viesu skaits
60
number of guests
gultas vietas
42
beds
marsruts
30
km from Riga
skatits
33579
view count

Ieviņas leisure complex

Addressaddress Saulkrastu novads, Ieviņas
Route30 km from Riga to guest house

Atpūtas kompleks Ieviņas atrodas skaistā vietā,meža ielokā,uzkalnā.Ideāla vieta gan lielākiem,gan mazākiem pasākumiem.Ļoti iecienīta vieta kāzu sinībām.dažādiem korporatīvajiem pasākumiem ar sporta spēlēm,jo pieejami ir dažādi sporta laukumi,ieskaitot ļoti labus Minigolfa un PeintbolLāzertāga Parkus,tāpat semināriem,jubilejām vai vienkārši atpūsties draugu lokā.Piedāvājam banketu zāli 60 pers.kamīnzāli,biljarda un novusa zāles,pirtisauna ar baseinu un ģērbtuvēm.Klājam galdus,ir pieejama virtuve un trauku noma.Otrajā stāvā ir 8 istabas 40-45 pers.ieskaitot jaunlaulāto apartamentus.Kompleksa īre sākot no 180Eur atkarībā no cilv.skaita.Minigolfa spēle iekļauta cenā.Peintbola spēles sākuma kompl.ar 100 lodītēm un apkalpošanu 6.5-7.0eur/cilv.atkarībā no cilv.skaita.
Lāzertāgs vai lāzera peintbols,iecienīts bērnu jubilejās,meiteņu ballītēs,kā arī sieviešu kolektīvos.Lāzertāga vasaras piedāvājums-Viena stunda lāzertāga spēle ar aprīkojumu un spēles vadīšanu maksā 7.0eur/cilv.nākošā stunda 2.0eur/cilv.
Organizējam sporta spēles līdz 150 cilv.ar ēdināšanu.Minigolfu un Peintbolu var spēlēt atsevišķi neīrējot viesu namu.
Minigolfa Parks ar 18 betonētiem standarta celiņiem un 10 eternita veida celiņiem,labiekārtota nojume ar mangali piknikam.Minigolfa spēle-viens aplis 2.0Eur.nojumes un inventāra īre 12Eur/st atk.no cilv.skaita.
Minigolfa parkā ir iespēja rīkot minigolfa čempionātus korporatīvām sporta spēlēm,gan ģimenes pasākumiem,kausus un medaļas sagādāsim.

Katru gadu notiek MiniGolfa parka Ieviņas divas kausu izcīņas-maijā 1.posms,septembrī 2.posms,ka arī Latvijas čempionāts,precīzāk skatīt mājas lapā.
Aicināti vissi spēlēt gribētāji piedalīties,iepriekš piereģistrējoties.
Peintbola-Lāzertāga Parks 5ha plašs ar atšķirīgiem pieciem spēļu laukumiem,nojumēm,mangali un dīķi kur nopeldēties.Nojumes piknikam bonusā.
Tie,kuri vēlas atpūsties zaļumos tuvāk Rīgai,to var izdarīt Mārupē,peintbolaLāzertāga bāzē Ieķos.
Sīkāka inform.pa tālr.uz sadarbību.

Active leisure
Service
Equipment

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews