Reviews

04.08.2019, Mārīte
Šajā nedēļas nogalē izīrējām māju nr. 3. Vieta skaista, netālu var iznomāt katamarānus un laivas, lai piepildītu atpūtu, BET, visu atpūtu izbojāja iršu pūznis un irši, kuri lidoja mājā iekšā. Tā kā pūznis ir pie mazās istabas (kurai cauri iet skurstenis) loga, to nevarēja vērt vaļā. Vēl arī nebija iespējams normāli nomazgāties, jo nebija spiediena ūdenim; tualetes durvis nevērās vaļā- cilvēki iesprūda un nebija tālu līdz panikas lēkmēm; apgaismojums ļoti romantisks tumšajā laikā - nekāds. Ja no pirts grib iet nopeldēties, tikai ar lukturi; tīrība 2/10 Un 2 ir tikai par tīrām gultas veļām; 2 gultas no piecām ir salauztas - atsperes vienai pat rēgojas; gaismas mūzika salauzta; grils bija jāved no mājas pašiem, jo uz esošā nav iespējams neko pagatavot. Būtu lieliski, ja būtu laipa ūdenī. Visu atpūtu mums izglāba tikai un vienīgi lieliskie cilvēki, kuri bija ar mums. Novēlu saimniekiem spēku un izturību, jo ieguldāmais darbs ir milzīgs. Tā vien šķiet, ka kopš uzcelšanas brīža, roka nav pielikta, lai kaut ko uzturētu kārtībā. Mēs noteikti neatgriezīsimies šajā mājā.
00
04.08.2019, Liana
Labdien, interese jūsu vieta, lai sarīkot dzimšanas dienu maksimuma uz 8 cilvēkiem+mamma. Gribēju uzzināt, kāda cena tas var būt?
00
04.08.2019, Anita
Paldies Lubūžu saimniekiem par dabas un tautiešu mīlestību!!! Katru gadu braucam uz Drustu kapusvētkiem un pa ceļam atpūšamies ezeriņa autostāvvietā pretējā malā .Arī tur viss bija ļoti sakopts un patīkams,pat peldvieta ierīkota,lai patīkami iebrist ūdeni.Arī uzticamais uzraugs ar asti bija klāt un iekasēja cienastu šķiņķa izskatā.Vienu paņēma un gāja prom- labi audzināts! Lai veicas!
00
03.08.2019, Maija
Paldies par sagaidīšanu, paldies par izmitināšanu, paldies par garšīgo maltīti :) Bija kā mājas, lieliski atpūtāmies, garšīgi paēdām. Iesaku visiem, kuriem neinteresē zvaigžņu skaits, bet mājīga atmosfēra un patiesas rūpes!
04
02.08.2019, Aivars
Diemžēl šī vieta realitātē nav tik “fantastiska”-sausā tualete kaut kur, nav elekktrības, nav ūdens-dušas vai izlietnes.... pat par malku, lai uzceptu gaļu jāgādā pašiem. 3 km kratīties pa šausmīgu piebraukšanas ceļu noteikti nav tā vērts!
00
02.08.2019, Роза
Всё было хорошо ,но там не хватало посудомойки ,так как ,если они просят,чтобы за собой помыли посуду,то пусть хотябы после каждого поситителя меняют губки и тряпку для стола ,а то я например очень бризгливый человек и даже пальцем не могла трогать губку для мытья посуды сто летней давности .А так конечно всё было чисто ,аккуратно и уютно .
11
01.08.2019, Līvija
Ja vēlaties baudīt dabas burvību - vieta ir piemērota. Bet ja vēlaties, lai apmešanās vietā būtu ērti un tīri, tad šī vieta nebūtu tā labākā. Ērtības varbūt nebūtu peļamas, saimniece arī laipna, bet tīrība dušā un tualetē - tīrās šausmas...segas istabiņā netīras, santehnika nobrukusi. Saimniekiem būtu jāpiestrādā!
01
31.07.2019, Elita
Super vieta!!! Bērni sajūsmā!! Ir dažādas izklaides iespējas. Ļoti atsaucīga un smaidīga saimniece. Numuriņš tīrs un gaišs. Kopējā virtuvē ir iespēja uztaisīt ēdienu un paēst. Jūra ir pāri ceļam un var aiziet ātrāk par minūti. Noteikti brauksim vēl un ieteiksim šo jauko atpūtas vietu arī paziņām un draugiem!!!
