viesu skaits
5
number of guests
gultas vietas
5
beds
marsruts
250
km from Riga
skatits
23960
view count

Pie SĪVERA holiday house

Addressaddress Krāslavas novads, Aulejas pagasts., sādža "Plotie"
Season01.05 - 01.10
Route250 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru speak de

Esiet sveicināti brīvdienu māja „Pie SĪVERA”, kura atrodas gleznainā vietā, Sīvera ezera krastā. Šis ezers ir viens no Latvijas lielāko un dzidrāko ezeru skaita. Mēs jums piedāvājam patīkamu atpūtu ģimenēm ar bērniem vai draugu pulkam. Jūs te pa īstam izjutīsiet lauku gaisu, ir iespēja baudīt Sīvera ezera burvību, peldēties, makšķerēt, laivot. Izbraucot ar laivu pa Sīvera ezeru, iespējams apskatīt dažādas ezera salas un putnus.
Pēc pasūtījuma, jūs varēsiet iegādāties īstus lauku kūpinājumus un mājas šašliku.
Mēs jums piedāvājam guļbaļķu namiņu 5 personām, kurā ir 2 nelielas guļamistabas, neliela viesistaba ar izvelkamu krēslu, plus gultas veļa ar lieliem un maziem dvielīšiem, iekšas un āras virtuvītes un duša ar WC.
Viesu rīcībā ir grils, ugunskura vieta, pludmale, šūpoles, pludmales voleibols, šūpuļtīkls un ortopēdiskais celiņš 20 metru garumā Jūsu pēdiņām :)
"Pie SĪVERA" noma- 75 eiro diennaktī, (iekļauta malka).
Jums ir iespēja pasildīties un papērties pirtī, ar bērza slotu- pēc kuras ielēkt atvēsinošā dīķī. Pirts noma 40 eiro, iepriekš pasūtot.
Vairāk informācijas pa telefonu,lūdzu zvaniet,jo internetā esam reti!
Nokļūšana no Rīgas līdz vietai- Rīga-Jēkabpils-Līvāni-Preiļi-Aglona-Grāveri-Kombuļi ,pagrieziens uz Auleju. Nepiebraucot pie Aulejas-5 km jāpabrauc uz sādžu Plotiem, kur arī atrodas brīvdienu māja.
Laipni lūgti Latgalē- zilo ezeru zemē!

Water
Active leisure
Service
Other
Diennakts75 €
Pirts noma 40 €

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews