viesu skaits
50
viesu skaits
gultas vietas
25
gultas vietas
marsruts
130
km no Rīgas
skatits
14159
cik reizes skatīts

Adleri viesu nams

Adreseaddress Saldus novads, Adleri, Zirņu pagasts, LV-3853
Maršruts130 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Eleganti svinīgās un viesmīlīgās telpas piemērotas gan svētku un korporatīviem pasākumiem, gan arī romantiskai vai ģimenes atpūtai! Saviem viesiem nodrošinām ne tikai skaistas telpas, bet piedāvājam arī dažādus pakalpojumus, lai atvieglotu pasākumu organizāciju un dažādotu atpūtas iespējas!

Pieejama Lielā zāle (iespējams uzņemt līdz 50 viesiem, tai klāt ir gaumīgi iekārtota bāra un virtuves zona ar modernu aprīkojumu), Tvaika pirts un Pirts atpūtas telpa (līdz 15 viesiem), un naktsmītnes kopīgajās guļamtelpās vai privātā apartamentā ar pilnībā aprīkotu virtuvi, vannas istabu un balkonu, no kura paveras burvīgs skats uz Pakuļu ūdenskrātuvi.

Viesu nama apkārtnē plaši iekopts mauriņš āra un sportiskām aktivitātēm vai nakšņošanai teltīs, makšķerniekiem pieejama 170 ha lielā ūdenskrātuve, bet citi tur var aktīvi atpūsties, iznomājot laivas, katamarānus vai SUP dēļus. Ierīkota arī peldvieta un mazais dīķis, kurā mājo dekoratīvās zivis un vēži. Romantikas cienītājiem iespējams zem zvaigžņotām debesīm relaksēties apsildāmajā āra burbuļvannā, kas gan arī bieži kļūst par ballītes epicentru - tam ir 8-10 vietas.

Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes