Reviews

28.11.2019, KAte
Būtu jauki kaut kur redzēt inormāciju par to, ka māja ziemas sezonā nedarbojas....
00
28.11.2019, Nav labi..
Nekādā gadījumā neiesaku. Cena absolūti neatbilstoša ne ēdiena kvalitātei, ne viesu nama stāvoklim.. es atvainojos, prasīt 31€+PVN par saldētiem dārzeņiem, majonēzes jūru un bezgaumīgu ēdienkarti nav adekvāti prasīt pat Pierīgā... kāzu otrajā dienā jau plkst 13:00 dzen ārā, mičošanas laikā nekur nav redzēts, ka nenomaina traukus.. uzmanieties un rūpīgi sekojiet līdzi PVN un pieprasiet kārtīgas pavadzīmes no šī krāpnieku kantora...
30
26.11.2019, Amēlija
Pirtiņa un pati māja vienkārši fantastiska, var nosvinēt ne pa jokam. Saimniece ļoti jauka un pretī nākoša. Noteikti iesaku citiem. Ir jau plāni vēl doties uz šo pašu viesu namu. Liels paldies!
13
26.11.2019, Светлана
Комплекс очень красивый и уютный. Фотографии не передают всю прелесть этого сказочного места
01
20.11.2019, Ieinteresets fishermens
joperceteee kas taa pa zivteli
02
15.11.2019, Anastasija
Добрый вечер! Свободен ли Ваш до с 31.12 по 02.01? И сколько это будет стоить на человек 11? Спасибо
00
06.11.2019, Arnis
Labdien, Lana! Lūdzu sazināties epastā - arnis.cakss@medical.lv vai telefonu 29247472. Kad precizēsim jūsu vēlmes, varēsim sniegt cenas piedāvājumu.
14
04.11.2019, Ernests K.
Iesaku šo viesu namu apmeklēt visiem!!! Ļoti mājīga atmosfēra, jauki un sakarīgi saimnieki. Nevaru neko sliktu par Pakavciema viesumāju pateikt, jo viss bija SUPER!
01
31.10.2019, Jānis Zivtiņš
Viesu nama cena par gultas vietu joprojām ir 15 euro par gultas vietu, piemēram, ja būsiet trīs gulētāji un izvēlēsieties standarta istabiņu vai kempinga mājiņu, cena ir = 45 EUR. Protams, ja būsiet viens gulētājs un piedavāsim iespēju palikt vienam istabiņā, atstāsim sev tiesības paaugstinat cenu līdz 25 EUR. Jebkurā gadījumā vienošanās par gultas vietas cenu tiek veikta pirms izmitināšanas:)
00
28.10.2019, Arturs un Tamāra
Ļoti pateicamies par viesmīlību, skaisto vietu un vispusīgajām atpūtas iespējām pie Bolta ezera Krāslavā. Bijām ļoti apmierināti un laimīgi savienot pagātnes un mūsdienu ērtības, atzīmējot mūsu universitātes izlaiduma četrdesmito gadu. Mēs, visi piecpadsmit, vēlamies izteikt lielu atzinību Viktoram un Marijai, viesu mājas saimniekiem. Ezera krasts, laiva, peldēšanās un zivis ir dažu soļu attālumā, mājiņas un pirts, visas virtuves iespējas ir viegli pieejamas un patīkamas tiem, kas vēlas netraucētu, jūtām un ar dabu bagātu atpūtu tikai kādu 15 minūšu brauciena attālumā no skaistās, vēsturiski krāšņās Kŗāslavas. Atbrauciet un novērtējiet, gaumes ir dažādas.
00
26.10.2019, Dace
Zem zvaigžņu juma bija lieliski! Mūs sagaidīja silts kubls un skaists numurs! Pārspēja sagaidīto!
04
26.10.2019, Edžus
Ļoti skaista apkārtne! Ir pieejamas vairākas mājas. Lielākajā māja bija pirts un uz terases kubls. Viss ļoti pārdomāts un gaumīgi, ērti iekārtots. Mazie bija sajūsmā par batutiem un trusiem! Paldies par uzņemšanu!
03
26.10.2019, Ilze
Ļoti jauka saimniece un saimnieks! Plašas telpas nelielām svinībām. Bērniem pieejams spēļu laukums un putnu dārzs.
