viesu skaits
150
number of guests
gultas vietas
110
beds
marsruts
45
km from Riga
skatits
72455
view count

Debesu Bļoda guest house

Addressaddress Ogres novads, Brahmaņi, Ogresgala pagasts
Route45 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru speak en

Viesu nams skaistām kāzu svinībām
Viesu nams “Debesu bļoda” savas plašās teritorijas un profesionālā servisa dēļ jau daudzu gadu garumā ir viena no iecienītākajām kāzu svinību vietām ne tikai Vidzemē, bet visā Latvijā. Pāri, kas pie mums teikuši savu jāvārdu, nereti atzīst, ka “Debesu bļoda” patiešām ir gabaliņš debesu tepat Latvijā.
“Debesu bļoda” viesu zāle spēj ērti uzņemt līdz pat 150 cilvēkiem, tieši tādēļ ir īpaši piemērota kāzu svinībām. Plašās un sakoptās teritorijas dēļ nereti jaunie pāri izvēlas “Debesu bļoda” teritorijā iekārtot kāzu ceremonijas vietu un teikt savu jāvārdu viens otram. Plānojot savu īpašo notikumu, varat uzticēt mums arī svētku galda klāšanu un maltītes sagatavošanu – labprāt uzklausām gan jaunlaulāto vēlmes, gan piedāvājam ēdienus no tradicionālas latviešu virtuves , gan arī dažādus patiesi gardēžu ēdienus.
Viesu nams “Debesu bļoda” ir iecienīts gan to pāru vidū, kas rīko vienas dienas kāzas, gan to, kas nolēmuši skaisto notikumu atzīmēt vairāku dienu garumā. Varam nodrošināt 100 gultas vietas, tai skaitā, 15 labiekārtotas istabas un īpašos apartamentus jaunlaulātajiem. Kāzu svinību otrās dienas atpūtai ir iespēja izmantot dīķi, kas vasarā piemērots peldēšanai, kā arī pirti un karsto brīvdabas SPA vannu. Tāpat viesu namam ir plaša jumta terase, atpūtas vietas, šūpuļtīkli – tā, lai katram kāzu viesiem būtu iespēja nākamajā dienā pēc svinībām atvilkt elpu.
Sazinieties ar mums un Sviniet savu mīlestības dienu “Debesu bļodā”!

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25 bilde Nr.26
Water
Active leisure
Service
Equipment

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields