viesu skaits
25
number of guests
gultas vietas
?
beds
marsruts
20
km from Riga
skatits
21298
view count

TC Ādaži recreation place

Addressaddress Ādažu novads, Gaujas iela 26, Ādaži
Season01.01 - 31.12
Route20 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru speak en

Par tenisa centru

Tenisa centrs „Ādaži” atrodas Ādažos, Gaujas ielā 26. Tas ir dibināts 2001. gadā. Straujāka tenisa centra attīstība sākās 2004. gadā, kad tika uzcelta halle. Tā ir celta no īpašas metāla konstrukcijas, kas nodrošina to, ka ziemā ir pietiekoši silts, bet vasarā – vēsāks. Halle ir ļoti svarīgs nosacījums, jo Latvijas mainīgajos apstākļos vasaras sezona, kad var spēlēt atklātajos kortos, ir diezgan īsa. Tiek plānota tenisa centra paplašināšana. Šobrīd ir 3 atklātie korti un 3 slēgtie korti, bet tiek plānots, ka gan hallē, gan laukā ar laiku būs pa pieciem kortiem. Ādažu tenisa centrā tenisu spēlē gan pirmskolas vecuma bērni, gan arī gados krietni vecāki cilvēki. Arī sportistu rangs ir dažāds – no iesācējiem līdz pat Latvijas elites spēlētājiem. Papildus klubs piedāvā iegūt kvalitatīvu iedegumu mūsu 2 solārijos un iegādāties solārija kosmētiku. Ir iespēja iedzert kafiju vai ko atvēsinošāku turpat kluba kafejnīcā.

Par kortiem

Ādažu tenisa centrā šobrīd pieejami 3 atklātie korti un 3 slēgtie korti. Atklāto kortu segums ir tenisīts, savukārt slēgtos kortus sedz augstas kvalitātes sintētiskais grīdas segums (hard), ko ieklājuši angļu speciālisti. Šāds segums ir ideāls gan iesācējiem, gan augstas klases profesionāļiem. Tas mazina iespēju iegūt dažādas kāju un pēdu traumas, kā arī mazina triecienu uz sportista mugurkaulu. Šos nosacījumus nodrošina 4mm biezais gumijas klājums, kas rada patīkamu komforta sajūtu saskarē ar pēdām.

Par atpūtu

Piedāvājam sporta tūrisma nometnes bērniem un pieaugušajiem. Nepieciešamības gadījumā nodrošinām naktsmītnes un ēdināšanu.
Piedāvājam telpas izstādēm.

Water
Active leisure
Service
Equipment
Other

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews

No reviews added for this guest house