03
26.10.2019, Zane
Pieteicām šo tik ļoti izslavēto pirts vietu mēnesi atpakaļ, pēdējā dienā saimnieki paziņo, ka vieta aizņemta un mēs savu plānoto pasākumu nevaram svinēt, lai meklējam citu vietu - piedāvāju kompromisu, lai mums atrod vietu un viss būs kārtībā. Ļoti slikta attieksme un gala rezultāta nekāds - pateica, ka neko nemklēs un pasākums jāatceļ. Neiesaku.
01
21.10.2019, Aleksandra
Gribēju vēlreiz (šoreiz gan rakstiski) izteikti lielu PALDIES par lielisko viesu māju mūsu kāzu dienā. Gan mēs, gan visi viesi bija stāvā sajūsmā par teritoriju un telpām. Mammas iespaids bija "ienākot pa vārtiem, liekās, ka ieej kaut kādā pasakā, citā dimensijā". Arī radiem no Krievijas un Igaunijas ļoti patika, jo viņiem tas bija kaut kas neredzēts un jauns. Paldies par silto svinību zāli un siltajām mājiņām. Vienīgais moments - namiņā "Lūriķi" dzīvo peles. Tajā mājiņā guļošie viesi nevarēja aizmigt no skrabināšanas skaņām, ko tās peles radīja :D Un vienā brīdī viena pele arī mierīgi izlīda istabas vidū un jau bija gatava ielīst mantās. Tā kā tajā mājiņā noteikti vajadzētu kādus peļu slazdus salikt, lai viesiem mierīgs miegs. Visādi citādi vēlreiz PALDIES un lai jums ražens nākamais gads. Noteikti vēl kādreiz iebrauksim :)
14
17.10.2019, Daiga
Tomēr sirds ir pilna un nolēmu padalīties ar savu pieredzi. 12.10. svinēju viesu namā savu jubileju. Virtuves personāls sagadāja milzīgu vilšanos attiecībā uz cienasta kvalitāti un attieksmi. Viennozīmīgi pievienojos komentāram par Kijevas kotleti un uzkodu gaļiņām. Kotlete pārcepta, vietām apdegusi, gaļiņas sausas, apkaltušas, sajūta, ka gatavotas iepriekšējam pasākumam un turētas lidz manam. Uzskatu, ka šādas maltītes pasniegšana ir milzīga necieņa pret mani, kā klientu, kas apmaksā šo pakalpojumu un pret maniem viesiem. Tikai pēc īpašas sarunas ar virtuves darbinieci brokastu galdā tika izlikts atlikušais svaigais lasis un dārzeņi. Virtuves darbiniece, kas palika namā pasākuma laikā, nebija sastopama, kad bija nepieciešama. Kad vēlējos saslaucīt lauskas no saplēstās glāzes, lai viesi dejojot nesagriežas, slota nekur nebija atrodama, darbiniece pazudusi, pasākums apturēts. Vienlaikus, viesu nams skaists, zāle liela, pirts, baseins - lieliski, šis būtu iemesls atgriezties. Tomēr kā pasākuma organizētajs to nedarīšu, jo komunikacija ar īpašnieci gatavošanās laikā radīja daudz stresa un neskaidrību, ko atkārtot nevēlētos. Vēl 2 dienas pirms pasākuma man nebija skaidrs, vai ir sarunāts palīgs brokastu galda saklāšanai, saimniece nebija sazvanāma. Ēdināšanas izmaksas uzzināju 2 ned pirms pasākuma, lai arī vēlmes nosūtīju jau vasarā. Uz epastā uzdotiem jautājumiem īpašniece epastā neatbild. Kad zvanu, saka, ka viņai viss ir skaidrs, aizmirstot, ka es arī vēlos skaidrību. Kopumā - izbaudīju izcili neieinteresētu attieksmi, ir sajūta, ka klientus te uztver, ka peļņas avotu, aizmirstot, ka tie ir arī cilvēki. Kad sapratu, ka nevēlos šadu sadarbību, diemžēl jaunai pasākuma organizēšanai jau bija par vēlu un nācās peldēt pa straumi un cerēt, ka viss izdosies. Vai iesaku? Telpas - jā, sadarbību ar īpasnieci - nē, ēdināšanu - nekādā gadījumā.
11