Предложения

до 20 человек. Nelielas kāzu un ģimenes svinības lauku stilā ar "rustic" dekoriem

Piedāvājam rīkot Jūsu īpašos svētkus mūsu viesu namā. Būsim priecīgi piedāvāt kā mūsu telpas, tā arī lielisku vietu pie upītes galda klāšanai un īpašai ... (больше)

Старая цена: 250.00 €
скидка: 28 %
Цена: 180.00 €
SPA. Pirts rituāls darbdienu vakaros

Īsts pirts rituāls ar pirtnieku, lai izbaudītu pirti un nelielu atpūtu. Pirts rituālā laikā pieejamas vairākas procedūras. Sākumā iesildīšanās, kurai seko aromātiskais ... (больше)

Старая цена: 90.00 €
скидка: 33 %
Цена: 60.00 €
Корпоративный. Korporatīvie pasākumi un laivu braucieni vasarā

Vasaras sezona un laivu braukšanas laiks vairs nav aiz kalniem. Jaunlīdumnieki atrodas lieliskā vietā, lai mūsu vietu izmantotu kā bāzes vietu laivu braucieniem vairākiem ... (больше)

Старая цена: 400.00 €
скидка: 20 %
Цена: 320.00 €
Воды
Услуги
Оборудование
Другие
Telpu noma nelielām svinībām līdz 20 cilvēkiem (guļvietas 8 )150.00 €
Naktsmītne no 2 cilvēkiem80.00 €
Pirts noma 1h20.00 €

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

viesu skaits
4-8
число гостей
gultas vietas
4
число мест
marsruts
60
от Риги
skatits
9230
просмотри

Jaunlīdumnieki гостевой дом

Забронировать
Адрессaddress Mālpils novads, Līdumnieki
Сезон31/12 - 31/12
Маршрут60 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en
8.3/10

Šīs sezonas īpašās lietas - aktīvā atpūta un "rustic" stilā ieturētas kāzas un jubilejas.
Šajā sezonā viesu namā Jaunlīdumnieki bez tradicionālas nakšņošanas un atpūtas lauku vidē gribam Jums piedāvāt un vērst Jūsu uzmanību gan uz personīgo, gan korporatīvo svinību organizēšanu brīvā dabā, izmantojot mūsu piedāvāto vietu pie upītes. Ņemot vērā pieaugošu popularitāti svarīgus notikumus - jubilejas un kāzas svinēt lauku stilā, izmantojot "rustic" stila dekorus - piedāvājam galda klāšanu un dekorēšanu atbilstoši šai tendencei ar pārdomātām detaļām, pieskaņotiem ielūgumiem un atbilstošu atmosfēru. Būsim priecīgi izveidot katra jubilāra vai pāra īpašo stāstu un pastāstīt to šajā vakarā ar dažādu vides un interjera elementu palīdzību. Mūsu rīcībā ir telts, gāzes sildlampas u.c. detaļas, lai svētki būtu izdevušies.

Visus enerģiskos aicinām uz aktīvo atpūtu pie dabas un laivu braucieniem. Pie mums pieejama laivu noma un nodrošinām transportu un laivošanas aktīvo pasākumu rīkošanu Vidzemes populārākajos laivu maršrutos - Gauja, Brasla, Lielā un Mazā Jugla, Ogres upe. Mēs varam Jums piedāvāt Jūsu spēkiem un vēlmēm atbilstošu maršrutu, kā arī smailīšu, kanoe vai plosta nomu ar atbilstošu inventāru - sausie maisi, drošības vestes. Bez klasiskā inventāra iespējams nomāt arī hidrotērpus vai go pro kameras. Kā arī ir lieliska iespēja pasākumu papildināt ar popularitāti ieguvušajiem SUP dēļiem. Un visbeidzot pasākumu lieliski papildinās atpūtu mūsu viesu namā un pirtiņā.