viesu skaits
25
number of guests
gultas vietas
15
beds
marsruts
85
km from Riga
skatits
31519
view count

Ezerrozes leisure complex

Addressaddress Amatas novads, Skujenes pagasts, ''Ezerrozes
Route85 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru speak en

Atpūtas bāze Ezerrozes, atrodas kalnainā vietā Vidzemes augstienē - brīnišķīga, neliela Kosas ezera krastā.
Ēka atrodas uz plašas terases, zem kuras skalojas ezera ūdeņi. Klusa, mazapdzīvota vieta.

Tuvākajā apkārtnē ir daudz interesantu tūrisma apskates objektu, kas peejami gan braucot ar auto, gan velosipēdistiem un vienkārši kājāmgājējiem. Tuvākie no tiem ir Andrēnkalns ar augstuma atzīmi 250 m virs jūras līmeņa. Kosas pareizticīgo baznīca un pamatskola.

Skujenes pagastā, kura teritorijā atrodas arī Ezerrozes var apskatīt: pilskalnu, Senlietu krāmu muzeju,Elkas kalnu (260m) un Gaujas izteku, Sermūkšu muižu, meža mācību taku.

Tālāk Nītaures (13km) apkārtnē atrodas luterāņu un pareizticīgo baznīcas, muižas ēka ar parku, Asaru ezers, Krīgaļu dzirnavas.

Zaubes (20km) apkārtnē dižozoli pie Griķiem (7,8m), Zaubes (7,9m) un citi objekti.
Tālākie apskates objekti(lidz 50 km) ir Vecpiebalgas ūdensrozes, Brežga kalna skatu tornis, Ērgļu klintis, Kalējala, Strīķupīte. Līgatnes vienkoču parks, Velna katls Siguldā. Cecīļu dabas taka u.c.
Bāzes teritorijā iespējams sarīkot nelielus sporta svētkus vai lielāku salidojumu.Ir velomaršruti. Iznomājam,laivas,supdēli, vējdēļus, ir iespējama apmācība braukšanā ar vējdēli uz vietas vai tuvākajā lielākajā serfošanas vietā Alauksta ezerā. Ziemā darbojas kalnu slēpošanas trases, inventāra noma.

Skats no ezera uz naktsmītni bilde Nr.1Pludmales volejbola laukums naktsmītnes teritorijā bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5Pitrs telpa vienlaicīgi 15 personām, malkas apkure bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9Namiņš slēpotājiem kalnu slēpošanas trases pakājē. bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12
Water
Active leisure
Service
Equipment
Other
Naktsmītne pers./ dnn.30 €
Minimālā cena par atpūtas kompleksa īri diennaktī250 €
Laivu noma min 2 stundas5 €

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews

No reviews added for this guest house