Atsauksmes

25.07.2017, Dagmāra
Ļoti jauki. paldies. Skaista vieta, jauki saimnieki.
02
24.07.2017, Saimnieks
Lūdzam jūs sazināties ar mums, lai noskaidrotu, kurā dienā un kurā numurā šāda nekārtība bijusi- tā nav normāla situācija. Mums tiešām žēl, ka nevērsāties pie mums, lai novērstu situāciju uz vietas- vienmēr esam atvērti sarunai un tas būtu aiztaupījis nepatīkamas sajūtas gan jums, gan mums- šobrīd labot vairāk nevaram neko, palikušas tikai mieles. Suns nav slims, viņš ir pat ļoti pieklājīgā vecumā. Uzskatām, ka arī vecs suns ir pelnījis cienīgas vecumdienas, ne ragutiņas un mežu.
03
24.07.2017,
Gultas veļa nebija nomainīta,istaba nebija sakopta līdz galam zemē bija kukurūza,kas nebija saslaucīta,ūdens smirdēja,pretīgi bija traukus mazgāt tādā un mazgāties pašai! Suns kas klaiņoja pa apkārtni bija baiss,likās slims,tas saimnieka cik sapratu,bet nu jādomā ja vēlas uzņemt viesus! Pārējais bija ok! Otreiz droši vien nebrauktu! Ja reiz maksāju gribu sagaidīt pašu labāko!!! Neērti protama bija brukt virsū par netīro veļu,pacietām,varbūt nevajadzēja!!!
21
24.07.2017, Juris
Šis bija mūsu murgu piedzīvojums, ierodoties uz brivdienu maju , sapratām, ka ar tīrību šī vieta nevar lepoties, bet nospriedām ka nav nekas traks un palikām, vakarā kad devāmies pie miega, sāka parâdīties ďīvaina skaņa ieslēdzilot gaismu sapratām, ka no griestiem krīt prusaki. Ļoti patīkama bij sajūta, ka sapratām, ka gultā sāk parādīties prusaki. Ja gribat pabarot prusakus pa naudu tad šī būs īstā vieta. Kad saimniekiem teicām par to lai atdod naudu viņi atbildēja, ka laukos ir daudz kukaiņu.
13
24.07.2017, Mārtiņš
Vieta jauka un maz cilvēku. Par tīrību un kārtību, nav tik traki. Vienīgi pēc kartes, šī vieta nav jūras pusē ceļam, bet otrpus ceļa, kalnā. Saimniece sarunāja arī pirti vietējā apkārtnē, bija patīkami.
21
24.07.2017, Inga
Jauki pavadīts laiks. Klusa, skaista vieta. Laba pirtiņa. Ezers diezgan dziļš. Bērniem un peldēt nepratējiem labāk sēdēt pie paša krasta. Kopumā ...viss super !!! Paldies saimniekiem
11
24.07.2017, Santa
Ļoti nepatika galdi. Kāzu mielasta laikā ne nevienu reizi netika papildināti trauki ar ēdienu. Salāti kuri tika apēsti aiznesa tukšo trauku, bet klāt neatnesa. Tika pienests tikai morss ar ūdeni.
11
24.07.2017, Ligita
Paldies par jauko atpūtu 22.-23.jūlijā,saņēmām tieši to,ko bijām gaidījuši.Rīta pelde burvīgajā baseinā pirmajos saules staros bija fantastiska.Noteikti ieteiksim jūs draugiem un paziņām.
12
22.07.2017, Ravinu ģimene
Pati labākā vieta kuru esam ar ģimeni apmeklējuši. Svaigs gaiss miers, klusums. Šī brīvdienu mājas apmeklēšana mūsu ģimenei būs kā tradīcija jo katru gadu viņa ir ko jaunu un interesantu redzēt un izbaudīt.
15
22.07.2017, dace
Laba vieta kur nelielai kompānijai pārnakšņot. Pieņemama cena, klusa un skaista apkārtne
11
21.07.2017, Rita Riekstina
Jūs negatīvie cilvēki,kāpēc vispār lienat ārā no savas migas?Es domāju,ka tādiem kā jūs viss ir tikai melnās krāsās,bet ir jau vēl viens tips,tie ir tie kam patīk visu noniecināt,bet paši uz to srādāšanu ir pakūtri.Nepiekrītu Jūsu melnajām domām.Nesen atpūtos ar savu vīru un meitu ar savu ģimenīti no Vācijas.Pabijām te četras dienas.Sakām ļoti lielu paldies visam kempinga personālam,novēlam,lai Jums ir spēks un izturība.Mums ļoti šeit patika.
00
18.07.2017, Daina Vekmane
Labdien! Sakiet, lūdzu, vai ir iespējams nakšņot mazajā namiņā no 26. -28. jūlijam? Kāda ir cena par 2 naktīm, ja vēlamies nakšņot mazajā namiņā?
41
17.07.2017, Игорь и Инесе
Праздновали юбилей жены и юбилей свадьбы. Всё было прекрасно,еда вкусная зал великолепен. Классная баня,хороший персонал и за такой сервис адекватная цена.
21
17.07.2017, Vineta
Ļoti priecājos. ka izvēlējāmies šo vienu namu . Šovasar šeit svinējām savas kāzas.Viesiem ļoti patika mūsu izvēle. Īpašs paldies Adelei,! Viņas sirsnīgā,atsaucīgā attieksme bija par iemeslu, kādēļ izvēlējāmies Turaidas ziedu. Liels paldies puķu meitenei Rajai, apkalpojošam personālam. Jūs bijāt lieliski! Paldies par atbalstu mūsu idejām un vēlmēm. Kopā mums izdevās skaisti svētki. Esmu laimīga, ka ir vieta, kur vēlos atgriezties.
01
16.07.2017, Ieva
Ļoti skaita un sakopta vieta! Reti kad realitāte izskatās labāk kā fotogrāfijas, bet "Valteros" tā ir!
51
16.07.2017, Dace
Ļoti skaista, jauka vieta, mums tiešām patika:) Atsaucīgi saimnieki, palīdzēs ar visu, kas vien nepieciešams. Āra nojume blakus mājiņai ir kā radīta reizēm, ja gribas pasēdēt ārā, bet līst lietus. Mierīga, klusa apkārtne. Dīķis ideāls peldēšanai. Un mazā "saliņa" dīķa vidū arī ir super, ja gribas aizmukt no pārējiem:) Āra kubls bija tieši laikā mūsu vēsajam vasaras vakaram. Paldies jums un līdz nākamai reizei!:)
17