viesu skaits
8
number of guests
gultas vietas
7
beds
marsruts
159
km from Riga
skatits
20098
view count

Usmas Ezerkrasti holiday house

Addressaddress Ventspils novads, Usmas pagasts, Ezerkrasti
Season05 - 09
Route159 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru speak en

Piedāvājam divstāvu guļbūves tipa atpūtas māju, kura atrodas skaistā, klusā vietā, mežu ielokā , Usmas ezera krastā. Māja paredzēta 7 personām, ar iespēju izvietot papildus guļvietu. Mājā ir 3 guļamistabas, dzīvojamā istaba, atpūtas zona, virtuve(aprīkota ar visu nepieciečamo maltītes pagatavošanai un uzglabāšanai), pirts, WC, duša, TV.

Pie mājas atrodas paliela terase, dārza kamīns, galds, soli, kūpinātava, lapene, dīķis, kurā var atveldzēties pēc pirts procedūrām vai arī izmakšķerēt karpu vēdera priekam. Bērniem ir pieejams rotaļu laukums ar smilšu kasti un šūpolēm.

Usmas ezera burvību un Moricsalas dabas rezervāta noslēpumainību var baudīt pastaigājoties pa laipu, kura ieved Usmas ezerā, vai arī izmantojot laivu var nodoties romantiskiem izbraucieniem, vērojot ūdensrožu krāšņumu un apvienojot dubultpatīkamo ar lietderīgo var noķert Usmas ezera lielo zivi. (Makšķerējot Usmas ezerā ir nepieciešama makšķerēšanas karte, Usmas ezera licence(maksas) un speciālā licences makšķerēšanai Moricsalas dabas rezervāta zonā(bezmaksas)).

Svaigs gaiss, atvēsinošs ūdens pieskāriens, pļavas ziedu un peoniju smarža, pirts prieki, aizrautīga makšķerēšana, meža zvēru vērošana, saule, miers-viss nepieciešamais netraucētai atpūtai Usmas Ezerkrastos.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18
Water
Active leisure
Service
Equipment
185dienā €
660nedēļā €

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews

No reviews added for this guest house