Atsauksmes

31.08.2019, Sandra
Bijām viesu namiņā ar darba kolēģēm. Viss ļoti patika, mūs garšīgi paēdināja. neko tamldzīgu iepriekš nebiju baudījusi.
02
31.08.2019, Viesis
Esmu ļoti vīlusies. Viesu guļvietas vecā stikla siltumnīcā ( par stiklu drošību neuzņemos spriest), uz salūzušām , netīrām gultām, dīvāniem, izvelkamiem krēsliem. Piknika vieta bez apgaismojuma, malkas vietā grilam, saimniece iedeva sauju sausu žagariņu. Piknika vietā sēdvietas paredzētas 4 cilvēkiem. Dāsni piedāvātā duša un un wc mājā iekšā nopietni prasa pēc tīrīšanas līdzekļiem un ļoti čaklām rokām. Noteikti nav vērts maksāt 50€ par piknika vietu un 5€ par guļvietu.
62
28.08.2019, Simona
Ужас а не отдых!!!! · Только расположение,рядом море. · Испорчен отдых.По факту:1)Это не отель,а гостевой дом с хозяевами,их животными и гостями.2)Ни фена,утюга, рабочего стола,DVD-плеера, микроволновой печи, бесплатного Wi-FI,CD-плеера,радио, телефона,о которых было заявлено нету.Есть только: телевизор с 5-ю каналами на латыш.языке, полотенца на 3 человек,4 штуки,которые не заменялись за 3,5 суток.Душ со сломанным сливом и гнилой по запаху водой от которой у ребенка появилась сыпь.Замена мусорок и уборка помещения тоже за 3,5 суток не проводилась.Завтрак без выбора,каждое утро омлет и копчёно- мясная нарезка(в омлете была найдена муха).Кот гуляющий по кухне и дому,при этом постояльцам животные запрещены.Под крышей дома осинное гнездо,которое по отзывам было ещё 2018 году.,но никто его не ликвидировал.Стоянка авто заявлена ,как услуга бесплатно,но она оказалась общественной и не охраняемой,так как камера на доме ничего не записывает(в итоге автомобиль был пацарапан ,ремонт за свой счёт).Итог:наша семья покинула это место раньше времени,потеряв деньги.Кто бережет свое здоровье, имущество,время, деньги это место не для вас. Kaina neatitinka teikiamų paslaugų kokybės.Nevalytas kambariai, antisanitarija,visur truksta švaros.Vonios kambariai būtinas remontas,kanalizacija nenubėga.Prastas wi-fi,tv kanalu kolekcija, pusryčiai kiekvieną dieną omletas . Vaikščiojimasper šeimininku patalpas.
11
28.08.2019, Artis
Klusa, skaista vieta, kur atbraukt un novadīt ģimenisku vai korporatīvu pasākumu vai vienkārši atpūsties. Jūs mīļi sagaidīs un parūpēsies viesmīlīga Saules saimniece!
13
26.08.2019, Zane
Ļoti jauka vieta ,kur mierīgi atpūsties no ikdienas steigas. Padomāts arī par bērniem, jauks laukumiņš. Mājiņās viss nepieciešamais ,tīri un mājīgi. Noteikti šo vietu iesakām ģimenēm ar bērniem.
12
25.08.2019, Inga
Viesu nams ir ļoti fantastisks,atmosfēra taja ir kolosāla.Tikko nosvinējam tajā savas kāzas, viesiem ļoti patika. Ļoti atsaucīgi un pretimnākoši saimnieki,kā arī cenas draudzigas.Visiem iesaku viesu namu Vilciņi.
621
19.08.2019, Kurzemnieki
Paldies jaukajiem saimniekiem par laipnību. Skaista vieta, atsaucīgi saimnieki. Nekādi papildus rēķini nebija jāapmaksā, kaut arī tādus varēja piestādīt.
15
15.08.2019, Iznomātājs
Gribēju padalīties ar savu pieredzi, kas notika pāris gadus atpakaļ un neesam saņēmusi nekādu atvainošanos no īpašnieku puses, ne atgrieztu naudu. Notika dzimšanas dienas svinības, ieradās neaicināti viesi un gan apzaga, gan piekāva lielu daļu viesus. Īpašnieks dzīvo blakus mājā, zvanījām , vēlējāmies, lai ierodas un tiek galā ar savu tomēr īpašumu, viņam taču ir lielāka teikšana, galu gala viņš uzradās beigās, kad ātrā palīdzības mašīna un policija ieradās ar frāzi: ''negribēju pa seju dabūt.'' Tas būtu mazākais, nauda netika atgriezta, pavadīts tika tur bija labi ja 2 h. !!!!!Otrs, pirms tam netika nekas teikts par esošo slavu, ka bieži vien šādi nelaipni cilvēki ierodas un izbeidz tavu pasākumu, bet pēc tam gan aci pret aci īpašnieks godīgi atklāja, ''ka šādi notikumi šeit ir ik pa laikam''. !!!! Ja vēlaties skaisti nosvinēt savus svētkus, tad izvēlaties citu viesu namu, jo nevar zināt, kad atkal kaut kas tāds atkārtosies.!!! Īpašnieks - melis, negodprātīgs egoists. Tikai par naudu padomās, nevis par jūsu labklājību. !!! Policija arī neko nedos, jo sadarbojās ar visiem, kas bija ielauzušies, no malas varēja redzēt, ka ir savstarpēji pazīstami un iepriekš ir tikušies.
