Atsauksmes

24.03.2019, Lote
Vēlos padalīties pieredzē saistībā ar šo viesu namu. Jubilejas svinībām to noīrēju uz diennakti. Pirms tam, izlasot iepriekš minēto atsauksmi, mazliet māca bažas, bet...velti. Saimnieks bija ļoti laipns un atsaucīgs.Pirms tam ar saimnieku vienojāmies, ap cikiem varētu būt izkurināta pirts; informēju cik gultasvietas būs nepieciešamas. Pirts bija izcila, nekāda papildus maksa netika prasīta. Telpas bija sakoptas, gultas saklātas, visa gultasveļa tīra un kārtīga. Daudzi viesi šajā namā bija pirmo reizi, un bija patīkami pārsteigti par mājīgajiem apstākļiem. Paldies īpašniekam!
00
24.03.2019, Ciemini
Vieta laba, bet saimnieces ne.Kāmer ar mazu bērnu aizej no galda vai aizej dejot, noņem visu ēdamo kas uz šķīvja un iesakti dzerto kafijas krūzi. Vismaz labi ka vēl citu šķīvi noliek vieta.
10
21.03.2019, Laura
Sveiki! Kāda ir cena dienakktī mājiņaivun kublam? Varbūt ir vēl kādas ekstras izņemot kublu?
00
18.03.2019, Armands
šo viesu namu iespējams izīrēt tikai pensionāriem un cilvēkiem virs 40 gadu vecuma. Jauniešiem labāk nezvanīt, nebojāsim cilvēkiem nervus :)
21
17.03.2019, Karina Pavlova
Labakais kempings!
00
12.03.2019, Кристина
Отмечала там свой юбилей. Место шикарное. Очень уютно, красиво. Не пожалеете.
01
08.03.2019, Enna
Piezvanīju,lai uzzinātu cik maksā viesu nams,bet trubas ortajā galā tupi uzdod jautājumu par datumu. Uz manu atbildi,ka sākumā vēlos cenu zināt man atbild,ka bez datuma mums nēesot nekas runājams.Stulbums.
11
05.03.2019, Māra
Svinēju dela tehnikuma izlaidumu pirms trim gdiem neliela kompānija.Jauki!
00
04.03.2019, Dārta
Svinējām kāzas ar 65 viesiem Pingvīnā. Viss bija brīnišķīgi skaisti, viesu nams plašs, gaišs, ēdieni gardi un apkalpjošais personāls strādāja nepaguruši visu diennakti. Nākamā diena Pingvīniņa pirtiņā vispār uz urrā, viesi ļoti izbaudīja. mazām kompānijām ieteiktu vispār tikai pirts māju ņemt, viņa tik skaista, pašā ezera krastā. Paldies Lejasmalām un noteikti iesakām visiem doties izbaudīt šo skaistumu zilo ezeru zemē ;)
00
04.03.2019, Dārta
Viesu namu rezervēju, gatavojoties kāzām ar dāmām. Un domāju, ka nebūtu iespējams atrast ideālāku vietu: apbrīnojami skaisti, mierīgi, brīnišķīgs dīķis, tuvu dabai un prom no cilvēkiem. Mājas interjers ir ļoti skaisti ieturēts, viss pārdomāts, ar autentiskām un skaitām detaļām, nevis kādu lēto eiroremontu. Noteikti Noteikti iesaku jebkuram. Un pirtiņa ar peldi dīķī aizdzina pirmskāzu stresu uz 120%.
00
28.02.2019, Евгений
Хорошее место для рыбалки и отдыха. Недалеко от Даугавпилса,тихое и красивое место.Можно взять лодку напрокат,а затем отдохнуть на берегу и сварить уху из пойманой рыбы.Есть места для ночлега.Приветливые и отзывчивые хозяева.Большое им спасибо!
01
27.02.2019, Julija
Добрый вечер ! Очень заинтересовал ваш гостевой домик. Хотелось бы у вас узнать ,если у вас арендовать домик на 48 часов ,возможна ли скидка ? :) Спасибо ,буду ждать вашего ответа
00
19.02.2019, Iveta
Ļoti skaistá vietà,apkártne sakopta.Saimniece forša,laipna un atsaucíga.Édiens gardáks par gardu un noformèts skaisti! Soļanka no ríta bija ľoti ľoti garśíga.. Noteikti śo vietu iesaku...Paaldies saimniecei????
22
11.02.2019,
Vieta brīniškīga, bet loti nelaipni mājas saimnieki, nebrīnaties , kad jau viss būs sarunāts jums atsūtīs iszinu par to ,ka izradas ka ir aiznemts un telefonu vairs neviens necels neskatoties ne uz jūsu neertībām vai citiem apstākliem. Loti nenopietni un var tikt sabojāti nozīmīgi pasākumi
02
06.02.2019, Krišjānis un Baiba
Paldies saimniekiem! Mums bija neaizmirstama kāzu diena pirms trijiem gadiem vasarā. Vēl šodien atceros saimnieces laipno smaidu un visu mūsu izteikto vēlmju realizēšanu. Ļoti gaumīgi un grezni noformēts viesu nams, kādas arī bija mūsu kāzas - elegantas. Ēdiens izcils un ir vairāki piedāvājumi katram pēc vēlmēm. Nummuriņi ļoti romantiski, tiešām piemēroti jaunlaulātajiem. Par cik īpašā diena bija pirmdienā, mūs kopējās izmaksas bija ļoti draudzīgas. Viennozīmīgi iesaku ne tikai kāzu svinībām, bet arī citiem jums nozīmīgiem brīžiem!
31
06.02.2019, Nadežda
Pirtī ir - baseins, televizors ar DVD un viss. Virtuve - pilnīgi tukša, par nažu un dēļu, uz kā griezt produktus, nav. Viss jāņem līdzi - arī traukus, lupatas, tējkannu un t.t.. Pirtsslotas - nav. Protams, to visu var pasūtīt uz vietas, bet katra trauku vienība maksā naudu! Mangāls - par maksu (8 euro), galds pie tā tāds netīrs, ka uz tā nevar likt produktus, ogles un malku var gan. Apkalpošana - briesmīga. Wi-Fi - nav, radio iekārta, vai kas tamlīdzīgs - nav.
10