Reviews

16.02.2020, Olivia
Forša vieta! Svinēju 2 birthday. Rekomendēju
30
07.02.2020, Kanaro
Я если беру займы то обычно до 15 тыс без залогов через https://loanexpert.lv/kredit-s-plohoj-kreditnoj-istoriej/ . Оперативно и без лишних бумажек.
10
07.02.2020, Ance
Man interese cenas no 31.maija līdz 1.jūlijam
00
04.02.2020, Karakum
Мне если нужны быстро деньги обращаюсь сюда https://loanexpert.lv/kreditnaya-liniya/
01
02.02.2020, Ezerkalni
Pirts mājiņa pieejama rezervācijām 2020 gadam, uz tikšanos Ezerkalnos pie Raiksuma ezera!
35
02.02.2020, Ingrīda
Pavadījām kolosālu nedēļas nogali šajā viesmīlīgajā viesu namā! Viss ir pārdomāts, funkcionāls un lieliska attieksme no saimnieka puses. Tāda sajūta, ka bijām kā mājās! Liels, liels paldies jums! Noteikti ieteiksim draugiem! Mēs neatvadāmies! 10+++
32
28.01.2020, Marika
Skaista vieta! Burvīga màja viesībām ar daudzveidīgām iespējām, ērta nakšñošana atseviškjā mājā. Saimnieks pretimnàkošs un izpalīdzīgs. Iesaka ēdinātāju, pieñemiet bez domāšanas- garšīgi un èrti! Paldies visiem!
09
22.01.2020, Arita
Mēs ar draugiem atpūtamies šeit Novembrī, divasdienaktis. Tikai labākas atsauksmes. Viss bija laipni un forši.
02
17.01.2020, Светлана
Место хорошее.Присоединяюсь ко мнению ребят из Риги. Но я хочу сказать о другом - о кухне. У мойки не было чем вытирать руки.Хорошо что у нас свои салфетки были.Сервировка стола выглядела неплохо,но вкус еды ...С первой пробой крабового салата почувствовала во рту хруст, думала яичная скорлупа,но нет - кусочек прозрачного пластика.Другим неприятно было вытаскивать изо рта чешую лосося. Котлеты напоминали о школе.Горячие блюда были едва теплыми.
11
16.01.2020,
Mežotnes parks vispār netiek kopts.Sakrituši koki,lieli zari,kuri netiek novākti.Arī tiltiņš bēdīgā stāvoklī.Jā,pils nomniekam laikam ir viss vienalga...
51
14.01.2020, Arita Grebeza
LAbdien man interesē cenas pie jums no 17 lidz 19 jūlijam . Paldies
01
12.01.2020, Елена
Встречали Новый год в Josti. Зарезервировали без предварительного осмотра. Было много вопросов, на которые хозяйка любезно отвечала. Комплекс отдыха превзошел наши ожидания. То что и хотелось, уединение, тишина, покой, лес, пруды, животные: муфлоны ???? и косули, свежайший воздух, от дороги Рига-Талсы пару километров. На территории два строения, основной дом и баня. Мы были в большом. В доме есть отдельный гардероб, сразу у входа. Кухня полностью оборудована и укомплектована: хорошая посуда, бокалы, кружки, столовые приборы и т.д. все в большом количестве. Вот действительно на кухне есть все, что нужно, даже приправы, чаи, растительное масло. Отдельная столовая, рядом с кухней. Просторный банкетный зал с шикарным большим камином. Дрова к нему. У нас была наряженная елочка, приятный сюрприз от хозяев. Хорошие, светлые, не маленькие номера, практически все со своим санузлом. Удобные кровати/диваны. Для нас самое главное, что везде очень чисто. Посуда, постельное белье, санузлы. Ни есть, ни спать не было брезгливо. Боялась, что будут насекомые, жуки/пауки, но нет, спасибо хозяевам. Место и дом очень ухоженные, видно, что его любят и заботятся. Обязательно вернемся туда летом.
01
08.01.2020, Jāzeps Poškus, advokāts
Maksāt neviens negrib, bet komfortu kā 5***** viesnīcā! Un iedomājas, ka par kapeikām var dabūt debessmannu. Īrējiet pili, pasūtiet Vincentu, limuzīnservisu. Ja feniņu gribat čik-čik, neceriet, ka pretī būs zelta kalni!
11
08.01.2020, Ballētāja
Kulturāli un pieklājīgi suņi nemēdz būt, ja saimnieks ir iedomājies, ka vaukšķim ir tiesības atrasties visur, kur vien grib un jo sevišķi vietās, kur norādīts aizliegums viņam atrasties. Kauna nemaz nav, veikalos staipa līdzi, pludmalēs, ceļojumos un vēl sazin kur. Man pašai ir mājās suns, man pat prātā neienāktu viņu stiept līdzi uz viesu namu vai uz jebkuru citu, suņiem nepiemērotu vietu. Bet par viesu namu runājot, esmu bijusi šeit vairākkārt, vieta skaista, plašas telpas, viss kārtīgs un sakopts. Gultas veļa tīra un svaiga. Ir vieta, kur bērniem rotaļāties batuts utt. Saimnieki kā saimnieki, neko sliktu nevaru pateikt. Visticamāk, ka komunikācija un viss pārējais atkarīgs no pašu attieksmes. Mums ar komunikāciju viss bija kārtībā, ātri visu sarunājām, par vajadzīgo vienojāmies un līdz ar to viss bija kārtībā. Galdi saklāti, garšīgs ēdiens, no rīta modina aromātiskas brokastis un zupiņa vienkārši ekselenta. Tas noteikti ir pavāru nopelns.
00
03.01.2020, Ralfs
Pagājušajā vasarā ar draugiem tur pabijām un vieta ir superīga! Saimnieks laipns un viss apmierināja. Šovasar noteikti brauksim atkal!
03
03.01.2020, Rita
Lieliska vieta kāzu svinēšanai! Saimnieks saprotošs un pretimnākošs. Ēdiens ļoti daudz un garšīgs, meitenes, kuras klāja galdu un virtuves darbinieces neatteica palīdzību un visu varēja sarunāt. Skaista un zaļa apkārtne, blakām upītei.
44