viesu skaits
?
number of guests
gultas vietas
?
beds
marsruts
44
km from Riga
skatits
26910
view count

Melnais stārķis guest house

Addressaddress Engures novads, Kolkas iela 12
Route44 km from Riga to guest house

Viesu namā "Melnais stārķis" būs laipni gaidīts ikviens, kurš vēlas atpūsties no ikdienas steigas, vasarā baudīt jūras peldes un ārstniecisko priežu sila gaisu.

Viesu nams "Melnais stārķis" atrodas Ķemeru Nacionālā parka teritorijā, Jūrmalas pilsētā, Jaunķemeros, 50 m no no balto smilšu pludmales, 15 - 20 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra - Majoriem.

Melnais stārķis jeb gandrs Latvijā pasludināts par 2008. gada putnu. Latvijā un Eiropā tā ir īpaši aizsargājama putnu suga, viena no 19 stārķu dzimtas sugām.

Viesiem piedāvājam vienvietīgus, divvietīgus, trīsvietīgus un četrvietīgus numurus ar ērtībām (dušu, WC). Visos numuros ir TV un tējkanna. Naktsmītnes cenā iekļautas brokastis. Dažos numuros ir ledusskapis un ventilators.

Ziemas sezonā piedāvājam telpas dažādu pasākumu, svinību un semināru rīkošanai, karaoki, kā arī lielisku krievu pirti ar veselīgu garu.

Viesu rīcībā ir svinību zāle līdz 40 personām, mazā zāle ar pirti līdz 20 personām, pirtiņa (ar malku kurināma), Virtuve ar traukiem, ledusskapis, āra grils, mūzikas aparatūra, karaoke, TV.

Ģimenēm ar bērniem piedāvājam bērnu gultiņas. Ir spēļu laukums ar smilškasti un šupolēm
Viesiem piedāvājam bezmaksas autostāvvietu.
Piedāvājam velosipēdu nomu.

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews

No reviews added for this guest house