Reviews

30.06.2019, Atis
Mierīga, skaista vieta kur atpūsties! Pie galvenajiem plusiem var pieskaitīt: 1) laipnā saimnieces attieksme, 2) izolētības sajūta- saimnieki lieki netraucēja, tomēr, ja bija kādas neskaidrības- nekavējoties atbildēja; blakus mājiņa ir diezgan tuvu, bet vispār nav redzams un dzirdams kas tur notiek, ir sajūta, ka esiet vieni paši 3) lai gan bijām sagatavojuši līdzi dažādus noderīgus sīkumus, viss jau bija nodrošināts uz vietas (ļoti rūpīga pieeja) Trāpījām nedēļas nogalē, kad laikapstākļi nelutināja, tomēr tas neliedza izbaudīt atpūtu pilnā mērā. Noteikti brauksim vēl!
04
30.06.2019, Irena
Если вы хотите отпраздновать свой праздник в этом гостевом доме, будете осторожны. В начале апреля я созвонились с Арнисом и тк на 20.07 дом был занят он мне предложил 27 число, согласовав с родными я перезвонила и он сказал что нас записывает на 27.07. Причём я звонила по рекомендации его хороших знакомых. В начале мая я попросила знакомую узнать количество мангалов, наличие казана и нашему удивлению не было предела. Оказалось про нас не в курсе а 27.07 у них гуляет свадьба. У меня шоковое состояние тк приглашены гости из-за границы. Мне сказали, что это моя проблема. После неприятного разговора Арнис пошевелился и якобы начал искать нам другой дом, но без результатов... Начал предлагать 26.07 число. Я сама нашла другой гостевой дом, к счастью даже приличный данного, с разницей в цене 100 евро. Я предложила ему компенсировать мне разницу, тк по его вине я вынуждена искать другой дом. На что тоже получила отказ. Настолько не порядочного человека я не встречала.
00
27.06.2019, Inese
Paldies par vienreizēji skaisti sakopto apkārtni un ļoti liels paldies par superīgo pirtiņu! Mūsu kompānijai tas bija neaizmirstams notikums. Lai pietiek spēka un izdomas turpināt iesākto. Latgale ruļovoj!
03
27.06.2019, Виктор.
Спасибо за отзыв хороший. Буду стараться ????
03
27.06.2019, Numurs nav pareizs
Numurs 20232121 pieder citai organizacijai un nav saistits ar viesu namu!
00
27.06.2019, Andris
Labdien. Ar ğimeni ( divi lieli ,divi mazi) atpūtāmies šai ekskluzīvā vietā . Vieta skaista ,apkārtne tīra , mauriņs apļauts. Konkrētais namiņš morāli novecojis , bet ērtāk nekā teltī. Labi nodalīti namiņi viens no otra , kaimiņi netraucē. Rezervēju vietu pa tālruni , ar komunikāciju bij sarežğīti , grūti saprast informāciju , skopa informācija par atpūtas cenām , visas izmaksas tiek informētas ierodoties kempingā. Nav jau tā ka braucu atpūsties bez naudas , bet es vadījos pēc sniegtās informācijas rezervējot vietu ,tāpēc skaidru naudu ņēmiet ar rezervi - noderēs .Par visu ir jāmaksā , par to es pilnībā piekrītu . Diemžēl peldēt mums nesanāca . Ar sievu esam no tiem kas ezerā var ielīst brienot un pamazām pierodot pie ūdens temperatūras un bērni vispār vēl mācās peldēt . Lieta tāda ka ūdens grunts ir burtiski nosēta ar gliemež vākiem un nenormāli durās kājās. Bradāt pa ūdeni nav iespējams ,tad tikai no laipas . Bradašanai risinājums varētu būt čības vai gumijnieki. Arī ūdens bij ļoti duļķains. Varbūt mums toreiz tikkai nepaveicās un citā laikā viss ir citādi. Secinājums : PAņemiet vairāk skaidras naudas līdz un gumijniekus
01
25.06.2019, Jānis
Sveiciens Urakšu jaukajiem saimniekiem! Paldies par VISLABĀKO iespaidu ko atstāja Jūsu skaistā un sakoptā atpūtas vieta un Jūsu lieliskā attieksme šajos Līgo svētkos! Viss bija perfekti, savādāk nepateiksi. Turpmāk brauksim tikai pie Jums!:) Ar cieņu - vēlam ilgu un sekmīgu pastāvēšanu.
01
24.06.2019, Diana
Отмечали Лиго в этом замечательном месте, все остались очень довольны. Нас было 10 человек взрослых и дети, сняли домик, баню и бочку. Все очень чистенько и аккуратно, есть все необходимое: постельное белье, посуда, мангал. Есть выход к реке, поле для игры в футбол и волейбол. Есть детская площадка, пантон на реке. В домике есть туалет и душ. Кухня оснащена эл.плитой и маленьким холодильником. Очень приятные цены. Однозначно советуем.
00
23.06.2019, Kristïne
Briesmīga personāla attieksme pret klientiem
74
22.06.2019, Ilvija
Kopš pērnā gada vasarā nomainījās saimnieki, līmenis ir tikai cēlies - kā vietējā iedzīvotāja redzu, ka teritorija tiek kopta un pilnveidota. Istabiņās gan neesmu palikusi, bet regulāri braucu pusdienas ēst - arī virtuves piedāvājums ir uzlabojies. Un šobrīd tiek gatavoti ļoti garšīgi, vnk debešķīgi deserti. Forši, ka piebraucot pie ezera, pa dažiem eiro var izmantot arī normālas tualetes, pikniku galdus, pat duša ir. Un arī grilus var īrēt. Iesaku!
02
21.06.2019, Jāzeps Poškus, advokāts
Kāpēc visādi bezvārda (Nē) murmuļi iedomājas, ka personāls ir vergi? Ja ir darba laiks, tad ir. Jūs jau arī droši vien no darba notināties, lai pavakariņotu! Un 15 min ne vienmēr var ēdienu pagatavot, da pēc Jums atstātā rukšu kūts vēl jāsakopj, trauki jānomazgā.
84
21.06.2019, Jāzeps Poškus, advokāts
Par cietumu, puisīt, nejoko. Nepatīk virtuve - neēd, Dievs nedod, Tev balandu noprovēt.
05
21.06.2019, Jāzeps Poškus, advokāts
Ilzīt, kad Tev būs jāsāk pelnīt pašai, nevis sēdēt uz LV budžeta vietiņās, tad sapratīsi, ka ar to 5 eiro brokastīs var pasniegt tikai fēcīti par 5 eur. Bet pašai nez kāpēc to PVN maksāt negribās, ja jau no tā taisi tādu problēmu. Bet viesu namam nav ne vainas!
06
20.06.2019, Jāzeps Poškus, advokāts
Ilzīt, kad Tev būs jāsāk pelnīt pašai, nevis sēdēt uz LV budžeta vietiņās, tad sapratīsi, ka ar to 5 eiro brokastīs var pasniegt tikai fēcīti par 5 eur. Bet pašai nez kāpēc to PVN maksāt negribās, ja jau no tā taisi tādu problēmu. Bet viesu namam nav ne vainas!
08
18.06.2019, Māris
Laba vieta atpūtai,un svinībām.Iesaku
00
17.06.2019, Sandra
Vieta labai atpūtai, apkalpošana bija jauka.
00