viesu skaits
35
number of guests
gultas vietas
14
beds
marsruts
40
km from Riga
skatits
37839
view count

Bucefāls guest house

Addressaddress Siguldas novads, Siguldas pagats, Bucefāls
Route40 km from Riga to guest house

2007. gada 23. jūnijā tika atvērts viesu nams. Tas tika veidots tādā pašā stilā kā krodziņš. Viesu namā var uzņemt līdz pat 80 viesiem, kurus var paēdināt, izguldīt un piedāvāt dažādas izklaides iespējas.

Viesu namā ir :
pirts, baseins,
2 divvietīgie numuriņi, viens trīsvietīgs ar vienu divguļamo gultu un vienu vienvietīgu gultu, viens numuriņš ar trim atsevišķām gultām, pieejams ir arī četrvietīgs numuriņš ģimenēm ar vienu divguļamo gultu un divām atsevišķām gultām, kuros ir iespējams ievietot papildus vietas. Katrs numuriņš ir aprīkots ar dušu un tualeti. Katram numuriņam ir savs balkons, no kura paveras pasakains dabasskats un trešajā stāvā ir guļam grīdas.

Piedāvājam arī saunu un nelielu baseinu pēc tās.

Japāņu baļļa. Tā ir apaļa, liela koka muca, kurā salej ūdeni, tad to uzkarsē ar malkas krāsniņu, kura atrodas baļļā. Kad ūdens ir uzkarsis, tad var kāpt baļļā un izbaudīt tās sniegto sajūtu gammu.
Banketu zāle 100 m2 liela. Šajā zālē ir skaņas aparatūra, projektors, kas dod iespēju vadīt dažādus seminārus un ne tikai, kā arī viesību galdus, banketus.
Gaisotni viesu mājā var raksturot kā miera oāzi, jo tur ieejot, ir klusums no ārpasaules trokšņiem. Vasarā var klausīties putnu dziesmās un baudīt mieru un klusumu.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25 bilde Nr.26
Water
Active leisure
Service
Equipment
Other
Transporta pakalpojumi 0 €

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews