Atsauksmes

30.07.2017, Rolands
Varbūt ēdiens ir garšīgs,bet mums nesanāca to nobaudīt,gaidījām 20 minūtes ,pat tā saucamais oficiants pat nesasveicinājās,izskats kā ganu puikam,ēdienu pasniegt nemāk,lielie īk''sķi tiek mērcēti šķīvī,kad aizrādīju,atbilde bija,ka neesot četru roku,atvainojiet,bet pieņemt pasūtījumu max 30 sekundes,sniegt info ,ka tūlīt apkalpos,vispār laika neprasa,iesaku aizsūtīt Jūsu darbinieku uz viesmīļu kursiem un iegādājieties daudzmaz atbilstošu apģērbu!
24
29.07.2017, Андрей
Останавливались на ночлег,худшего проживания не припомню. Обещали 6 комнат, в итоге оказалось обычным стоилом. Общий коридор с закаулками , про кровати отдельная песня. Они просто деревянные нары, правда сверху хозяева любезно положили матрас. Если хотите интернет или тв, вас просто пошлют. Пруд есть, рыбалки нет. Хозяин не разрешает. Место ужасное 0 из10! Не попадите к этим не чистым на руку " людям". Хамство на высшем уровне.
36
29.07.2017, Андрей
Останавливались на ночлег,худшего проживания не припомню. Обещали 6 комнат, в итоге оказалось обычным стоилом. Общий коридор с закаулками , про кровати отдельная песня. Они просто деревянные нары, правда сверху хозяева любезно положили матрас. Если хотите интернет или тв, вас просто пошлют. Пруд есть, рыбалки нет. Хозяин не разрешает. Место ужасное 0 из10! Не попадите к этим не чистым на руку " людям". Хамство на высшем уровне.
24
27.07.2017, Irēna
Burvīga vieta! Mēs esam sajūsmā! Pati ēka, teritorija, iekštelpu dizains priecē. Ļoti parīkami bija brokastot-garšīgi, sātīgi, laipna apkalpošana, burvīgs skats. Numurs 3 cilvēku ģimenei ļoti plašs, skaists, ērts, noformēts ar gaumi un šarmu. Pavadījām neaizmirstamu diennakti. Atrodoties Billē juties kā pasakā. Klusa, ļoti skaista vieta, laipna apkalpošana, adekvātas cenas. Paldies!
23
26.07.2017, Liga
Ploho doberatsa. V karte voopshe etot dom nenajti. Takoje oshushenije chto nesushestvuket takova doma po takomu adresu.
30
26.07.2017, Daiga
Maģiska vieta-braucu jau 10 gadus katru vasaru -jūlijā.Laipni saimnieki,vienmēr atsaucīgi.Super!!!Mans atvaļinājums -atvaļinājuma laikā!
21
25.07.2017, Valerija&Pauls
Tikko svinējām savas kāzas šajā viesu namā. Divas naktis. Gribam izteikt vislielāko pateicīgu viesu nama saimniecei, Intai! Viņa ir patiesi vispretimnākošākā un saprotošākā saimniece kādu mēs jebkad esam satikuši. Viss ko lūdzām tika pārdomāts un maksimāli izdarīts. Viesu nams ir ļoti skaists un svinīgs. Ļoti labā vietā. Izcils! Pasūtījām sagaidīšanas un silto galdu no viesu nama, visi bija sajūsmā par gardo ēdienu. Īpaši tika slavēta zivs (ļoti svaiga). Nakšņošanai viesu namā ir dažas gultas un daudz plāni matrači. Iesakam viesu namam iegādāties tumšos aizskarus. Ir arī ļoti laba sauna (90grādi) ar aukstu baseinu! Ideāli otrajai kāzu svinību dienai! Ja vēl abi dīķi būtu iztīrīti, lai var iepeldēt, būtu pavisam brīnišķīgi! Mēs labprāt atgriestos viesu namā atkal!
16
25.07.2017, Inta
Liels paldies par jauko uzņemšanu. Skaista,sakopta vide,padomāts, lai viesiem būtu ērti un labi.Lai Jums veicas! Meitenes no ansambļa " Madaras" Vandzenes pagasta
03
25.07.2017, Gunta
Tikko svinējām savai krustmeitiņai kāzas.Liels Paldies! Ļoti skaista , sakopta un vienreizēji mīļa - viena Latvijas sakoptajām vietām!Paldies visiem cilvēkiem ,kuri par to rūpējās!
00
25.07.2017,
Gribētos atpūsties ar ģimeni šajā brīvdienu mājā,bet divu dienu laikā saimniece nav atbildējusi uz e pastu par izcenojumiem.Telefona sarunā solīja,ka nosūtīs visu info e pastā.Žēl,ka tāda pieeja klientiem.
14
25.07.2017, Dagmāra
Ļoti jauki. paldies. Skaista vieta, jauki saimnieki.
04
24.07.2017, Saimnieks
Lūdzam jūs sazināties ar mums, lai noskaidrotu, kurā dienā un kurā numurā šāda nekārtība bijusi- tā nav normāla situācija. Mums tiešām žēl, ka nevērsāties pie mums, lai novērstu situāciju uz vietas- vienmēr esam atvērti sarunai un tas būtu aiztaupījis nepatīkamas sajūtas gan jums, gan mums- šobrīd labot vairāk nevaram neko, palikušas tikai mieles. Suns nav slims, viņš ir pat ļoti pieklājīgā vecumā. Uzskatām, ka arī vecs suns ir pelnījis cienīgas vecumdienas, ne ragutiņas un mežu.
03
24.07.2017,
Gultas veļa nebija nomainīta,istaba nebija sakopta līdz galam zemē bija kukurūza,kas nebija saslaucīta,ūdens smirdēja,pretīgi bija traukus mazgāt tādā un mazgāties pašai! Suns kas klaiņoja pa apkārtni bija baiss,likās slims,tas saimnieka cik sapratu,bet nu jādomā ja vēlas uzņemt viesus! Pārējais bija ok! Otreiz droši vien nebrauktu! Ja reiz maksāju gribu sagaidīt pašu labāko!!! Neērti protama bija brukt virsū par netīro veļu,pacietām,varbūt nevajadzēja!!!
21
24.07.2017, Juris
Šis bija mūsu murgu piedzīvojums, ierodoties uz brivdienu maju , sapratām, ka ar tīrību šī vieta nevar lepoties, bet nospriedām ka nav nekas traks un palikām, vakarā kad devāmies pie miega, sāka parâdīties ďīvaina skaņa ieslēdzilot gaismu sapratām, ka no griestiem krīt prusaki. Ļoti patīkama bij sajūta, ka sapratām, ka gultā sāk parādīties prusaki. Ja gribat pabarot prusakus pa naudu tad šī būs īstā vieta. Kad saimniekiem teicām par to lai atdod naudu viņi atbildēja, ka laukos ir daudz kukaiņu.
13
24.07.2017, Mārtiņš
Vieta jauka un maz cilvēku. Par tīrību un kārtību, nav tik traki. Vienīgi pēc kartes, šī vieta nav jūras pusē ceļam, bet otrpus ceļa, kalnā. Saimniece sarunāja arī pirti vietējā apkārtnē, bija patīkami.
21
24.07.2017, Inga
Jauki pavadīts laiks. Klusa, skaista vieta. Laba pirtiņa. Ezers diezgan dziļš. Bērniem un peldēt nepratējiem labāk sēdēt pie paša krasta. Kopumā ...viss super !!! Paldies saimniekiem
22