Atsauksmes

24.07.2020, jānis
sūdu juceklis
15
24.07.2020, Jānis
tas nav viesu nams,tā ir uz ātro uzcelta(kā jau mūsdienās) būda,patiesībā kūts,kura nu ir sasmirdējusi un sapelējusi.
38
23.07.2020, Valters
Labdien ka vara jūs zazvanit
10
22.07.2020, Jana Roze
Ļoti jauka uzņemšana, var braukt uz atpūtu ar bērniem, tiem arī būs ,ko darīt!
41
21.07.2020, Sintija
Mēs bijām atpūsties ar ģimeni Rāznas Pērē.Viss tīrs un kārtīgs, pārvaldniece jauka un atsaucīga. Cepām šašlikus un baudījām brīnišķīgo saulrietu. Istabiņā ērta gulta, paklājiņi un pledi. Noteikti ieteiksim draugiem un paziņām šo brīnišķigo miera ostu. P.S Braucām atpūsties un baudīt dabu, nevis ostīt dīvānus.
53
20.07.2020, Ilona
Kopš 2016. gada abi ar vīru dodamies uz Lejasmalu vienu no saliņām, lai baudītu dabu, patiesu atpūtu un divvientulību. Jūtamies kā miljonāri, kuriem uz dažām dienām vieniem pašiem pieder vesela sala...Šeit mūs sagaida laipni un atsaucīgi saimnieki, vienmēr tīra un sakopta, labiekārtota vide. Burvīga vieta! Paldies Annai un Artūram!
64
20.07.2020, Baiba
Ļoti patīkama un jauka gaisotne. Atsaucīgi saimnieki, varējām palikt viesu namā, cik ilgi gribējām, nekāda laika ierobežojuma. Lieliska vieta atpūtai ar bērniem, miers un klusums. Viss tīrs un sakārtots. Visiem iesaku šo vietu.
10
20.07.2020, nekrietnai muldoņai Madarai
mēs jau viņu nesalauzām,saki, pazīstama ir tava suga,ne to vien nostrādās lai nosistu cenu,atbrauc,ieiet mājā ātri ko sabojā un sāk staigāt un bļaustīties-tas tak ir murgs,pods nedarbojas... man riebjas tie kretīniskie cilvēki ,kuri uzreiz ķeras klāt tai čeku padarīšanai.Paši viņus negribat ņemt,bet kad neizdodas nosist cenu ,vai ko dabūt pa brīvu,tā tiekot pie interneta uzreiz safantazē nēesošo un obligāti piemin ka nedod čeku. Madara,tu esi pretīgs cilvēks un netēlo šeit godīgo pilsoni.No tādām kā tu,ir jāturas pa gabalu,lai nepielipina kretīnismu.
32
20.07.2020, Madara
Šo visu namu neiesaku nevienam. Vēlos padalīties ar mūsu bedīgo pieredzi. Tv neiet, pie griestiem zirnekļu tīkli, uz pāri viens dvieļu komplekts. Nonācām situācijā, ka vēlajāmies šeit palikt, bet sapratām,ka tualetes pods nedarbojas, sazinājāmies ar īpašnieci, jo tā tomēr nav no mazākajām problēmām vai mūsu kaprīzēm, piedāvājām risinājumu, ka varam palikt, bet, lai iedod mums par šādām neērtībām atlaidīti, kas būtu tikai normāli, īpašniece bija nelaipna, ne par ko nevēlējās izsniegt atlaidi, uzstāja, ka mēs paši varbūt salauzām podu, lai arī numuriņā uzturējāmies 10min un to izdarīt nevarējām. Īpašniecei klienti nerūp, naudu atpakaļ mums neizsniedza, lai arī numuriņā beigās nenakšņojām, kā arī nedz čekus, ne rēķinus šī persona neizsniedza, jūtamies apkrāpti, diemžēl arī ir tik negodīgi uzņēmēji, neuzķerieties un pārbaudiet visu līdz pēdējam sīkumam, jo šī nav pati lētākā viesnīca, booking norāda citas cenas uz vietas prasa ko citu.
06
19.07.2020, Lolita
Biju norezervējusi naktsmītnes, bet, kad ierados 21:30, man pateica, ka ierašanās ir līdz 21:00 un mūsu mājiņa ir atdota citiem. Vietu vairs neesot. Nekādas nožēlas krievvalodīgās sievietes sejā nebija manāmas. Vietu nav un viss - paši esiet vainīgi. Nekad mūžā te nevēlos atgriezties un ceru, ka arī citi te neciemosies, lai bizness paliek viesmīlīgiem cilvēkiem. Kaimiņos Buki ir ļoti jauki ar lielisku zoodārzu un pieņēma mūs tajā vakarā. Pavisam cita attieksme, prieks būs Bukos atgriezties. Vīnkalniem vislielākais fui!!!
24
19.07.2020, Sandris neirastēniķei Ligitai
Labvakar visiem.Šodien atgriezāmies no turienes.Ligita,es saku ka brīnišķīgāku vietu vēl nēesmu atradis,ja tev galvenais ir ķīniešu spīdīgie krāni...,tad ne uz kempingiem,bet viesnīcu. Tīra apkārtne,fantastiska daba un vieta,nožēlu varu izteikt ka tik vēlu atklāju to vietu.Darbinieks vai saimnieks vienkārš un laipns saskarsmē ar mums.Ja jau tev pietrūka tas papīrs,vaitad saprātīgāk nebija darbiniekam piezvanīt un pateikt ka beidzies,nevis publiski šeit to tirzāt.es pazvanīju vakarā palūdzu ugunskura katu un piecu min.laikā mums viņu atnesa (maksu par to neprasīja ne 20 centi ne eiro).Ligita, pieaudz beidzot ,lauku kempingā nemeklē 5zvaigžņu viesnīcas komfortu.
21
19.07.2020, Viola
Цена-обман.Стоит гораздо дороже.На Телефоне некая Татьяна-типо помогает сдать...обещает золотые горы,со всем соглашается...Договор не составляет........Денег хочет сразу....В результате вас выкинут...якобы хозяин.....бррр...Не советую снимать.........
01
19.07.2020, Ligita
Labdien! Ja kādam ir nostaļģija pēc padomju laikiem, tad šī ir īstā vieta. Mājiņas saglabājušās no vecās atpūtas bāzes, nav ne ūdens, ne izlietnes, nemaz nerunājot par ziepēm un dvieļiem. Gultas veļa ir, segas un spilveni arī, labāk jau nekā gulēt teltī ir. Par dušu var aizmirst, tā pienākas tikai komplektā ar pirts nomu. No traukiem tikai katls un tējkanna. Gāzes plīts avārijas stāvoklī, reāli draudi saindēties, deglis mēdz nodzist. Pati "izcilākā "ir sausā tualete bez papīra. Protams, cena gan atbilstoša- 10 eiro no cilvēka. Vai braukt, tas katra paša ziņā.
12
19.07.2020, Edijs
Lieliska vieta uz atsaucīgi saimnieki ja pat brauc tikai celt telti . Pieejamas visas ērtības un par lētàm cenām, tiešām iebraucējiem Siguldā iesaku apmeklēt šo viesu namu !!
24
18.07.2020, Tatjana Ezerina
Labdien! Sakiet ludzu vai varam dabut naktsmajas no 15-16 augusta. Gimene 6 cilveki. Paldies
00
18.07.2020, Tatjana
Labdien,sakiet ludzu vai gimene ar berniem var dabut naktsmajas uz vienu nakti no 15-16 augusta? Paldies
00