Reviews

19.07.2020, Lolita
Biju norezervējusi naktsmītnes, bet, kad ierados 21:30, man pateica, ka ierašanās ir līdz 21:00 un mūsu mājiņa ir atdota citiem. Vietu vairs neesot. Nekādas nožēlas krievvalodīgās sievietes sejā nebija manāmas. Vietu nav un viss - paši esiet vainīgi. Nekad mūžā te nevēlos atgriezties un ceru, ka arī citi te neciemosies, lai bizness paliek viesmīlīgiem cilvēkiem. Kaimiņos Buki ir ļoti jauki ar lielisku zoodārzu un pieņēma mūs tajā vakarā. Pavisam cita attieksme, prieks būs Bukos atgriezties. Vīnkalniem vislielākais fui!!!
25
19.07.2020, Sandris neirastēniķei Ligitai
Labvakar visiem.Šodien atgriezāmies no turienes.Ligita,es saku ka brīnišķīgāku vietu vēl nēesmu atradis,ja tev galvenais ir ķīniešu spīdīgie krāni...,tad ne uz kempingiem,bet viesnīcu. Tīra apkārtne,fantastiska daba un vieta,nožēlu varu izteikt ka tik vēlu atklāju to vietu.Darbinieks vai saimnieks vienkārš un laipns saskarsmē ar mums.Ja jau tev pietrūka tas papīrs,vaitad saprātīgāk nebija darbiniekam piezvanīt un pateikt ka beidzies,nevis publiski šeit to tirzāt.es pazvanīju vakarā palūdzu ugunskura katu un piecu min.laikā mums viņu atnesa (maksu par to neprasīja ne 20 centi ne eiro).Ligita, pieaudz beidzot ,lauku kempingā nemeklē 5zvaigžņu viesnīcas komfortu.
34
19.07.2020, Viola
Цена-обман.Стоит гораздо дороже.На Телефоне некая Татьяна-типо помогает сдать...обещает золотые горы,со всем соглашается...Договор не составляет........Денег хочет сразу....В результате вас выкинут...якобы хозяин.....бррр...Не советую снимать.........
01
19.07.2020, Ligita
Labdien! Ja kādam ir nostaļģija pēc padomju laikiem, tad šī ir īstā vieta. Mājiņas saglabājušās no vecās atpūtas bāzes, nav ne ūdens, ne izlietnes, nemaz nerunājot par ziepēm un dvieļiem. Gultas veļa ir, segas un spilveni arī, labāk jau nekā gulēt teltī ir. Par dušu var aizmirst, tā pienākas tikai komplektā ar pirts nomu. No traukiem tikai katls un tējkanna. Gāzes plīts avārijas stāvoklī, reāli draudi saindēties, deglis mēdz nodzist. Pati "izcilākā "ir sausā tualete bez papīra. Protams, cena gan atbilstoša- 10 eiro no cilvēka. Vai braukt, tas katra paša ziņā.
22
19.07.2020, Edijs
Lieliska vieta uz atsaucīgi saimnieki ja pat brauc tikai celt telti . Pieejamas visas ērtības un par lētàm cenām, tiešām iebraucējiem Siguldā iesaku apmeklēt šo viesu namu !!
37
18.07.2020, Tatjana Ezerina
Labdien! Sakiet ludzu vai varam dabut naktsmajas no 15-16 augusta. Gimene 6 cilveki. Paldies
00
18.07.2020, Tatjana
Labdien,sakiet ludzu vai gimene ar berniem var dabut naktsmajas uz vienu nakti no 15-16 augusta? Paldies
00
17.07.2020, Daiga
Ļoti jauka un skaista vieta. Ļoti skaisti iekārtota teritorija. pie katras majiņas ir diezgan liela teritorija kur novietot auto, pat vairākus. Personāls ļoti atsaucīgs, savus pienākumus pilda. Mūs arī var teikt uzņēma pēdējā brīdī, izrādīja teritoriju, apskaidroja visas koplietošanas telpas utt. Meitenes ļoti jaukas.
13
17.07.2020, Antra
Paldies par fantastisko atpūtu jūsu namiņā! Miers, komforts,tīrība, viesmīlīgi saimnieki un gardas brokastis radīja laimes hormonus! Saimnieces ceptās biezpiena bumbiņas pašas kusa uz mēles. Iesaku ik vienam tūristam, kurš vēlas sajust ģimeniskumu un cieņu ceļojuma laikā!
25
17.07.2020, jānis
ļoti skaista un klusa vietiņa ar burvīgu pirti un saimnieki arī lieliski braukšu vēl un iesaku citiem
53
16.07.2020, Zinta
Burvīga vieta atpūtai - viss skaisti un kvalitatīvi iekārtots. Ēdināšana teicama!
53
15.07.2020, Jolanta
Ar mums notika tas pats, ko tauta raksta atsauksmēs. Vienojāmies par vienu summu, bet kolīdz ievācāmies summa sāka palielināties. Tīrība pieklibo. Tāpēc izlēmām nepalikt. Neieteiktu braukt.
05
15.07.2020, Ainis
Labdien visiem viss jau ir jauki tur,tikai par katru sīkumu jāmaksā,rodas sajūta ka jāmaksā pat par no zemes pacelta sprunguliņa.Diemžēl vairs nebrauksim
411
15.07.2020, Mārīte
Pasakaina atpūta pie jūras. Patīk nakšņot muciņā-jūras šalkoņa un atpūta pašā jūras krastā-super vieta! Braucam pat vairākas reizes vasarā.Ļoti laipna apkalpošana,tīrība un klusums!Arī paēst var krodziņā-ļoti garšīgi!Iesaku - 10 punkti no 10!!!
92
14.07.2020, Santa
Nosvinējām viesu namā savas kāzas. Saimniece ļoti jauks cilvēks. Neskopojās ar padomiem, kā arī palīdzēja sarēķināt nepieciešamo ēdienu/dzērienu daudzumu. Ēdiens ļoti garšīgs. Pati vieta un ēka skaista, 35 cilvēkiem bija ļoti ērti - ne par šauru, ne par plašu. Bija nelielas sūdzības par karstumu un svaiga gaisa trūkumu augštāva guļamistabās, bet nejau izgulēties braucām :)
25
13.07.2020, Ieva
Diemžēl esmu vīlusies, ja pa telefonu saimniece šķita jauka un atsaucīga, tad satiekot klātienē, nebūt ne. Dīvaini interpretē informāciju - piespiežot maksāt par to, par ko iepriekš nevienojāmies. Ir daudz slēpto izmaksu. Pati lokācija un vieta skaista, bet diemžēl attieksme visu sabojāja. Dušas baisas, virtuve briesmīga. Teritorijā nav atkritumu konteineru, bet, kad pamet kempingu, tad uzzini, ka atkritumi bija jāšķiro pašiem savos maisiņos - kur liek maisiņus gan neplika skaidrs.
28