Atsauksmes

22.07.2018, Vīlušies klienti
Viesu nams. Viss būtu skaisti, ja tiktu kopts un uzturēts. Viesmīlība zem katras kritikas - itkā ir laipni darbinieki, bet itkā īpašniekam vienkārši zīmuļi birst pa visām kabatām un caurumiem. Tāpat - par katru kustîbu jāmaksā - pat gāzes plīts izmantošana olu uzvārīšanai maksā divi eur. Viss jau būtu labi, ja par to brīdinātu. Grila izmantošana 40€, jo grils nav no lētā gala. Zālītes vietā vecs tenisa korta pārklājums. Virtuvē zem izlietnes santehnikas paraugdemonstrējumi - taisnā izvade 15L spainī. Ja gribi nomazgāties dušā, esi prātīgs - vari netīšām izslēgt drošinātājus. Ja jums visi striķi trūkst un nav citu brīvu viesu namu, ieteiktu palikt tomēr mājās! :) Taču visam, protams, savi plusi - ezers ir lielisks! :)
01
22.07.2018, Viesis
Vieta ir skaista ar ezeru tepat blakus, kur var nopeldēties. Arī pavisam netālu no Daugavpils. Ērti piebraukt. Bet ar teritorijas un telpu sakopšanu gan ir pašvakāk. Varbūt sagadīšanās, varbūt nē, bet ierodoties mums virtuves telpa bija ļoti netīra. Pašiem vajadzēja sakopt. Tā kā bijām rezervējuši lielo māju uz visu nedēļas nogali (3 dienām) daudziem cilvēkiem, rēķinājāmies, ka visas dušas strādās. Rezultātā strādāja tikai viena un otra luksus numuriņā. Darbinieks nākamajā dienā pēkšņi izdomāja pļaut zāli neskatoties uz to, ka visapkārt ir viesi un bērni. Neskatoties uz to, ka bijām rezervējuši arī pirts māju uz dažām stundām, tā bija atdota citiem viesiem, jo viņi maksāja par tās izmantošanu no vakara līdz rītam. Izrakstīšanās dienā jārēķinās ar pārsteigumu, kad tev piestāda vēl papildus rēķinu par 150 euro par ūdens un elektrības lietošanu, virtuves telpu izmantošanu, skaļu mūziku un klēpja suni. Un vēl viskautkādiem sīkumiem, ko vairs neatceros. (Tas nekas, ka pašu suns visu laiku skraidīja riņķī apkārt pie visiem viesiem un pat pa istabiņām). Radās priekšstats, ka viesu nama īpašnieka vecāki, kuri nolīgti par pārvaldniekiem, gribēja papildus nopelnīt un tos 150 euro iebāzt savā kabatā.
00
21.07.2018, Cilevla
Drausmīga attieksme,pret cilvēku neizturas ar cieņu. Valkda haoss un netīrība,briesmīgi,nekad negribētu tur atgriezties!
00
20.07.2018, Neapmierinatais
IIgns saimnieks, viesi nepartraukti tiek kontrleti un par ikvienu glazites saskandinashanu tiek aizradits!
00
20.07.2018, IVETA
LABDIEN JUMS ARI IR VIS AIZNEMTS UZ 4.5 AUGUSTU UZ 25,CILVEKIEM AR VISU GULESANU DZIMSANAS DIENU SVINET.
00
19.07.2018, Геннадий,Валюша
2.07.2018--9.07.2018. Это была неделя сказки ,Хозяева очень замечательные люди, Очень вкусные домашние продукты,рыбалка замечательная ,тишина отдых от городской жизни на все 100 процентов,СПАСИБО
00
19.07.2018, Intars
Drausmas ,mani sagaidīja kundzīte gados ar briesmīgu attieksmi,sajūta tāda ka esmu viņu iztraucējis privātā laikā.Diez vai es šeit kādreiz vēl iegriezīšos.
04
19.07.2018, karina
burviga vieta, un loti laipna nama māte un nama tēvs, super atputa
01
19.07.2018, Sandis
Drausmas! Pieteicām vietu aptuveni 2 mēnešus iepriekš, visu pasākumu priekš sevis noorganizējam, viss ir sarunāts, līdz "Gravas" pēdējā nedēļā izdomā paziņot, ka neparedzētu apstākļu dēļ mūsu rezervācija ir atcelta. Šādi izrīkoties pret klientiem ir necieņa! Nevienam neiesaku šo atpūtas kompleksu, ja nevēlaties beigās tikt apmānīti!!
