Reviews

20.07.2022, Ineta
Atbrīvojies namiņš,20.08.2022. Zvaniet 26463980
01
19.07.2022, Anda
Ļoti skaista vieta, kur romantiski atpūsties. Paldies.
00
19.07.2022, Gunta
Bijām šeit 16.jūlijā. Super! Ļoti laipna saimniece, labas telpas. Bijām četri pieauguši cilvēki. Atpūtāmies no visas sirds. Mīksta gultiņa. Bija jauki, omulīgi. Viss pirmais stāvs bija mūsu - pirts, baseins, kubls utt. Saimniece atnesa kafiju, cukuriņu, ko bijām aizmirsuši nopirkt. Tiem, kas vēlas normāli atpūsties savā bariņā, tiešām iesaku šo vietu. Apkārt klusi, mierīgi.
01
17.07.2022,
Bildēs izskatās ļoti skaista,sakopta vieta,bet īstenībā viss ir daudz bēdīgāk. Pirmais iebraucot šajā teritorijā uzreiz redzams ka teritorija nav kopta.Bija jābrauc pa dubļiem,sajūta ka ar mašīnām tur paliksim. Zālē nenopļauta,visa teritorija pludoja(bija lietus nolijis). Elektrību pa dienu viņi nedod,dod vakaros,kuru mēs vienalga nedabūjām diemžēl. Ar sakariem arī pagrūti,zona jāmeklē,par internetu vispār nerunājot. Labi tie vēl sīkumi. Telpas iekšpusē vēl normālas,bet visā ārpusē,tie būtu laipas,bērnu laukumiņi,terases un laipa bija ar sapujušiem dēļiem un ar naglām uz āru. Arī laivas šaubīgā stāvoklī. Malka arī bija par papildus samaksu,kuru īsti par malku nenosauksi. Kautkādi atgriezumi. Volejbola laukums,bija vnk uzarts lauks. Samaksa neadekvāti augsta .Rezervācija uz šo atpūtas vietu bija pieteikta laicīgi un tāpēc bija laiks laiks to visu novērst.
06
17.07.2022, Santoss
Par supiem uz diennakti nieka 60€ Viens malkas maiss 5€ Labi ka nebija elektrība bail iedomāties cik par to būtu jāmaksā ????
18
17.07.2022, Laura
Cenai neatbilstoši. Bērnu laukumiņi (viens slidkalniņš un šūpoles ) slidkalniņam margas kustas, pakāpieni izpuvuši un trūkst , bērnam kalpojot augša, pakāpieni krīt nost. Vairākas nojumes udens tek virsu. Sausās toletes šķības, trepes uz laipu sapuvušas, juka ārā, laipa zem ūdens. Mājiņas ļoti auksts. Elektrības nav vispār. Volejbola laukums ka kartupeļu lauks. Zāle nepļauta. Skaista vietā, kluss un mierīgs. Vienīgi ļoti nekopts un ielaists.
06
16.07.2022, Viesis
Vieta ir ļoti skaista
01
16.07.2022, Viesis
Vieta ir ļoti skaista
01
16.07.2022, Viesis
Vieta ir ļoti skaista, bet par pārējo neko labu nevaru pateikt. Sāksim ar to, ka trauki ir netīri, pleķaini. Ēdiens nav labas kvalitātes un nav svaigs. Telpas nav vēdinātas. Banketu zālē galdauts bija netīrs.
11
15.07.2022, Linda
Ļoti brīnišķīga vieta kur var atpūsties ik viens cilvēks no mazākas paaudzes līdz pieaugušajam. Mierīga vieta kur var aizmirst visas savas problēmas no ikdienas. Jauka, labsirdīga, visforsaka saimniece kura ar savu komandu jums izveidos kolosālas brīvdienas. Loti saprotoša saimniece kura ieteiks un uzklausīs jūsu vēlmes gan organizācija gan ēdienu pasniegšana gan viesu nakšņošanā, izrādīs Jums katru Mežinieku viesu mājas stūrīti. Superīga vieta klusa un mierīga. Esam ar viesu apmierināti Liels paldies SAIMNIECEI MĀRĪTEI MEŽINIEKU VIESU MĀJĀS SUPER ❤️
02
15.07.2022, Ludmila
13.jūlija ņēmām pirts mājiņu visi esam sajūsmā. Ļoti labi teritorijā sakopta. Saimnieks sakurinaja pirtiņu nakti gulējām ka zīdaini.. Viesmīlīgi saimnieki. Paldies par atpūtu.
00
15.07.2022, Džoanna
„Mazs namiņš, kur patīkami pavadīt laiku. Viss bija tīrs. Patīkama sagaidīšana. Prieks, ka var palikt ar mājdzīvnieku.“
03
14.07.2022, Inta
Diemžēl jaunie īpašnieki grib sēdēt uz iepriekšējo lauriem. Komplekss ir nolaists, pirts mājas terasei ir sapuvuši dēļi, kā rezultātā ielūzu ar bērnu rokās un pamatīgi traumēju kāju. Vairākas ģimenes dzīvojām visas Līgo brīvdienas, bet silto ūdeni ieslēdza pirmajā dienā un pēdējā dienā. Bērnus varēja mazgāt kā grib. Vēl liela problēma šiem īpašniekiem ir slotas iegāde. Ja izbira kaut kas zemē, tad bija jāskraida un jāizlūdzas slota, kuru viņi negribēja dot. Murgs! Laikā, kad mēs tur bijām, bērnu laukumi, kas ir bildēs, dabā neeksistēja. Turklāt nekur nebija rakstīts, ka pēc 22 ir klusuma periods, un, lai arī mūzika skaļi neskanēja (jo bērni gulēja), tāpat vairākas reizes lika noslēgt mūziku. Kopējie iespaidi nav pozitīvi, un kamēr jaunie īpašnieki nesāks rūpēties par īpašumu un to labiekārtot, vēlreiz netaisamies braukt.
10
11.07.2022, Наталья
Место не плохое,все хорошо,НО..если вы оставите там свои вещи,тот кто ,после вас убирается,"уберут"с концами.не найдете.
10
10.07.2022, Jekaterina
Добрый день, извините, а в 22-24-25 числа какой нибудь домик будет свободен?
01
09.07.2022, Agnese
Es gan esmu no tām personām,kas baigi neņem galvā citu cilvēku viedokli un arī šoreiz palasot atsauksmes par šo vietu nenemu galva citu viedokli un tomer izlēmu šeit palikt... Tā bija kļūda!!!Reāli viss sliktais atbilst patiesībai!!!! Vienīgais pozitīvais šai vietai ir atrašanās vista!Pārējās zem katras kritikas.... Par saimniekiem bez komentāriem.....Nepieklājīgākus grūti atrast!!!
00