viesu skaits
100
number of guests
gultas vietas
50
beds
marsruts
248
km from Riga
skatits
15256
view count

Medus mājas impērija leisure complex

facebook
Addressaddress Rēzeknes novads, Griškānu pagasts, Janapole , Robežsargu iela 1, LV-4601
Route248 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru

Atpūtas komplekss „Medus mājas impērija” atrodas 4 km attālumā no Rēzeknes, Kaunatas virzienā. Tā ir vieta, kura kādreiz piederēja Romeru muižas muižkungiem. Mūsu atpūtas kompleksam pieder skaista un sakopta 4 ha teritoriālā platība, tādēļ katrs viesis varēs justies, kā īsts kungs vai kundze.
Atpūtas kompleksā atrodas divas skaistas mājas - liela „Medus māja” un maza „Māla māja”.
Viesu mājā „Medus māja” pasākumu rīkošanai piedāvājām divas svinību zāles - vienā līdz 30 cilvēkiem, otrā līdz 100 cilvēkiem, tās ir piemērotās gan saviesīgiem pasākumiem, gan semināriem. Ir pieejams bezvadu internets, projektors, sauna, novuss, galda teniss.
Nakšņošanai piedāvājam astoņus numuriņus: viens divvietīgs ar labierīcībām un dušu, septiņas – trīsvietīgas ar vienvietīgam un divstāvu gultam. Viesu mājā ir aprīkota, kopīgai lietošanai paredzēta virtuve, ka arī piedāvājam ēdināšanas pakalpojumus. Varam izvietot papildvietas. Kopumā viesu mājā varam izmitināt 30 viesus.
Otrā viesu mājā „Māla māja” ir īpaša ar to, ka tika celta 1930. gados, un ir renovēta – maksimāli saglabājot šīs mājas vēsturi. Māja ir sadalīta uz 2 daļām, vienā daļa ir virtuve, WC ar dušu un četras guļvietas, bet otrā daļa ir maza banketu zāle līdz 20 cilvēkiem un divas lielas istabas ar astoņām guļvietām. Kopumā viesu māja varam izmitināt 20 viesus.
Viesu atpūtai piedāvājam:
- „Mīlestības sala”
- Laimes akmens
- Laimes tiltiņš (17 metru garumā)
- Bērnu rotaļu laukums
- Augļu dārzs
- Piknika vieta.
Izbaudiet skaistus mirkļus un ļaujiet mums parūpēties par Jums!
Gaidīsim Jūs ciemos!

 bilde Nr.12 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17
Water
Active leisure
Service
Equipment

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews

No reviews added for this guest house