Предложения

Корпоративный. Korporatīvie pasākumi un laivu braucieni vasarā

Vasaras sezona un laivu braukšanas laiks vairs nav aiz kalniem. Jaunlīdumnieki atrodas lieliskā vietā, lai mūsu vietu izmantotu kā bāzes vietu laivu braucieniem vairākiem ... (больше)

Старая цена: 400.00 €
скидка: 20 %
Цена: 320.00 €
Воды
Услуги
Оборудование
Другие
Telpu noma nelielām svinībām līdz 20 cilvēkiem (guļvietas 8 )180.00 €
Naktsmītne no 2 cilvēkiem150.00 €
Pirts noma 1h20.00 €

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

viesu skaits
4-8
число гостей
gultas vietas
4
число мест
marsruts
60
от Риги
skatits
8347
просмотри

Jaunlīdumnieki дом отдыха

Забронировать
Адрессaddress Mālpils novads, Līdumnieki
Телефонphone 29295796, 29890804
E-почтаemail info@jaunlidumnieki.lv, elsanta@inbox.lv
Webwebsite www.jaunlidumnieki.lvfacebook
8.3/10
Сезон31/12 - 31/12
Маршрут60 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en

Veidojot viesu namu Jaunlīdumnieki, mēs centāmies apvienot latviešu pirts tradīcijas ar atpūtu pie dabas, saglabājot katra viesa personīgo telpu un iespēju netraucēti atpūsties un būt saskaņā ar dabu. Šobrīd pakalpojumiem pievienojusies arī laivu noma. Populārākie maršruti - Brasla, Gauja, Lielā un Mazā Jugla

Viesu nama telpas:

Viesu namā ir vairākas omulīgas telpas, kas iekārtotas, lai jūs varētu jsuties ērti un reizē būt saskaņā ar apkārtējo vidi.

Guļamtelpa:

Šī ir viesu nama skaistākā telpa ar diviem jumta kā arī diviem plašiem logiem un līdz ar to patīkami un omulīgi apgaismota. No šejienes paveras lielisks skats uz upi, kā arī ozolu aleju. Savukārt dabas mīļotāji par interesantu nodarbi sev atradīs stārķu ģimenes vērošanu netālu esošajā stārķu ligzdā. Šeit ir plata Dubultā gulta, kā arī divi divguļami izvelkamie dīvāni un neliels atpūtas stūrītis.

Kamīnzāle:

Šīs telpas centrālais elements ir no laukakmeņiem mūrēts kamīns, kas drēgnos rudens un pavasara vakaros radīs patīkamu siltumu. Papildus radot tīkamu malkas sprakšķēšanu. Savukārt ērtībām noderēs nelielais virtuves stūrītis, kurā atrasta vieta gan elektriskajai plītij, tvaika nosūcējam un nelielam ledusskapim. Kā arī šeit atradīsiet traukus un citas saimniecībā noderīgas lietas.

Pirts:

Plašā pirts telpa ļaus tajā vienlaicīgi pērties no 5 līdz 10 cilvēkiem. Tajā ir ērta ar elekrību apkurināma krāsns, kur uz akmeņiem var liet ūdeni, lai baudītu latviešu tradicionālo pirti.

Tualete un Duša:

Viesu namā pieejamas divas atsevišķas telpas tualetei un dušai, kur atradīsiet visu nepieciešamo aprīkojumu.