Atsauksmes

26.06.2017, Alla
Отдыхали на Лиго в 2017. Это не просто гостевой домик у озера... Это райское место, где отдыхает душа и тело. Огромное спасибо хозяевам, которые с такой любовью и заботой организовали место отдыха! Здесь очень чисто, ухожено и продумано все до мелочей для комфорта уставших от городской суеты и серых будней. Очень хочу снова вернуться сюда!
84
26.06.2017, Dzintra
Mana ģimene (6 pieaugušie un 2 bērni) pavadīja trīs kolosālas brīvdienas un nosvinēja Līgo svētkus Cerību liedagā. Jau atbraucot sajutām saimnieces radīto svētku noskaņu un rūpes par mums – visur salikta jāņu zāle, lauku ziedi, bērzu zari un sagatavots ugunskurs. Ideāla vieta atpūtai ar ģimeni vai draugu lokā – nav kaimiņu blakus, klusums, priežu smarža, tuvu jūrai un pieejamas visas extras (pat bērniem rotaļlietas). Mana ģimene izbaudīja šeit pavadīto laiku, sevišķi mērcēšanos siltā kublā un pastaigas līdz jūrai. Paldies Gitai !!!!
85
21.06.2017, Sandra
Iesaku visiem izbaudīt šo brīnišķīgo vietu. Ļoti garšīga bez rauga maize, kafija, vispār visas brokastis. Paldies atsaucīgajiem saimniekiem!
33
21.06.2017, Dmitrijs un Alīna Bindemani
Liels paldies Jums par siltu pieņemšanu, iedvesmojošiem vārdiem, par sakoptiem un ļoti skaistiem apartamentiem. Tik jaukā vieta, kur daba prevalē, kur svaigs gaiss un tīrs ūdens ārstā dvēseli. Viss bija augstākajā līmeni! Tikai jaukas un visslābākās atmiņas!!!!
37
19.06.2017, IVETA
Pavadījām šeit brīvdienas (17/18.06.2017).Vieta brīnišķīga,viss tīrs, mājīgs un sakopts . Ezers ļoti skaists,ir izveidotas peldvietas gan lieliem,gan maziem.Droši var ņemt līdzi bērnus. Esam ļoti apmierināti,brauksim vēl.Paldies saimniekiem.
105
19.06.2017, Guna
Paldies par uzņemšanu un patīkamo atpūtu Jūsu kempingā, kaut arī mūsu ģimene pavadīja tikai vienu nakti, bet jutāmies ļoti, ļoti patīkami un ērti. Lai veiksmīga sezona! Ieteiksim arī draugiem un paziņām ;)
03
18.06.2017, Māra Lasmane
Esmu jums, darbiniekiem ļoti pateicīga. katru gadu piedalījāmies festivālā, kā arī katru gadu pēc festivālā nakšņojām citās vietās viesu namos.. bet pie jums mēs jūtamies forši, jauki mūs uzņēmāt, ar viesmīlību, laba apkalpošana un laba attieksme, neskatoties uz to ka mēs esam cilvēki ar dzirdes traucējumiem. Ļoti skaista un burvīga vieta, daba apkārt, viss tik mājīgi un sakopts prieks bija uzturēties, jutāmies kā mājās vienreizējā vieta, laba vieta bērniem un ģimenei ļoti patika, vēlreiz liels paldies par jauko uzņemšanu meitenei un priekšniecei par atsaucību. Noteikti atgriezīsimies vēl šajā burvīgajā vietā.
22
15.06.2017, Ainars Bēŗziņš
šī vieta atpūtai draugu lokā ir ideāla -laba aura,interjers,izstabiņas tik interesantas un smukas,vecais ķieģeļu mūris no senatnes....lielā zāle kur var rīkot svinības un koncertus... patīkamas atmiņas...
209
13.06.2017, Liene
Biju atpūsties ar ģimeni un draugiem brīvdienās, ļoti skaista un burvīga vieta, daba apkārt, pirtiņa, viss tik mājīgi un sakopts prieks bija uzturēties, jutāmies kā mājās vienreizējā vieta, bērniem un ģimenei ļoti patika, liels paldies par jauko uzņemšanu meitenei un priekšniecei par atsaucību. Noteikti atgriezīsimies vēl šajā burvīgajā vietā pie Daugavas.
02
12.06.2017, Inese
Pavadījām nedēļas nogali Annēs. Spēju tikai apbrīnot saimnieka tālredzību saistībā ar bērnu uzņemšanu atpūtas vietā, jo mūsu mazākajiem bērniņiem pat bija podiņš(bijām jau arī paši paņēmuši līdzi), kā arī pašam jaunākajam redeļu gultiņa. Saimnieks, blakus dzīvodams, visu laiku lika justies kā vislabāk gaidītajiem ciemiņiem. Vieta brīnišķīga, mājiņa burvīga. Brauksim vēl!!!!
03
10.06.2017, ?
Kristap, nemelo un beidz te fantazēt un murgot, kur kaut ko dod pa brīvu? ja gribi dvieli ,protams jāmaksā,jo saimniekiem to dvieli veikalā pa brīvu neviens nedod un dvielis ir jāmazgā..., labāk ir ja var izvēlēties,ņemt dvieli,malku vai neņemt, tādiem pajoļiem kā tu labāk jau patīk laikam ka vajag tev dvieli,malku..., vai nevajag,tev nedod izvēles iespēju,tas vis jau vienā kopējā summā ierēķināts un saimnieki ar liekulīgi laipnību paziņo tev- nu ja jums vajag dvieli droši prasiet ,iedosim bez maksas...
42
07.06.2017, Līga
Brīnišķīgs viesu nams gan lielo dzīves notikumu svinēšanai, gan atpūtai no ikdienas steigas. Izcili garda maltīte, draudzīgas cenas, mājīga atmosfēra, blakus jūra, tīri, gaumīgi nummuriņi un saimniece katru klientu uzņem, kā savu labāko draugu. Iesaku visiem! :)
54
02.06.2017, Daina
Pedējā laikā ļoti netīra,un netiek pirtī atrāk par 22.00 jo laicīgi nesakurina,un tad ja esi atbraucis no 18.00 ir jākūko un jādzer pie galdiem.
52
01.06.2017, Irina
Lieliska vieta! Mums ļoti patika! Klusums un miers , jauka daba. Paldies laipniem saimniekiem! Obligāti brauksim vēl.
210
01.06.2017, Apsīšu ģimene
šogad pavasarī nosvinējām kāzas viesu namā ''Sules sēta'' ļoti skaista, sakopta apkārtne un jauks bērnu laukumiņš.Ideāla vieta svinībām.Ļoti atsaucīgs un laipns saimnieks! Un ja kādam liekas ka saimnieki ir nejauki tad varu teikt, kāds cilvēks tāda attieksme pret viņu.ēdiens bij garšīgs, noteikti atgriezīsimies ;)
59
31.05.2017, Sandra
Cik maksa majinas noma 2 cilvekiem diennakti?
16