Atsauksmes

20.02.2021, Rita
sasmējos, ka cilvēki brauc uz pirti, lai sidītu ēdienu. Jābauda pirts, daba, klusums
06
19.02.2021, Andris
mums bija rezervēta pirts Medājos, izlasot Ievas atsauksmi mums, kā pieredzējušiem ceļotājiem bija pārdomas braukt vai nebraukt. Par cik bija iemaksāta rezervācijas nauda braucām. Tad nu: māja no pirts nav tālu, bet ne jau tā, ka TV skatīties pa logu. Ja gribās plašu teritoriju ir jābrauc uz Latgali, jo tik tuvu Rīgai īstenībā baigi labā vieta - pirts gars ideāls, pirtī tiešām skan mūzika, mums ļoti patika. Āliņģī pelde bija kolosāla
07
15.02.2021, Simona
Bijām vasarā, ļoti patika miers, tikai mēs vien pie ezera, ezera krasts dzidrs ļoti labs priekš bērniem diezgan sekls, kā reiz bērniem kur plunčāties. Labi saimnieki.
00
09.02.2021, Aiga
Tik jauka atpūta ziemā! Kamīns, burbuļvanna ļoti gardas brokastis nummurā! Liels paldies!!!!!!!!
12
08.02.2021, Ieva
Ir viena nianse par ko nekur nav rakstīts un viesi arī netiek brīdināti. Pirtis atrodas tieši pretī saimnieku mājai, burtiski pār mazo dīķīti, tik tuvu, ka var redzēt ko saimnieki skatās pa TV! Bildēs ir pirts sānu daļa un aizmugure, bet nav priekša nofotografēta kur parasti skrien pliks pēc pirts uz dīķi. Arī citi kaimiņi ir salīdzinoši tuvu. Tas protams ir mīnus. Vēl no mīnusiem ir tas, ka nav virtuvites, plītiņas vai mikroviļņu krāsns, ir tikai tējkanna, ledusskapis, trauki. Ēdienu uzsildīt nevar, toties vasarā var cept un grillēt. No plusiem forši būtu vasarā , ērti ādas dīvāns un krēsls, kamīns.
28
07.02.2021, Kristīne
Paldies! Fantastiski pavadījām dienu! Saimnieki laipni, atsaucīgi. Cena adekvāta. Varējām ņemt līdzi ne tikai bērnus, bet arī kucēnu :)
12
01.02.2021, Vija
Ļoti patika! Plaša viesu māja, patika pirtiņa, kas ir turpat telpās, ar ģimeni ļoti labi atpūtāmies, ļoti pieejama cena. Viesmīlīga saimniece. Esam 100% apmierināti. Braucām ekskursijā uz Cesvaini un Gaiziņu.
00
15.01.2021, Svetlana
Vieta ļoti mājīga un ir ļoti labs serviss. Pilnīgi viss nepieciešamais ir sākot ar dvieļiem un beidzot ar visiem traukiem, lupatiņām uc.... Draudzīgi saimnieki un pretīmnākoši. Šī vieta ir perfekta atpūtai gan ziemā gan vasarā!
00
11.01.2021, ES
Klau,Martin un Līga! Sen zinu šo vietu un saimniekus. Nekas tāds ko aprakstāt nav manīts. Baseinā auksts ūdens!??? Hi-hi...tas nav pilsētas peldbaseins priekš bērniem un kur esat redzējis pirtī apsildāmu peldbaseinu!? Vienkārši gribas pajautāt,- cik saņēmi "uz ķepas" par klaju apmelošanu!? Man jūsu vnk žēl!
00
10.01.2021,
Sūdu bedre
21
22.12.2020, Edžus
Ar sievu divatā izbaudījām divas naktis šajā burvīgajā vietā. Pirtiņa un kubls ir burvīgi! Paldies!
42
19.12.2020, Guna
Ļoti mājīgs, sakopts viesu nams. Liels kubls (ar burbuļvannas opciju) un pirts, nožogota teritorija. Atsaucīgs saimnieks. Noteikti atgriezīsimies.
35
18.12.2020, Reinis
2020. gadā svinējām kāzas šajā viesu namā, Izmantojām pilnu servisu no viesu nama, ar ēdināšanu un citīem mūsu ,,uzstādījumiem,,! Viss bija lieliski, ēdiens izcils, saimnieki pretīmnākoši, un draudzīgi. Iesakām.
23
01.12.2020, Liga
Lieliska vieta! Lòti laipna saimniece. Noteikti atgriezisimies. Paldies saimniece.
00
28.11.2020, Īpašnieks
Ja telpas paņem uz nakti jaunieši (18.g)un draugus saaicina caur "Fesīti" un piedevām persona kas telpas ir izīrējis pie ieejas tirgo biļetes. Tad mēs kā īpašnieki nevaram nokontrolēt ,kas ienāk un iziet. Jo pases neprasam un nekad nepiedalamies pasākumā. Mēs nekontrolējam viesu sarakstu. Līdz ar to visa atbildība ir jāuzņemās personai kas telpas izīrē. Ja telpas paņem pieaugušas personas un pieņemsim galds ir saklāts 30 personām. Kā Jūs domājat vai var ienākt kāda sveša persona un apsēsties pie galda kā trīsdesmit pirmā persona? Piedevām ja ārdurvis ir noslēgtas. Mēs strādājam vairāk kā desmit gadus un 'problēmas ar jauniešiem ir bijušas dažas reizes. Problēmas ar pieaugušajiem praktiski nekad. Vienīgi ja paši viesi piedzerās līdz nemaņai. Citu problēmu nav.
18
23.11.2020, Jānis
Es varu pateikt par šo vietu tikai labāko. Tiešām atsaucīgi īpašnieki, telpas tīras un kārtīgas. Mēs atpūšamies viesu namā "Kreisā Impērija" regulāri. Nekad nav bijušas nekādas problēmas ne ar drošību ne ar ko citu. Baseinā ūdens ir kristāl dzidrs, tieši tāds lai pēc pirtiņas ielektu un veldzētos. Var peldēt jo ir spēcīga straume un kaskāde. Pirts ir kurināma ar malku un tā ir uzturama temperatūrā kādu vēlamies. Deju zālē ir gaismas mūzika un mūziku ko var darbināt gan ar savu telefonu gan datoru. Tiešām iesaku šo vietu citiem.
22