Atsauksmes

13.08.2017, Ilze
Kempinga mājas lapas adresē https://www.booking.com/hotel/lv/kempings-niedras.html?aid=395575 ir rakstīts, ka mājiņās ir bezmaksas dvieļi un bezmaksas grila piederumi, bet tur atrodoties - š.g.9.-10.08. 4-vietīgās mājiņas iemītniekiem jāmaksā 2 eiro par dvieļiem, kā arī grila piederumi ir par maksu. Rezumējums-ļoti nekorekta attieksme.
00
12.08.2017, Ilona Sokolova
Мы с мужем останавливались в этом отеле 1 год назад просто прекрасно учитывая то что я сама рижанка просто прекрасно все чисто персонал прекрасный - говорит на 3-х языках - что немаловажно для моего супруга - он говорит только на английском - и не испытывал никакого дискомфорта - словом - я ставлю 5 баллов
01
12.08.2017,
Skaiisti izkoptas takas.Vienkarsi un patikami.PALDIES.
02
12.08.2017, Arnis
Braucu atpūsties ar ģimeni un noīrēju Brīvdienu mājiņu. Ierodoties biju ļoti patīkami pārsteigts, ka mājiņa bija nomaļus no visiem citiem atpūtniekiem, bet tajā pašā laikā ūdens malā. Pat savs žodziņš apkārt. Mājiņā visas ērtības, pat wi-fi. Izbraukājāmies ar laivu pa lielo dīķi, naktī vispār perfekti - tāds klusums un kolosāls skats. Sēdi uz terases dīķa malā un baudi. Kempingam ir pat savs veikals, kas ļāva uzreiz ierodoties iedzert aukstu alu. Uz kempingu Rīdzinieki var aizbraukt ar sabiedrisko (28.autobuss), tikai jāpaiet kājām. Iesaku.
12
12.08.2017, sandra
Nevienam neieteiktu braukt uz šo atpūtas vietu.Ārkārtīgi bezkaunīgs un nepieklājīgs saimnieks. Kā ar šādu attieksmi vispār var pastāvēt bizness!
00
12.08.2017, Vadims un Ieva
Ļoti patika! Labiekārtota māja augstākā līmenī! Ir visas ērtības. Lieliska atpūta pārim! Mājas saimnieks ir ļoti atsaucīgs - ieteiks un aizvedīs uz interesantākajām Rojas novada vietām un tās apkārtnes pilsētām . Pašā pilsētā ir ko paskatīties - jūras piekraste, 2 moli, muzejs, iespēja pastaigāties pa dabas takām, nobaudīt Rojas slaveno avota ūdeni, blakus ir arī nacionālie parki, kāpas, iespēja pabraukāties ar laivām pa Rojas upi un nogaršot dažāda veida kūpinātās zivis!
00
09.08.2017, Anita
Piekrītu Viesim un Magonei, ka saimniekiem nevar uzticēties. Arī es tiku apkrāpts ar samaksu par nenotikušu pakalpojumu.
00
08.08.2017, gunita
Gribētu pateikt Lielu,Lielu Paldies par tik fantastisku,jaunu,skaistu vietu kā ir šī Svētku Pils!Svinēju meitai kāzas,tās izdevās fantastiskas !Atrodas netālu no Rīgas.Sirsnīgi saimnieki,attieksme!Visiem iesaku svinēt Svētku Pilī kādu jauku pasākumu.Tas viennozīmīgi izdosies!Ar patiesu cieņu ,Gunita
02
07.08.2017, Olga
Здравствуйте! Какой прайс оренды?
00
06.08.2017, Gatis
Nerekomendēju. Nepatika. Kuldīgas pusē ir daudz labākas vietas,kur atpūsties!
00
06.08.2017, Artimoviču ģimene
Kolosāla vieta! Rekomendējam ģimenēm ar bērniem! Palikām ar teltīm, mums bija pieejama tualete, duša, koplietošanas virtuve, ar atpūtas telpu, bērnu laukums, elektrība, saimnieks pat piedāvāja kafiju/tēju. Saimnieks pozitīvs. 10 balles kempingam!
