viesu skaits
50
number of guests
gultas vietas
25
beds
marsruts
130
km from Riga
skatits
14158
view count

Adleri guest house

Addressaddress Saldus novads, Adleri, Zirņu pagasts, LV-3853
Route130 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru speak en

Eleganti svinīgās un viesmīlīgās telpas piemērotas gan svētku un korporatīviem pasākumiem, gan arī romantiskai vai ģimenes atpūtai! Saviem viesiem nodrošinām ne tikai skaistas telpas, bet piedāvājam arī dažādus pakalpojumus, lai atvieglotu pasākumu organizāciju un dažādotu atpūtas iespējas!

Pieejama Lielā zāle (iespējams uzņemt līdz 50 viesiem, tai klāt ir gaumīgi iekārtota bāra un virtuves zona ar modernu aprīkojumu), Tvaika pirts un Pirts atpūtas telpa (līdz 15 viesiem), un naktsmītnes kopīgajās guļamtelpās vai privātā apartamentā ar pilnībā aprīkotu virtuvi, vannas istabu un balkonu, no kura paveras burvīgs skats uz Pakuļu ūdenskrātuvi.

Viesu nama apkārtnē plaši iekopts mauriņš āra un sportiskām aktivitātēm vai nakšņošanai teltīs, makšķerniekiem pieejama 170 ha lielā ūdenskrātuve, bet citi tur var aktīvi atpūsties, iznomājot laivas, katamarānus vai SUP dēļus. Ierīkota arī peldvieta un mazais dīķis, kurā mājo dekoratīvās zivis un vēži. Romantikas cienītājiem iespējams zem zvaigžņotām debesīm relaksēties apsildāmajā āra burbuļvannā, kas gan arī bieži kļūst par ballītes epicentru - tam ir 8-10 vietas.

Water
Active leisure
Service
Equipment
Other

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews