viesu skaits
35+
number of guests
gultas vietas
12+
beds
marsruts
70
km from Riga
skatits
4157
view count

Josti leisure complex

Addressaddress Tukuma novads, Josti, Sēmes pagasts
Season01.01 - 31.12
Route70 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru speak en

Atpūtas komplekss "Josti" atrodas ainaviskā vietā, meža ielokā, prom no ikdienas trokšņa un steigas. Sakoptā lauku viensētā varēsiet pavadīt brīvdienas vai atvaļinājumu, atpūsties vieni vai kopā ar draugiem un radiem, svinēt svētkus un baudīt dabu, kļūt par daļu no tās. Ir iespējas apmeklēt pirti, iet ziedu kubulā, peldēt, makšķerēt, noķerto lomu pagatavot uz ugunskura, mācīties šaut ar arbaletu, no torņiem vērot muflonus, stirnas un dzērves, izstaigāt dabas taku vai neko nedarīt un vienkārši būt.
Atpūtas namā atrodas zāle svinībām (līdz 35 pers.), ēdamistaba un virtuve, garderobe, trīs numuriņi ar labierīcībām. Vajadzības gadījumā organizējam ēdināšanu un pasākumu nodrošināšanu.
Atsevišķā guļbaļķu ēkā atrodas malkas pirts, neliela kamīnzāle un telpa pasākumiem (līdz 20 pers.). Pirts ēkas otrajā stāvā ērtas guļvietas.
Teritorijā ir vairāki dīķi, plašas pļavas, apsildāms ūdens kubuls, āra nojume un ugunskura vieta. Var rīkot nometnes un sporta spēles.
Ja kompleksā esošo dīķu ūdeņi liekas par mazu, 5 min. brauciena attālumā atrodas Rideļu ezers, 12 min. – jūra.

Offers

Rural Idyll. Svinam svētkus laukos!

"Uzsniga sniedziņš balts un zemei palika silti!" Šajā svētku gaidīšanas laikā izmantojiet iespēju baudīt atpūtu Latvijas laukos! Pulcējiet ģimeni omulīgā lauku ... (more)

Old price: 250,00 €
discount: 20 %
Price: 200,00 €
Water
Active leisure
Service
Equipment

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews