Reviews

04.08.2020, Eduard
Праздновал свой юбилей 30 лет. Что могу сказать!!!! Просто офигенное место , добрейшая хозяйка, всем моим гостям (пр. 35 человек) безумно понравилось место ❤️❤️❤️❤️ А в реальности дом ещё круче чем на фото)
41
04.08.2020, Eduard
Праздновал свой юбилей 30 лет. Что могу сказать!!!! Просто офигенное место , добрейшая хозяйка, всем моим гостям (пр. 35 человек) безумно понравилось место ❤️❤️❤️❤️ А в реальности дом ещё круче чем на фото)
40
04.08.2020, Anita
Bijām divas reizes telšu vietā.Ja šis kempings nebūtu paticis,neatgrieztos,jo patīk mainīt vietas.Tiešām ļoti sakopts un jauks kempings.Paldies!
41
03.08.2020, Gunta
Neizlasījām informāciju, ka nevar ar suni. Atbraucām no Rīgas 19 vakarā un saimnieki bija ļoti nelaipni un pat neļāva pierādīt, ka mūsu mazais korgijs nevienam netraucēs. Principā pēc 10 minūšu pārmetumiem izlēmām, ka arī palikšana nebūs tur diez ko patīkama. Briesmīga attieksme. Saprotam, ka kļūdījāmies, ka nepaskatījāmies, bet kompānijai ar 3 bērniem bija jāmeklē naktsmājas.
11
03.08.2020, Artis
Lieliska vieta gan mierpilnai atpūtai, gan fiziskām aktivitātēm. Viktoram - PALDIES!!!
04
03.08.2020, Jurģis
Labdien, vai viesu nams ir pieejams datumos no 21.08 - 23.08.?
71
02.08.2020, Nataļja
Прекрасное место для тихого отдыха! Всё было идеально, большое спасибо заботливой хозяйке!
25
02.08.2020, Irina Šumere
Отдыхали всей семьёй в кемпингах,а семья у нас большая!7 детей и папа+мама????Встретили нас ооооочень хорошо!!!!Везде чистота!!!Хозяйка очень приветливая и доброжелательная!Так же прямо во дворе(сад) можно поиграть в волейбол(там есть сетка) и в баскетбол????Мы часто отдыхаем в Вентспилсе и нам действительно есть с чем сравнить!Замечательное место!❤️Дети и мы в восторге????Обязательно приедем ещё !Всем рекомендую????
03
02.08.2020, Dace
Paldies! Šaja namā svinējām ģimenē būtisku notikumu. Izmantojām visu piedāvājuma klāstu. Sākot no balles šķūņa, kas ir teicama vieta vērienīgām ballītem, lidz viesu uzguldīsanu, ēdienu un pirtiņu. Protams, jārēķinās ar māti dabu, jo šķūnis paliek šķūnis un odus vai vēju, kas veido caurvēju neviens nav atcēlis. Ēdienkarte bagātīga, ēdiena kvalitāte lieliska.Viss sagatavotais no tiesas gards. Saimnieki atsaucīgi un laipni. Izmitināšana namiņos laba. Paldies par Jūsu darbu!
12
02.08.2020, virtuālai Madarai
paši raksta tjipa -Madara,un reklamē sevi
08
02.08.2020, Madara
Perfekta vieta atpūtai pie dabas. Par visu ir padomāts❤️ Brīnišķīgs sakmnieks???? iesakām????????????
50
31.07.2020,
Labdien. Jā, pirts rituāls VIENAM cilvēkam, kur pirtnieks 3-4 stundas darbojas ar pirtsmīli - vairākas reizes iet karsēties pirtī, noskrubē, veic vieglu masāžu, noper no galvas līdz pirkstu galiņiem, laižas peldē ezerā izmaksā 140 EUR! Cenā ietilpst pašgatavoti augu skrubīši, pirts slotiņas, silta tēja. Pirtniece ir ļoti atsaucīga un, aprunājoties ar klientu, vienmēr cenšas pielāgojas klienta vēlmēm, attiecīgi gadalaikiem, iepriecina ar kādiem papildus bonusiņiem - kadiķu slotiņas, citrusu augļi, medus, dzintara pulveris, kastaņu masāžu vai ko citu. Klientiem jāatceras, ka piesakot pirts rituālu vienam cilvēkam ciet jātaisa ir viss brīvdienu namiņš, un tas vairs nav pieejams citiem izīrētājiem, tas ir jāizkurina, pēc tam jāuzkopj. Bet, ja izlasīsiet sludinājumu līdz galam, tad redzēsiet, ka pirts rituālu varat pieteikt DIVIEM cilvēkiem, kas savukārt izmaksās 80 EUR/perosna (ar vienu pirtnieku) un 110 EUR/persona (ar diviem pirtniekiem). Ja vēlaties vēl izdevīgāku piedāvājumu varat rīkot pirts vakaru kopā ar draudzenēm vai piedalīties kādā, ko rīkojam mēs. Cena 36-50 EUR/atkarīgs no cilvēku skaita 4-6 personas! Atšķirību starp Pirts rituālu un Pirts vakaru varat atrast mūsu piedāvājumā: https://viesunamiem.lv/piedavajums/84473 Dažas atsauksmes par mūsu Pirts rituāliem varat atrast mūsu FB lapā. Izvēles iespējas pirtnieka pakalpojumiem mūsu brīvdienu mājā ir pietiekoši plašas, lai atrastu sev tīkamāko, gan pēc piedāvātajiem pakalpojumiem, gan cenām. Viss ir skaidri norādīts, lai jau pirms rezervācijas klients var pieņemt lēmumu un ierodoties nav nekādu pārsteigumu. Jauku vakaru vēlot, Pirts - Leimaņi
00
31.07.2020, Ārprāts
pirts ar pirtnieka pakalpojumu vienam cilvēkam 80eiro,plus ja neizmanto viņu gultasvietu ,tad summai jāpieskaita vēl 60eiro,un galā pirts vienam cilvēkam 140eiro!!!
00
31.07.2020, Jānis
Labdien, viss ir normāli,tikai īpašniekiem jāatjauno cenu lapa,tur vēl latos cenas uzrādītas,un vēl-nevajag apspriest saimnieci,viņa tāda vai šāda..., ja paskatītos no malas uz pašu apspriedēju,arī k Labdien, viss ir normāli,tikai cenas šeit vēl latos uzrādītas.Un izteicieni par saimnieci ka ar galvu sen vairs nedraudzējas...,es ieteiktu saimniecei iesniegt policijā sūdzību ,lai atrod to nekauņu un viņš vienošanās ceļā samaksā morālo kompensāciju,ja ne,iesniegt prasību tiesā,par cieņas aizskārumu.
01
30.07.2020, Karlis
Pilnīgi piekrītu Mārim. Tā nav viesnīca,bet sūdu ukis,šķūnis priekš vistām,kurš atrodas mirstošā ciematā. Saimniece sen jau nedraudzejas ar galvu..viņai ir daudz psihiskās novirzes. Māris stāsts patiesību,tā arī ir. Labāk brauciet uz Ērgļiem vai Madonu,tur daudz modernākās viesnīcas,pieklaigakas.
30
28.07.2020, nu ja hohaidī
ir taču jāsaprot,ka visos,it īpaši izteikti šajā kempingā,visas pozitīvās atsauksmes raksta paši īpašnieki,palasot šeit to pozitīvismu,lec acīs vienveidīgie teksti,raksta viens un tas pats cilvēks.
210