Atsauksmes

31.07.2017, Daiga
Svinējām draugu kāzas, vieta ir mūsdienīga, gaumīgi iekārtota un ar īpašu lauku romantiku. Ēdieni bija lieliski, istabiņas tīras, kārtīgas, nemaz nerunājot par āra namiņos ierīkotajām stilīgajām guļvietām ilgākajiem svinētājiem. Bet pats, pats labākais ir milzu retums - smaidīgā, sirsnīgā saimniecīte. Viņa izstaroja siltumu un patiesu labestību. 10 no 10
42
31.07.2017, Jūlija
Kempings ir labs. Ir nodrošināts viss nepieciešamais, virtuvē ir trauki un katli,duša tīra un ir siltais ūdens. Ledusskapis bija kopējā virtuvē,bet tas galīgi netraucēja. Bērniem ir smilšu kastu ar daudz mantām un šūpoles dažādiem vecumiem. Kempinga saimniece ļoti jauka un pretīmnākoša. Jūra ir 10 min gājienā no kempinga. Vienīgais mīnuss ir tas,ka mājiņas atrodas tuvu viena pie otras.
12
31.07.2017, Mel
Super vieta! Paldies par jauko atputu. Saimnieks ir SUPER atsaucigs. Ta ir vieta,kur ir iespejams atpusties,paballeties vai vienkarsi pabut ar gimeni prom no pilsetas burzmas. Mes tur bijam jau treso reizi un,protams, ne pedejo.
20
30.07.2017, kāzu viesis
Viesu namā Eglieni tika svinētas kāzas. Pirmais iespaids ļoti jauks, skaista vieta, sakārtota vide. Apsēžoties pie galda, sagaidot silto ēdienu bija šoks par viesmīļu [galda meitu] ētikas normām...zinot, ka norit kāzu svinības, vai tiešām pie viesiem jāierodas "mājas apģērbā" + izlaistiem matiem. Trauki pēc siltā ēdiena netika nomainīti. Ēdiens pārsālīts , salāti [rosols, u.c.] nebaudāmi, svaigie salāti rūgti. Pie visa tā, visu vakara gaitu pavadīja kanalizācijas smaka, tas bija traucējoši. Vēlme iegriezties šeit vēl kādu reizi noteikti nepalika.
22
30.07.2017, Mēs
Labdien! Mēs arī esam šokēti. Mums arī nekas netika pienests! Dodoties jaunajam pārim gulēt, namiņš ciet! Personāls saka ka nav apmaksāts, tāpēc iekšā, gulēt nelaidīs! 3 nakti zvans SAIMNIEKIEM! ( protams viss bija apmaksāts un sarunāts pirms tam!) No rīta galds tukšs! Paši mainījām pudeles no izdzertām uz pilnām! Saldumi nepapildināti! Uzsākot ēst, konstatējam, ka nav pasūtīto ēdiena uz galda un pat salvetes, kuras sūtījām arī, jautajām personàlam, tie neko nezin! Kad sākām bārties , tad viss tika atnests(" ā jā jums bij pasūtījumā"). Drausmas!
22
30.07.2017, Rolands
Varbūt ēdiens ir garšīgs,bet mums nesanāca to nobaudīt,gaidījām 20 minūtes ,pat tā saucamais oficiants pat nesasveicinājās,izskats kā ganu puikam,ēdienu pasniegt nemāk,lielie īk''sķi tiek mērcēti šķīvī,kad aizrādīju,atbilde bija,ka neesot četru roku,atvainojiet,bet pieņemt pasūtījumu max 30 sekundes,sniegt info ,ka tūlīt apkalpos,vispār laika neprasa,iesaku aizsūtīt Jūsu darbinieku uz viesmīļu kursiem un iegādājieties daudzmaz atbilstošu apģērbu!