29
14.08.2019, Эльвира
Замечательно отпраздновала свой юбилей! Красивый и уютный гостевой дом! Спасибо!
00
13.08.2019,
Liels paldies par patīkami pavadīto ļaiku pie Jums Zalgauskas muižā.Atmosfēra vienkārši fantastiska,tīra,neskarta daba,dīķis pie kura var sagaidīt saules rietu un tik patīkami siltu klusu saules lēktu ,just kā mostas daba.Liels paldies par Karaliski klāto brokastu galdu.Anita,Ausma,Eva,Henrihs tepat no Madonas novada un Biruta no Jelgavas.
01
13.08.2019, Ilze
Ļoti nepatīkama pēcgarša viesojoties "Krauklīšos". Internetā ievietotā informācija un bildes neatbilst patiesībai. Džakuzi vanna, mums par pārsteigumu nestrādājot jau gadu, kaut rezervējot viesu māju, tika apspriesta cena un laiks par šo pakalpojumu. Lieki piebilst, ka vanna nav redzējusi ne tīrīšanas līdzekli, ne švammi. Pati viesu māja ir nolaista, redzams, ka viss ir nolietots un netiek uzturēts pienācīgā kartībā. Tumša un drūma. Taupot uz elektroenerģiju, saskrūvētas spuldzes ar vismazākajiem vatiem. Satumstot laukā, satumst arī pati viesu māja. Istabiņā, kurā gulējām, grīda ķipīga, nezinu kā un vai vispār mazgāta. No rīta pa krānu tek ledus auksts ūdens, tā ka pat muti nevar nomazgāt, nemaz nerunājot par dušu vai traukiem. Un taisnība jau iepriekš rakstītajam, ka augšā, izturīgākajiem mazgājoties ledus aukstā dušā, pirmā stāvā no griestiem pil ledus aukstas ūdens piles! Tā kā viesu māja tika īrēta ģimeņu kopā sanākšanas svētkiem, tad arī par bērnu laukumu mums tika samelots, kad telefoniski rezervējām šo viesu namu. Tika teikts, ka vasarā plānojas iekārtot bērnu laukumu, bet persona, kas mūs ielaida šai namā, plati iepleta acis, kas liek noprast, ka nekas tāds pat nav bijis plānā. Arī wi-fi, kam šajā laikmetā būtu jābūt pieejamam šāda veida iestādēs, tika atvests (rūteris) tikai pēc mūsu lūguma. Katrā gadījumā, sapratām, ka šis viesu nams ir paredzēts tādiem klientiem, kuri tur aizbrauc aizliet acis un pakrīt, kur pagadās. Protams, bez bērniem, jo bērniem šī vieta ir ne tikai nedraudzīga, bet ari bīstama. Atvērti elektrosadales skapji un dīķis 20 m no ieejas. Nebija forši, it nemaz nebija forši!!
08
12.08.2019, zane
man tur reiz bija pasākums, pasūtījām ko vēlamies, viss notika pusgadu iepriekš. pēc pāris dienām es pārdomāju, ka pavāru ņemšu savu. Saimniece tad par īri ierubīja citu ceņņiku. Bet man vienkārši viens rūķītis pačukstēja, ka virtuve viņiem briesmīga par neadekvātām cenām. Tāpēc man bija šāda izvēle.
20
11.08.2019, константин
Отдыхали с 17 по 21 июля 2019 в двухэтажном домике №2 4 взрослых и ребенок 5 лет ( Все из Москвы и Астрахани) Общее впечатление - прекрасный отдых ( еще повезло с погодой) Плюсы- красивое место, озеро прекрасное для плавания взрослых и детей, есть лодки, катамараны, рыбалка ,баня с вениками, мангалы и дрова, в домиках есть кухня с плитой и посудой,холодильник Минусы незначительны- домики уже в возрасте , не новые и питание только самостоятельно готовить ( продукты привозить все с собой) Будет возможность - приедем еще
00
11.08.2019, Lasma
Lieliska vieta. Par visu padomats. Loti laipna saimniece. Iespeja izbaudit mieru, dabu un dazadus lauku labumus. Noteikti atgriezisimies :)
05
10.08.2019, Julija
Fantastiska vieta,liels paldies saimniekiem.
19
09.08.2019, Sandis!
Cik maksā īre uz nedēļu?
02