepriekš rakstītā taisnība ir tā ka viens palags tiešām nebija nomainīts-par ko ļoti atvainojos. WC un ledusskapji ir tīri, mazgāt traukus ir katra paša vēlme. Cik zinu gultas veļu un stikla traukus daudzās pirtīs vispār nepiedāvā. Brauciet paši un pārliecinaties un uzmanieties no četrām kundzēm-tūristēmm kas braukā apkārt ,pa lēto naķšņo un meklē utis. Vienmēr esmu šo vietu pozicionējis kā PIRTS kur var ari pārnakšņot, neis hotelis ai SPA ar pirts iespējām. Ar cieņu Tālis
33
25.09.2017,
Pirts laba, baļļa laba, bet ļoti netīra vide. Gultas veļa nemazgāta. WC mūs sagaidīja piekaltuši izkārnijumi. Traukus pirms lietošanas pārmazgājām. Ledusskapji pilni ar netīrumiem. Šobrīd šo vietu es noteikti neiesaku.
20
20.09.2017, Dina
Paldies par atpūtu! Ļoti jauka vieta! Viss ir tīrs un akurāts! Ar saimnieku visu var viegli un ātri sarunāt. Bildēs gan viss izskatās blāvāks un mazāks, nekā ir patiesībā. Tās vajag pamaiinīt, -būs vairāk klientu! :) Noteikti atgriezīsimies!!!
15
18.09.2017, ed. boiler
Burvīga, sakopta vieta mierīgai atpūtai,Tiešām var justies kā mājās.Arī saimnieki ļoti laipni, pretīmnākoši un vienkārši. Dzīvošana ar visam ertībam, ekoloģiska pārtika, Dienas pavadījām jauki - vīram cope, sievai ogošana un sēņošana. Vēlētos vēl kādu reizi labprāt palikt šajā burvīgajā vietā.
14
17.09.2017, Gunta
Noteikti neiesaku sievietēm un bērniem apmeklēt Piena muižu. Vakar ieradāmies Piena muižā un sieviete vārdā Ina mūs aicināja apstaigāt teritoriju un apskatīt briežu dārzu. Kamēr vīrs skrēja krosiņu, es nolēmu iziet svaigā gaisā. Uz taciņas gar briežu dārzu muižas teritorijā pēkšņi man riedami metās virsū divi dusmīgi suņi no kaimiņmājas. Tā kā esmu grūtniece un biju pilnīgi neaizsargāta, tā pārbijos, ka vēdērs sāka sāpēt un sirds dauzīties no šī atgadījuma. Suņi neatstāja riet un tuvoties man ilgu laiku, bet es atpakaļgaitā lēni virzījos atpakaļ pa taku. Aizgāju atpakaļ uz reģistratūru izstātīt atgadījumu un tur man tikai paziņoja, ka tas nav pirmo reizi un visu atbildību novēla uz kaimiņiem. Teica, ka ir bijusi saukta arī policija. Bet personāls man pat NEATVAINOJĀS, neizsauca policiju un neizskatījās, ka taisās kaut kādā veidā novērst šo situāciju. Tikai teica, ka pārvaldnieks kartējo reizi sazināsies ar suņu saimnieku. Ja Piena muiža zin par šo problēmu, tad noteikti ir jāinformē viesi, JĀBRĪDINA. Arī nākamajā rītā Piena muiza neuzņēmās atbildību par viesu drošību un neatvainojās. Tādēļ mēs noteikti neatgriezīsimies šajā iestādē un aicinu potenciālos apmeklētājus turēt kabatā kādu nazi pašaizsardzībai, pie tam noteikti nelaist nekur savus bērnus vienus!
31
15.09.2017, Ligija
Красивейшее место . Хозяйка очень добрая, приятная, гостеприимная. Отмечали свадьбу 5 августа 2017 , мы очень довольны .Еда просто супер, гости до сих пор вспоминают. Хозяева учли все наши пожелания. Номера для гостей шикарные , чистенько, уютненько. Можно писать и писать про это место. Всем советую это место. Даже просто для семейного отдыха.
28
14.09.2017, Kristaps
Noteikti neieteiktu šo viesu namu.Neatbilstoši apstākļi augstajām cenām un slikta attieksme no saimnieku puses.
25
12.09.2017, Viesis
Ļoti nelaipna attieksme! Ieveļas pasākuma laikā,un visus izmet ārā nakts vidū!
20
12.09.2017, Ritma
Burvīga vieta mierīgai atpūtai,Tiešām var justies kā mājās.Arī saimnieki ļoti vienkārši.Vēlētos vēl kādu reizi labprāt palikt šajā burv;igajā vietā.
01
11.09.2017, Lelde
Skaista, sakopta vieta, atsaucīga saimniece un garšīgi un bagātīgi klāti galdi. Ļoti patīkami, ka iespējams izguldīt daudz viesus. Guļvvietas organizētas kopējās telpās 6-8 cilvēkiem un atsevišķi 3 istabas, kur var izguldīt pa diviem.Ļoti jauki, paldies!
01
11.09.2017, Kitija
Kempings ir ļoti labā vietā, ideāla vieta kur svinēt savas kāzas. Vai arī vienkārši atpūsties ar draugiem vai ģimeni. Apkalpojošais personālas - smaidīgs , laipns, līdz ar to pašiem lielāks prieks sarunāties, un iejusties kempinga vidē.
02
07.09.2017, Lienīte&Lauris
Man pilnīgi pretēja pieredze. Mums kāzas bija 2017.gada septembī un viss bija lieliski. Mes ilgi meklējam edinātajus, jo jāsaka atklāti negribējām pārmaksāt, jo viesu skaits bija 86 cilvēki, kas nav maz. Pirmkārt, devāmies uz pārrunām, tika piefiksēts viss kas mums patīk,kas neapmierina un vienojāmies par ēdienkarti. Otrkart, lai nebūtu kādi misēkļi 7 dienas pirms kāzām lūdzu tikšanos ar viesmīļiem,kuri apkalpos mūs kāzās, nekādu problēmu, tika noorganizeta tikšanās,izrunājāmies ar viesmīļiem,par viņu pienākumiem, un mūsu velmēm. Treškārt, pretīmnākošākus, atbildīgakus ēdinātajus tiešām neesmu satikusi. Pec kāzām viesi bija ļoti apmierināti un ,lai arī ēdienus izskatijām arī no svara viedokļa, tik un tā ēdiens vel pietika arī visai nākošajai dienai.Nevaru nepieminēt, ka ēdienu pasniegšana notika raiti un operatīvi,mums bija 86 viesi ,kurus apkalpoja 5 viesmīļi, viss bija kā pēc pulksteņa. Ceturkārt, viesu mājā varējām jau trīs dienas iepriekš puškot un plānot kāzu norisi. Mums ir lieliska pieredze un tagad arī ikvienam iesaku kāzām,svētkiem un banketiem tieši viņus, neesam piedzīvojuši vilšanos, bija lieliska sadarbība!
010
05.09.2017, Anna
Super viesu māja, iesaku visiem. Patika gan pirts, gan kubls. Tur valda super noskaņa, skaists mežs, upe.
12