viesu skaits
400
number of guests
gultas vietas
130
beds
marsruts
150
km from Riga
skatits
41358
view count

Kurzemes Pērle leisure complex

Reserve
Addressaddress Aizputes novads, Būdnieki, Kalvenes pag., Aizputes nov., Sepene
Route150 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru speak en

„Kurzemes Pērle” piedāvā atpūtu Sepenes ezera krastā, kur izvietotas 4 trīsvietīgas un 8 divvietīgas mājiņas, brīvdienu māja „Krastmaļi” ar 14 gultasvietām kā arī vasaras paviljons un viesu nams pussaliņā.
Brīvdienu mājā romantiskā gaisotnē pie kamīna ar skatu uz ezeru var pavadīt atvaļinājuma laiku vai dažādas ģimenes svētku svinības līdz 25 cilvēkiem (14 gultasvietas). Tā atrodas pašā ezera krastā ar terasi uz ezeru. Mājā ir atsevišķas guļamistabas ar kopīgu dušas telpu un tualeti. Koplietošanā ir virtuvi, kamīna zāli, spēļa zāli un TV. Iespējams iekurināt arī pirti un karsto ūdens baļļu.

12 mājiņas ir izvietotas 3 ha platībā gar ezera krastu. Mājiņas ir labiekārtotas ar dušu, tualeti, TV. Guļamvietas nodrošinātas ar gultas veļu. Viesiem ierīkota kopīga virtuve ar nepieciešamo inventāru. Kempinga teritorijā ir bērnu laukums ar šūpolēm un smilšu kasti un izveidotas divas peldvietas. Dzestrajos vakaros ir iespēja sildīties karstajā ūdens baļļā. Ar mājdzīvniekiem diemžēl pie mums nevar uzturēties.

Atsevišķā ezera pussalas teritorijā iespējams rīkot pasākumus līdz 120 viesiem vasaras paviljonā ar lielu terasi vai arī viesu mājas zālē līdz 70 personām. Pussaliņu var izmantot uzņēmumu, sporta vai citu svētku svinībām. Vasaras paviljons ir ļoti skaista vieta, kur rīkot kāzas gada siltajā sezonas laikā, kā arī baltajos ziemas mēnešos.

„Kurzemes Pērles” viesiem aktīvākai atpūtai ir iespēja izīrēt airu laivas un ūdens velosipēdus, izmantot volejbola, basketbola un tenisa laukumus kā arī iemēģināt prasmes disku golfa spēlē.

Pie mums ir izveidota apmēram 3km garā meža taka „Pa dzīvnieku un kara pēdām”, kā arī var iegūt zināšanas runājošo koku takā. Par šim aktivitātēm jautāt personāla, lai pārliecinātos vai sezona ir sākusies.


Water
Active leisure
Service
Equipment
Naktsmītnes divviedīgā mājiņā ar dušu, tualeti, tv, ledusskapi, mikroviļņu krāsni piektdienās un sestdienās30 €
Brīvdienu māja 260 €
Viiesu māja uz pussaliņas ar zāli svinībām līdz 70 personām un 7-iem numuriņiem740 €
Naktsmītnes divviedīgā mājiņā ar dušu, tualeti, tv, ledusskapi, mikroviļņu krāsni. Svētdienas līdz Ceturdienai25 €
Vasaras paviljons ar apaļiem gadiem un soliem līdz 120 personām500 €
Laivas noma7 €

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews