Reviews

11.09.2019, Laura
loti labi pavaditi ligo un jani iesaku viesim tur svinet nakosos un aiznaksos ligo un janus
02
07.09.2019, Līga
Tikko atbraukuši mājās no draugu kāzām, apsriežam šo skaisto notikumu, ļoti daudz skaistu vārdu varam teikt par viesu mājām "Saules" , viss vienkārši fantastiski!! Tur ir ļoti skaisti un ļoti harmoniska vide, protams, vislabākie vārdi ir arī veltāmi mājas saimniecei Ievai, par patīkamās sajūtas radīšanu, ka esam kā mājās... Šī pasākuma ietvaros arī jūtamies kā mājās. Nākošās dienas rīta pastaiga ar basām kājām pamodinot organismu ar rasas lāsēm uz kājām.. uhh, ir vieta, kur gribas atgriezties, noteikti iesaku!
13
07.09.2019, Ирина
место на любителя.долековато.
30
07.09.2019, Fanija
Ļoti skaista vieta berniem ir kur speleteis
12
07.09.2019, Vitālijs
Superīga vieta! Atsaucīgs saimnieks! Pieņemamas cenas.
11
05.09.2019, Brigita
Svinējām kāzas Dabaicēnos, izcila vieta, ērtības, atsaucība. Vadītāja ļoti pretīmnākoša, ieteica arī ēdinātājus un fotogrāfu, tos arī paņēmām- viesi bija sajūmā un man pašai nebija tik ilgi jāmeklē. Ēdinātāji bija "Līvas"- Dagmāra, arī super atsaucīga. Telpas izskatās lieliski, daudz vietas, skats ārā fantastisks- viss tik skaisti izdekorēts, un tas ir iekļauts cenā. Gultiņas mīļi saklātas, visi gulēja labi, nopirku visiem ausu aizbāžņus. Peldējām dīķī, plašs. Un cena ir absolūti saprātīga. Vieta ir gan skaista, gan, galvenais- mīļa un rūpīgi iekārtota. Vadītāja bija viegli sakontaktējama vacapā, uzdevu visādus jautājumus. Lieliskas kāzas, kuras visi atcerēsies. paldies!
03
04.09.2019, Nadezda
Сколько будет стоить на Новый год с 31.12-по 01.046 взрослых :1 ребёнок 8 лет и 1год
10
02.09.2019, A&F
Nesen (31.08.2019) svinējām savas kāzas šajā viesunamā! Burvīgs viesu nams, burvīga saimniece un attieksme. Iemīlējamies šajā viesu namā no pirmā acu skatiena! Mūs piesaistīja skaista un kopta apkārtne kā arī tīrs un gaumīgs pats viesu nams. Saimniece Vita burvīga, atsaucīga un ļoti izpalīdzīga. Zvanijām pirms kāzām Vitai vairākas reizes un saimniece atbildēja vienmēr uz visiem jautājumiem! Ļoti garšīgs ēdiens un laba pirts otrajā dienā! Varam ieteikt svinēt savus svētkus šajā viesu namā!
37
31.08.2019, Sandra
Bijām viesu namiņā ar darba kolēģēm. Viss ļoti patika, mūs garšīgi paēdināja. neko tamldzīgu iepriekš nebiju baudījusi.
01
31.08.2019, Viesis
Esmu ļoti vīlusies. Viesu guļvietas vecā stikla siltumnīcā ( par stiklu drošību neuzņemos spriest), uz salūzušām , netīrām gultām, dīvāniem, izvelkamiem krēsliem. Piknika vieta bez apgaismojuma, malkas vietā grilam, saimniece iedeva sauju sausu žagariņu. Piknika vietā sēdvietas paredzētas 4 cilvēkiem. Dāsni piedāvātā duša un un wc mājā iekšā nopietni prasa pēc tīrīšanas līdzekļiem un ļoti čaklām rokām. Noteikti nav vērts maksāt 50€ par piknika vietu un 5€ par guļvietu.