00
29.07.2019, Diāna
Mums bija kāzas un ēdienu pasūtījām uz vietas, samaksājām milzīgu summu par personu, bet pēc trijām stundām uz galdiem vairs praktiski nebija ēdiena un papildus neko nevarēja dabūt. Nākamajā rīta ēdienu salika pietiekoši. Kāzu tortei vietas ledusskapī nebija un nācās domāt par to pašā kāzu dienā. Vienā istabā itkā var sagulēt vairāk kā 10 cilvēki, bet reāli kādi 5-6, lai būtu kaut cik normāli. Viena no lielās divguļamās gultas čīksētja un nebija ērta. Nakamajā rītā mums bija jāizvācas līdz plkst.13:00, bet ap plkst.11:00 virtuvītē gatavoja un nēsāja ēdienu citiem, kur tas viss ir redzams, liekot saprast, ka mums vajadzētu jau ātrāk izvākties. Bet visumā pati vieta skaista un ļoti jauki, ka var izbraukt ar laiviņu.
34
29.07.2019,
Labvakar uz 2.augustu būtu iespējams rezervēt pirti uz 3h?
00
29.07.2019,
Просто УЖАСНО!!!!ОЧЕНЬ ГРЯЗНО,все старое!Дом в плесени,баня у кошмарном состоянии,гнилые доски.Воды нет(надо ходить с ведром до колодца в гору).В крыше дома осиный улий(нас покусали)!Цена не соответствует месту(за двоих 50€ в сутки).Скидку не дали!Хозяевам нужны только деньги,а не уют для гостей!Туда точно больше не вернёмся!!!НЕ РЕКОМЕНДУЕМ!
02
28.07.2019, Iveta
Līdz šim biju dzirdējusi tikai un vienīgi labas atsauksmes par šo jauko vietu. Bet diemžēl nācās ļoti vilties,jo šodien svinējām bērnam ballītē dzimšanas dieniņu. Mēs pieaugušie cits ar citu izbrīnā pārsteigti saskatījāmies, kad bērniem otro ēdienu porcijas pasniedza divreiz lielākas ne kā mums pieaugušajiem.Pati esmu strādājusi kafē,bāru apkalpojošā servisa jomā 22 gadus, un nekad nebiju piedzīvojusi tik mazas un bezgaumīgas porcijas.Mums visiem viesiem bija liels pārsteigums arī tas,ka marinētie gurķīši bija pasniegti---sagriezti ar visiem cietajiem galiņiem, ko pat praktiski retais kurš mājas kārtībā liks uz galda. Kā kulminācija visam bija tas, ka bērnam ēdienā,precīzāk-----pannētajai vistas vilejas strēmelītei ieceptu bērns atrada olas čaumalu. Mīļie tautieši,draugi, radi un ceļojošie viesi,-- šī nav tā vieta, kur nobaudīt izsmalcinātu maltīti un samaksāt par kvalitāti. Vienīgas ,jā bērniem patika atrakciju parciņš. Esam ļoti vīlušies, nomainiet pavāru vai vadību!
02
28.07.2019, Anonīms
Esmu vīlusies par viesu namu, apraksts ir neatbilstošs patiesībai. SPA džakūzī neiztīrīts, solīts bija no rīta, bet no rīta neko nesagaidijām. Bet vismaz visi visu laiku bijām saspiesti kopā????♥️
05
27.07.2019, ....
Novēlu Raimondam lielu izturību un veiksmi darbā!
01
27.07.2019, Ināra
Šajā ziemnieku sētā ir ļoti mazas porcijas, samaksāsiet aptuveni 15.00 EUR un paēduši noteikti nebūsiest! Rēķinieties, ka par atrakcijām jāmaksā arī ļoti dārgi! Labāk brauciet kur citur! Kādreiz ar prieku te bieži iegriezos, bet nu tagad metīšu krietnu līkumu.... 27.07.2019
10
26.07.2019, Zane
Mums gan bija vilšanās jo traucēja saimnieka nemitīga klātbūtne, zāles pļaušana kad gatavojāmies un uzkopām visu pirms pasākuma, arī tīrība nebija super laba.
00