viesu skaits
80
number of guests
gultas vietas
7
beds
marsruts
0
km from Riga
skatits
276
view count

Harmonija bath house

Addressaddress Rīga, Ģertrūdes iela 48a
Season12/12 - 12/12
Routefrom Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru speak en speak de

Divas saunas, Banketu zāle un Karaoke pašā Rīgas sirdī (Līdz 40 cilvēkiem), lieliska vieta ar platību (170m2) burvīgi pavadīt romantisku vakaru, vai atpūsties ar draugiem, kolēģiem un tuviem cilvēkiem. Aicinām Jūs svinēt pie mums dzimšanas dienas, rīkot banketus, korporatīvus, vecpuišu, vecmeišu ballītes, jebkuru citu pasākumu, svinību.

Uz Jūsu izvēli klasiskā Somu sauna un Turku (Tvaiku) pirts ar relaksējošām smaržām pēc Jūsu vēlmes, ģērbtuve, baseins ar divām dušām, trīs atpūtas istabas nakšņošanai, kvalitatīva audio sistēma ar sabvūferi (Ar Bluetooth, AUX un USB-C pieslēgumu), 5 skaļruniem pa perimetru un karaoke sistēmu ar diviem bezvadu mikrofoniem, liels televizors ar LG SmartTV un Android TV, jaudīgs bezvadu internets (WiFi).

Jūsu rīcībā būs arī privāts bars dzērienu pagatavošanai vai galda servēšanai ar visiem vajadzīgiem traukiem un piederumiem (Glāzes, šķīvji, dakšiņas, karotes, naži), ir elektriskā tējkanna un ledusskapis. Daudz sēdvietu (Vairāki divāni, krēsli, galdiņi), vietas pietiks visiem :)

Visās telpās ir iespējams mainīt apgaismojuma krāsu ar dažādiem režīmiem un nokonfigurēt savu krāsu atmosfēru atkarībā no jūsu rezervācijas tematikas. (Piemērs fotogrāfijās, var ieslēgt gan parasto apgaismojumu, gan izmantot dažādas krāsas). Mūsu vieta ir ar ideālo skaņas izolāciju un ventilāciju, tāpēc var trokšņot , ballēties, baudīt mūziku un dziedāt karaoke tik skaļi cik vien sirds vēlas, ir atļauts smeķēt bara zonā. Ērta atrašanas vieta, blakus mums ir veikali un restorāni, sabiedriskais transports un vienmēr ir taksometrs, bezmaksas stāvvieta Jūsu transportam.

Varam ar Jums vienoties uz jebkuru laiku par labāko cenu, kas pielāgojama jebkuram Jūsu budžetam, pastāvīgajiem klientiem piedāvājam atlaides;
Rezervēt var pa stundām, dienai vai diennakts;
Minimālā rezervācija - 3 stundas

Vienā cenā iekļauts viss nepieciešamais Jūsu atpūtai bez ierobežojumiem: Jebkurš cilvēku skaits (līdz 45), nakšņošana bez papildus maksas, visi piederumi, mūzika/karaoke, pirts uz izvēli un pirts lietošana bez laika ierobežojuma.

Pasteidzieties rezervēt, zvaniet vai rakstiet mums (SMS, WhatsApp, E-pasts), lai izvēlētos brīvu datumu, laiku un cenu, gaidīsim Jūs ciemos :)

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11
Service
Equipment
Other
Pirts noma ar 1 pirti (Stundā)20 €
Papildus pirts50 €

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews

No reviews added for this guest house