01
19.07.2018, Ilva
Viss bija jauki! Bija gan dvieļi, gan labas dušas un labierīcības. Skaists skats, sakārtota vide, jauki un laipni mūs uzņēma. Atnesa arī matu fēnu, kad jautājām. :) Brokastis ļoti barojošas un garšīgas. Paldies par uzņemšanu :)
00
18.07.2018, Jeļena
Только счастливые люди могут дарить людям счастливый и прекрасный отдых! Здоровья, счастья, сил и удачи вам! Спасибо за теплоту и заботу! Шикарное место, уютные и чистые дома И пусть никогда на эту базу отдыха не зарастёт народная тропа.
01
16.07.2018, Inese un Raimonds
Šajā viesu namā ar ģimeni (2 pieaugušie + 3 bērni) palikām 3 naktis. Viss bija ļoti labi - personāls izcils, pretimnākošs, atsaucīgs un laipns! Prom braucot mums gadījās nopietna ķibele ar mūsu mašīnu, taču, pateicoties viesu nama vadītājam, kurš svētdienā neticamā veidā noorganizēja mums ļoti labu meistaru, kurš bija gatavs pat naktī strādāt, lai mums palīdzētu, mēs laimīgi varējām nokļūt mājās. Pie tam mums šajā saspringtajā periodā, kad vēl nebija skaidrs, kā un kad nokļūsim mājās, mums tika sniegts brīnišķīgs uzmundrinājums un draudzīgs atbalsts! Paldies, Ģirt Maizīti, kā arī Jūsu brālim paldies un super meistaram Aleksandram! Ja arī pats viesu nams prasa mazliet uzlabot sevi, viss kopiespaids un attieksme pret klientu atbilst 5 *
01
16.07.2018, Inga
Ļoti skaista vieta, atpūtai divatā vai ar visu ģimeni. Ļoti viesmīlīgi un atsaucīgi saimnieki. Patīkami bija atpūsties. Domāju nākamajā gadā arī tur doties atpūsties...
00
16.07.2018, Interešu klubs"Kleopatra"
Paldies par superīgo viesu namu! Piektdien tur noballējām jauku pasākumu!Labāku atpūtas kompleksu vasaras pasākumam pat iedomāties nevaram.vieta vienkārši perfekta! Daudz nakšņošanas vietu, viss tīrs un patīkams! "Paradīzes namiņš", pie paša ezera..kā radīts naktij divvientulībā! Saimnieki vienkārši un patīkami cilvēki! Noteikti tur atgriezīsimies arī nākamvasar!
03
15.07.2018, Mēs trīs no Cēsīm
9.jūlijā izbaudījām vakara skaistumu ezera krastā. Jauks un mierīgs ezers, vieta, kur klusumā atpūsties un justies ļoti labi. Jauka un mīļa mājiņa "Odziņas". Ļoti mājīgi iekārtota un aprīkota ar visu nepieciešamo. Mums kārtējo reizi ir paveicies nokļūt vietā, kur valda Latgales skaistums, sakoptība un viesmīlība. Šādās vietās parasti gribas atgriezties. Gaidīsim nākošo vasaru un varbūt...... Tādēļ vēlreiz paldies! Bet draugiem ieteiksim!
03
15.07.2018, Aleksandra
Vakar,14.07.2018, pirmo reizi bijām kempingā Sīveri, kur noritēja ģimenes festivāls "Impulss". Vieta ļoti sakopta un skaista, ūdens silts un tīrs. Ezerā ērti peldēties ar maziem bērniem, jo nav dziļš. Bet krastā ir liela smilšu kaste, šūpoles, koka konstrukcijas, kur kāpelēt. Arī pusaudžiem ir ko darīt, peldēšana, makšķerēšana no laipas (bērni copēja lielas zivis), liels laukums futbolam vai citām spēlēm. Kaut arī ir pieejams bezmaksas WI-Fi, neviens no bērniem nebij pamanīts ar telefonu vai planšeti. Uz vietas pieejamas izlietnes(ar karstu ūdeni), plīts, ledusskapis, pat veļasmašīna. Kārtīgas tualetes un dušas. Daudz vietas teltīm, lai netraucētu viens otram. Kas vēlējās varēja iznomāt mājiņu. Cenas ļoti patīkamas. Vispār, ja roku uz sirds, 10 no 10. Ļoti žēl, ka nesanāca palikt pa nakti, jo vajadzēja braukt uz darbu, taču tuvākajā laikā noteikt turp brauksim ar nakšņošanu. Vēl gribētos pateikt par saimnieci, ļoti laipns, patīkams un sirsnīgs cilvēks. LiELS paldies viņai par uzņemšanu. P.S. neskatoties uz to, ka tikai mūsu kompānijā bijām +/-40pieaugušie un tik pat vai vairāk bērni, virtuvē vienmēr noslaucīti galdi, tīras izlietnes, tukšas miskastes, tualetē vienmēr bija tualetes papīrs, tīrs, sakopts. Visu cieņu saimniecei, cepure nost.
01