24
29.07.2017, Андрей
Останавливались на ночлег,худшего проживания не припомню. Обещали 6 комнат, в итоге оказалось обычным стоилом. Общий коридор с закаулками , про кровати отдельная песня. Они просто деревянные нары, правда сверху хозяева любезно положили матрас. Если хотите интернет или тв, вас просто пошлют. Пруд есть, рыбалки нет. Хозяин не разрешает. Место ужасное 0 из10! Не попадите к этим не чистым на руку " людям". Хамство на высшем уровне.
36
29.07.2017, Андрей
Останавливались на ночлег,худшего проживания не припомню. Обещали 6 комнат, в итоге оказалось обычным стоилом. Общий коридор с закаулками , про кровати отдельная песня. Они просто деревянные нары, правда сверху хозяева любезно положили матрас. Если хотите интернет или тв, вас просто пошлют. Пруд есть, рыбалки нет. Хозяин не разрешает. Место ужасное 0 из10! Не попадите к этим не чистым на руку " людям". Хамство на высшем уровне.
24
27.07.2017, Irēna
Burvīga vieta! Mēs esam sajūsmā! Pati ēka, teritorija, iekštelpu dizains priecē. Ļoti parīkami bija brokastot-garšīgi, sātīgi, laipna apkalpošana, burvīgs skats. Numurs 3 cilvēku ģimenei ļoti plašs, skaists, ērts, noformēts ar gaumi un šarmu. Pavadījām neaizmirstamu diennakti. Atrodoties Billē juties kā pasakā. Klusa, ļoti skaista vieta, laipna apkalpošana, adekvātas cenas. Paldies!
13
27.07.2017, Kaspars
Labdien! No 29-31.07 ir pieejams?
21
26.07.2017, Liga
Ploho doberatsa. V karte voopshe etot dom nenajti. Takoje oshushenije chto nesushestvuket takova doma po takomu adresu.
10
26.07.2017, Daiga
Maģiska vieta-braucu jau 10 gadus katru vasaru -jūlijā.Laipni saimnieki,vienmēr atsaucīgi.Super!!!Mans atvaļinājums -atvaļinājuma laikā!
21
25.07.2017, Valerija&Pauls
Tikko svinējām savas kāzas šajā viesu namā. Divas naktis. Gribam izteikt vislielāko pateicīgu viesu nama saimniecei, Intai! Viņa ir patiesi vispretimnākošākā un saprotošākā saimniece kādu mēs jebkad esam satikuši. Viss ko lūdzām tika pārdomāts un maksimāli izdarīts. Viesu nams ir ļoti skaists un svinīgs. Ļoti labā vietā. Izcils! Pasūtījām sagaidīšanas un silto galdu no viesu nama, visi bija sajūsmā par gardo ēdienu. Īpaši tika slavēta zivs (ļoti svaiga). Nakšņošanai viesu namā ir dažas gultas un daudz plāni matrači. Iesakam viesu namam iegādāties tumšos aizskarus. Ir arī ļoti laba sauna (90grādi) ar aukstu baseinu! Ideāli otrajai kāzu svinību dienai! Ja vēl abi dīķi būtu iztīrīti, lai var iepeldēt, būtu pavisam brīnišķīgi! Mēs labprāt atgriestos viesu namā atkal!
14
25.07.2017, Inta
Liels paldies par jauko uzņemšanu. Skaista,sakopta vide,padomāts, lai viesiem būtu ērti un labi.Lai Jums veicas! Meitenes no ansambļa " Madaras" Vandzenes pagasta
01
25.07.2017, Gunta
Tikko svinējām savai krustmeitiņai kāzas.Liels Paldies! Ļoti skaista , sakopta un vienreizēji mīļa - viena Latvijas sakoptajām vietām!Paldies visiem cilvēkiem ,kuri par to rūpējās!
00
25.07.2017,
Gribētos atpūsties ar ģimeni šajā brīvdienu mājā,bet divu dienu laikā saimniece nav atbildējusi uz e pastu par izcenojumiem.Telefona sarunā solīja,ka nosūtīs visu info e pastā.Žēl,ka tāda pieeja klientiem.
14