viesu skaits
60
number of guests
gultas vietas
35
beds
marsruts
175
km from Riga
skatits
24015
view count

Ausmas guest house

Addressaddress Valkas novads, Ausmas, Ērģemes pagasts, Valkas novads, LV-4711
Route175 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru speak en speak de

Igaunijas pierobežā - bijušajā Omuļu muižās brūža mājā, kas celta 1900 gadā tagad arī Jums ir iespēja nosvinēt savus svētkus vai vienkārši atpūsties no ikdienas steigas. Piedāvājam izmatot māju, kur pirmajā stāvā atrodas svinību zāle līdz 50 personām, guļvietas 20 personām, pirts, pirts priekštelpa, dušas un āra baseins. Otrajā stāvā ir kamīnzāle līdz 50 personām, labiekārtota virtuve un 15 gultas vietas. Ir iespēja iznomāt visu māju, tikai pirti vai vienkārši atbraukt uz organizētu pasākumu viesu mājā!
Krievu slapjā pirts – tas ir lieliski! Dažādas zāļu un lapu slotiņas pret visādām kaitēm un priekš visādām vēlmēm. Izmantojot kafijas un ķermeņa pīlingu, medu, kas Jūs pirtiņā jau gaida, un - Jūsu miesa un dvēsele lidos!. Grils Jūsu rīcībā -vasarā vai ziemā. Laukā stindzinošs sals, – pirts ar slotām un pēc tās aukstais baseins ir piedzīvojums, ko Jūs nekad neaizmirsīsiet! Cena – tikai 50 Ls/diennaktī. Iespēja arī izmantot masiera pakalpojumus iepriekš piesakot.
Ja gribas vienkārši pabaudīt pirti divatā vai kopā ar ģimeni uz pāris stundām, tas arī ir iespējams - pirts noma pirmā stunda – 15 Ls, nākošā 10 Ls stundā vai vienkārši piebiedroties pārējiem pirts mīļotājiem, tad katra mēneša otrajā sestdienā to var izdarīt piesakoties pa tālruni 26550790
Piedāvājam viesu mājā nakšņošanas iespēju līdz 35 viesiem. Iespēja arī vienkārši iebraukt un pārnakšņot mūsu viesu mājā - cena nakšņošanai vienai personai 5 Ls.
Izklaides iespējas gan lieliem, gan maziem apskatot saimniecībā esošos trušus, poniju un iziet pa dabas taku pa apkārtnes teritoriju, kur iespējams vērot bebru ikdienu, meža dzīvnieku paradumus un izmēģināt savas spējas dažādu šķēršļu pārvarēšanā.!
Pēc nogurdinošas, bet piedzīvojumiem pilnas dienas pavadīšanas ir iespēja arī nobaudīt maltīti!
Velo maršruti - iespēja izbaudīt gan Latvijas, gan Igaunijas dabu un apskates objektus. Ik vasaru notiek vasaras nometnes bērniem
Piedāvājam apkārtne apskatīšanu. Pieejami materiāli par apskates vietām Valkas novadā, Vidzemē un Igaunijā!
Rīkojat ballīti, bet nezināt kā to padarīt krāšņāku un neaizmirstamāku – mēs Jums palīdzēsim - izstrādāt scenāriju, noorganizēt un novadīsim - bērnu ballītes, kāzas, dzimšanas dienas. Uzņēmumiem noorganizēsim sporta spēles, atpūtas vakarus!


Active leisure
Service
Equipment
Other
pirts diennakts-28.5 €
zāles noma 71.1 €
nakšņošana 1 persona 8.5 €
visas mājas noma 284.6 €
ēdināšanas izmaksas 1 personai sākot ar 5.7 €
pasākumu vadīšana un organizēšana sākot ar 71.1 €

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews

No reviews added for this guest house