42
28.08.2019, Simona
Ужас а не отдых!!!! · Только расположение,рядом море. · Испорчен отдых.По факту:1)Это не отель,а гостевой дом с хозяевами,их животными и гостями.2)Ни фена,утюга, рабочего стола,DVD-плеера, микроволновой печи, бесплатного Wi-FI,CD-плеера,радио, телефона,о которых было заявлено нету.Есть только: телевизор с 5-ю каналами на латыш.языке, полотенца на 3 человек,4 штуки,которые не заменялись за 3,5 суток.Душ со сломанным сливом и гнилой по запаху водой от которой у ребенка появилась сыпь.Замена мусорок и уборка помещения тоже за 3,5 суток не проводилась.Завтрак без выбора,каждое утро омлет и копчёно- мясная нарезка(в омлете была найдена муха).Кот гуляющий по кухне и дому,при этом постояльцам животные запрещены.Под крышей дома осинное гнездо,которое по отзывам было ещё 2018 году.,но никто его не ликвидировал.Стоянка авто заявлена ,как услуга бесплатно,но она оказалась общественной и не охраняемой,так как камера на доме ничего не записывает(в итоге автомобиль был пацарапан ,ремонт за свой счёт).Итог:наша семья покинула это место раньше времени,потеряв деньги.Кто бережет свое здоровье, имущество,время, деньги это место не для вас. Kaina neatitinka teikiamų paslaugų kokybės.Nevalytas kambariai, antisanitarija,visur truksta švaros.Vonios kambariai būtinas remontas,kanalizacija nenubėga.Prastas wi-fi,tv kanalu kolekcija, pusryčiai kiekvieną dieną omletas . Vaikščiojimasper šeimininku patalpas.
11
28.08.2019, Artis
Klusa, skaista vieta, kur atbraukt un novadīt ģimenisku vai korporatīvu pasākumu vai vienkārši atpūsties. Jūs mīļi sagaidīs un parūpēsies viesmīlīga Saules saimniece!
02
26.08.2019, Zane
Ļoti jauka vieta ,kur mierīgi atpūsties no ikdienas steigas. Padomāts arī par bērniem, jauks laukumiņš. Mājiņās viss nepieciešamais ,tīri un mājīgi. Noteikti šo vietu iesakām ģimenēm ar bērniem.
12
25.08.2019, Inga
Viesu nams ir ļoti fantastisks,atmosfēra taja ir kolosāla.Tikko nosvinējam tajā savas kāzas, viesiem ļoti patika. Ļoti atsaucīgi un pretimnākoši saimnieki,kā arī cenas draudzigas.Visiem iesaku viesu namu Vilciņi.
412
19.08.2019, Kurzemnieki
Paldies jaukajiem saimniekiem par laipnību. Skaista vieta, atsaucīgi saimnieki. Nekādi papildus rēķini nebija jāapmaksā, kaut arī tādus varēja piestādīt.
15
15.08.2019, Iznomātājs
Gribēju padalīties ar savu pieredzi, kas notika pāris gadus atpakaļ un neesam saņēmusi nekādu atvainošanos no īpašnieku puses, ne atgrieztu naudu. Notika dzimšanas dienas svinības, ieradās neaicināti viesi un gan apzaga, gan piekāva lielu daļu viesus. Īpašnieks dzīvo blakus mājā, zvanījām , vēlējāmies, lai ierodas un tiek galā ar savu tomēr īpašumu, viņam taču ir lielāka teikšana, galu gala viņš uzradās beigās, kad ātrā palīdzības mašīna un policija ieradās ar frāzi: ''negribēju pa seju dabūt.'' Tas būtu mazākais, nauda netika atgriezta, pavadīts tika tur bija labi ja 2 h. !!!!!Otrs, pirms tam netika nekas teikts par esošo slavu, ka bieži vien šādi nelaipni cilvēki ierodas un izbeidz tavu pasākumu, bet pēc tam gan aci pret aci īpašnieks godīgi atklāja, ''ka šādi notikumi šeit ir ik pa laikam''. !!!! Ja vēlaties skaisti nosvinēt savus svētkus, tad izvēlaties citu viesu namu, jo nevar zināt, kad atkal kaut kas tāds atkārtosies.!!! Īpašnieks - melis, negodprātīgs egoists. Tikai par naudu padomās, nevis par jūsu labklājību. !!! Policija arī neko nedos, jo sadarbojās ar visiem, kas bija ielauzušies, no malas varēja redzēt, ka ir savstarpēji pazīstami un iepriekš ir tikušies.
15