00
04.08.2017, saimniecei Intai
Labdien Inta. jebkurš cilvēks,kurš draudzējas ar galvu,sapratīs ka Juris ir pretīgs, nelietīgs melis.Māja kura ir laukos un netiek aukstā laikā regulāri kurināta,prusaki nedzīvo,pat arī vasarā ne,ja telpu temperatūra nokrītas zem +10 prusaki nespēj dzīvot ir tāda suga ,kuri nekaunīgi apmelo,var pateikt- man nepatika,tā vieta neatbilst manām prasībām... bet šādi Juri, nekaunīgi safantaszē un saraksta neesošas lietas
12
02.08.2017, Evita
Trīs dienas pirms ierašanās saņēmu zvanu, ka mana 5 mēnešus pirms rezervētā 2 vietīgā mājiņa vairs pēkšņi nav pieejama un mana rezervācija tiek atcelta! Persona, kura man piezvanīja ļoti vājā līmenī runā un saprot valsts valodā. Vienīgais, ko varēja pateikt, ka "es nezinu ko jums tagad darīt". Mājiņa esot norezervēta citiem, kas uzturoties ilgāku laiku! Ir palikušas līdz ceļojumam 3 dienas un nakts māju nav! Kad es izteicu savu neapmierinātību, lai meklē risinājumu, jo rezervācija ir veikta un punkts, persona krievu valodā rupjā toņi pateica, ka ja es tā turpināšot kaut ko pieprasīt, tad gulēšot ārā uz ielas! NEKAD DZĪVĒ NEREZERVĒJIET ŠO KEMPINGU!!! Pēc manas ziņas, ka vērsīšos patērētāju tiesību aizsardzības organizācijā saņēmu zvanu, ka atsūtīšot man telefona numuru, kur varēšot dabūt naktsmājas par to pašu cenu. Labi, piezvanīju. Šoreiz persona latviski nerunā vispār! Tika izteikt piedāvājums 4km no Ventspils kaut kāds kempings, kaut kādā vietā par to pašu cenu. Uz manu jautājumu par adresi, pateica, ka pie kaut kāda ezera, kura nosaukumu nesapratu, jo tas bija pateikts pa vidam latviešu un krievu valodās! Lai es piezvanot, kad tuvošoties Vīnkalniem, sagaidīšot mani un aizvedīšot uz kempingu. Joprojām ne kempinga adreses, ne nosaukuma. Bez jebkādas garantijas, ka man kāds to telefonu pacels, kad es būšu nobraukusi savus 370km uz Ventspili. Finālā sazvanīju citu, pārbaudītu kempingu, kur par 2x lielāku summu sarunāju naktsmājas.
11
02.08.2017, Saimniece Ilze
Jurim. Izlasot Jūsu atsauksmi tiešām jutos satraukta! Tomēr to atkārtoti pārlasot, nācās secināt, ka melojat apgalvojot, ka esat prasījuši naudu atpakaļ par nelāgo naktsmītmi, Jūs nevienam nekādas pretenzijas neizteicāt un devāties projām. Dīvaini, ka ne viesi pirms Jūsu vizītes, ne arī pēc, Jūsu piesauktos prusakus nav sastapuši. Neskatoties uz to rūpīgi pārmeklēju telpas, tomēr bez rezultātiem... Žēl, ka uzreiz mani neinformējāt par savām pretenzijām, domāju, ka tad mūsu komunikācija būtu saturīgāka. Lai Jums jauka vasara!
21
01.08.2017, Antra
Bijām kāzās 29.07.2017.Pasakains komplekss, vieta, istabas,apkalpošana, viss ļoti perfekti! Iesaku visiem!
25
31.07.2017, Snezhanna
Fantastiska vieta. Sakopta teritorija. Klusa vietiņa Jūsu atpūtai. Sirsnīgi saimnieki! Līdz jūrai ir tikai dažas minūtes. Sī ir tā vieta kur ir vēlēšanās atgriezties vēl un vēl...:)
12