viesu skaits
20
number of guests
gultas vietas
10
beds
marsruts
120
km from Riga
skatits
29949
view count

Jumiezis guest house

Reserve
facebook
Addressaddress Pļaviņu novads, Daugavas iela 47, Pļaviņas
Season02.01 - 30.12
Route120 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru speak en

Viesu nams "Jumiezis" - nesteidzīgai, romantiskai un mierpilnai atpūtai tuvu pie dabas! Šeit var lieliski atpūsties draugu lokā, svinot izlaidumu, jubilejas, kāzas un salidojumus, kā arī labi pavadīt laiku satiekot sen neredzētus klasesbiedrus vai kursa biedrus. Šī ir vieta, kur atpūsties pēc saspringtas darba nedēļas vai vienkārši pārnakšņot pa ceļam uz vai no Latgales plašumiem.
Viesu nams "Jumiezis" atrodas Pļaviņu centrā, kur dažu soļu attālumā, otrpus ielai atrodas Daugavas promenāde, kas paredzēta nesteidzīgām pastaigām un dabas baudīšanai.
Viesu mājai ir divi stāvi. Pirmajā stāvā izveidota virtuve, bāra lete, zāle dejošanai, lieli galdi un krēsli. Otrajā stāvā četras guļamistabas, tajās ērti izmitināt 10 viesus, bet, ja nepieciešams, var nodrošināt papildu guļvietas. Pieejami arī divi kamīni - iekšas, kas noderēs atpūtai ziemas sezonā, un āra, kas paredzēts saulainiem piknikiem vasaras sezonā. Piedāvājam arī pirti, kas atrodas tieši zem viesu mājas. Viesu māja paredzēta kompānijām līdz 20 cilvēkiem, bet ir iespējams brīvi justies arī lielākā pulkā.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14
Water
Service
Equipment
Other
pirts50 €
Pirts slota 1 gb2.50 €
Kubls60 €
1. stāvs pasākumiem80 €
gultas vieta15 €

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews