viesu skaits
5
number of guests
gultas vietas
5
beds
marsruts
260
km from Riga
skatits
22521
view count

Līča Sprogas holiday house

Addressaddress Dagdas novads, Andrupenes pagasts, Malka
Season01/05 - 31/10
Route260 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru

Brīvdienu mājiņa "Līča Sprogas" atrodas klusā vietā, pašā Žīguru ezera krastā. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes 5 personām, pirts, laiva, ierīkota peldvieta un ugunskura vieta, grils. Mājiņa aprīkota ar virtuves zonu un labierīcībām, tāpēc viesi droši var izmantot brīvdienu māju ilgu laiku. Guļamistaba ar piecām gultasvietām atrodas mājiņas otajā stāvā, pirts un virtuvīte pirmajā stāvā. Ir visi nepieciešamie trauki un galda piederumi. Mitrā tualete atrodas turpat blakus mājiņai. Pie brīvdienu mājas ir skaista un plaši iekopta teritorija, kur atpūsties, sauļoties vai kā citādi aktīvi pavadīt laiku. Mājiņa ideāli piemērota vienas ģimenes atpūtai.
Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas burvību, baudīt klusu un mierīgu atpūtu, šī vieta ir domāta tieši Jums! Šī atpūtas vietiņā noteikti nebūs piemērota viesiem, kas vēlas skaļi uzvesties un ballēties visas nakts garumā. Izīrējam sākot no divām diennaktīm. Esam atvērti viesu uzņemšanai no maija līdz oktobrim.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11
Water
Service
Other

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews