Atsauksmes

19.08.2018, Jānis un Ērika
Kāzas norisinājās 18.08.18,Šajā Viesu namā! Lasot negatīvās atsauksmes esmu šokā, mana pieredze ir savādāka. Saimniece ļoti atsaucīga, ēdienkarti palīdzēja sastādīt ideāli, detalizēti izskaidroja kas un kā... Vairākas reizes par zvanīja lai pārliecinātos vai vis kārtībā vis apmierina. Pasūtot viesu māju ka priekšnoteikumu izvirzīju kārtību, vis bija kārtīgs un tīrs. Dienu pirms kāzām vakarpusē tika nopļauta zālē. Ierodoties viesu māja apkalpojošā personāla darbs bija fantastisks, ka mazi Rūķīši rosījās, visus apkalpoja nevienam neka netrūka, ļoti raiti, visa vakara garumā. Runājot par ēdienu, ļoti garšīgas uzkodas un salāti, dažas uzkodas pat restorānā cienīgas. Siltais ēdiens garšīgs, mājas gaumē, garšoja gluži kā pie omītes mājas.... Mmm. No rīta Solanka bija ļoti garšīga, Rēzeknes edinasas iestādes tādu neesmu ēdis, var pielīdzināt Lido ēstuves līmenim. Runājot par pirti un baseinu, vienreizēji. Istabiņu tīrība laba, visas vannasistaba s vis tīrs smaržīgs, nekas nebija salauzts vai bojāts, vis strādā kam jāstrādā, reti kur tā ir. Par cenām runājot, cenas nav lētas, var atrast un lētākus piedāvājumus bet ir viens bet, reti kura viesu māja var uzņemt līdz 100 viesiem, šeit var, mīksto gultu un matraču pietiek. Īsāk sakot mana pieredze pozitīva. Liels paldies apkalpojošam personālam, Rūķīši rosījās ne pa jokam pat 5x parjautās vai vis kārtībā. Taka varu ieteikt šo viesu māju, 75 līdz 80 cilvēkiem ideālā vieta.
513
19.08.2018, Agita
Brīnišķīga nedēļas nogale. Ideāla ģimenes atpūtas vieta, nekādu kaitinošu kaimiņu, Bērni peldējās caurām dienām, zivis varēja makšķerēt no laipas un ķērās pat mums, kas izliekas par makšķerniekim reizi gadā :) Un naktī gulējām pie ugunskura un skaitījām krītošās zvaigznes.
74
19.08.2018, Dace un Andris
Brīnišķīga atpūtas mājiņa. Sirsnīgi saimnieki!Pavadījām kolosālu nedēļas nogali kopā ar ģimeni. Vieta no kuras negribās braukt prom,noteikti vēl atgriezīsimies. Paldies saimniekiem par jauko atpūtu.
81
19.08.2018, Dace
Brīnišķīga atpūtas mājiņa. Sirsnīgi saimnieki!Pavadījām kolosālu nedēļas nogali kopā ar ģimeni. Vieta no kuras negribās braukt prom,noteikti vēl atgriezīsimies. Paldies saimniekiem par jauko atpūtu.
60
19.08.2018, Toms
Viesiem ar saimniekiem nav vērts vienoties, tāpat izdarīs kā viņiem izdevīgāk!!!
04
19.08.2018, Viktors
Diemžēl tā ir tikai Latvijā! Ārzemēs esmu bijis,ar sunīšiem nekāduproblēmu!
00
18.08.2018, Evita Ķ.
Paldies par skaistajām sajūtām un pirtiņu, kura ir tik pat karsta cik mīlētāju sirdis. Lieliska vieta,kur aizmirst ikdienas steigu un sajusties gaidītiem un īpašiem. ;) :)
133
17.08.2018, NOTEIKTI NEIESAKU!
Rīkojām kāzas šai viesu namā,sākotnēji likās cerīgi,lai gan saimniece nepatika jau pirmajā tikšanās dienā,iedomīga staigā degunu gaisā,pret potenciāliem klientiem nekādas cieņas un pretimnākšanas! Ēdiens ko pasūtījām vienkārši šokēja,viesiem nebija ko ēst lāga,lielākoties viss ēdiens saturēja pildīts ar sieru un majonēzi,no gaļas plates ar nekā sakarīga.lētās maximas desas,vēl atsevišķi jāsamaksā bija 3 viesmīlem kuras nepildija savu darbu vispar,viesi sedeja bez morsa,trauki netika mainīti,vēl pēc tam uzzinājām ka jāmaksa par katru sēdvietu 2 eiro! Viss bizness darbojas uz cilvēku apčakarēšanu,varu pateikt vienu,ilgi tāds bizness neturēsies esmu šokā kā vispār pastāv vēl tāds ūķis!
154
17.08.2018, Uldis
Ļoti patika Gaurata kempingā. Tur par visu ir padomāts, ir spēļu laukums arī bērniem. Mājiņā ļoti omulīgi, pasakains skats uz ezeru, kurā arī var noķert zivis. Patīkami saimnieki. Vieta, kur gribas atgriezties.
111
17.08.2018, Karīna
Maģiskā, brīnumskaistā vietā pie saimniekiem ar plašu sirdi atrodas skaista un mājīga pirtiņa ar nakstmājām un visām ērtībām. Dvēseles restarts un enerģijas avots. Vieta, kur atgriezties vēlreiz un vēl...!
637
15.08.2018, Ольга
приезжаем каждый год ( в прошлом году были 2 раза ) - очень нравится место, озеро... жили во всех домиках, которые есть в Belmonti. В этом году еще и с погодой сильно повезло. СПАСИБО! До новых встреч!
21
15.08.2018, to > Inese
Cik smieklīga tu esi ar savām pretenzijām. WIFI saki ka knapi kustot?! Cirkle ,Citadele...nenodrošina wifi tālāk par 10 m, un tad ar pārtraukumiem, bet tu Inese pieprasi lai lauku kempingā tev wifi darbotos bez saķērumiem. Jūs tiešām esat diedelnieku banda ,kura nevar rimties kasīties un apmelot cilvēkus
12
15.08.2018, Улдис
нашим гостям из Германии очень не понравилось! фотки лучше,чем действительность.
01
15.08.2018, Inese
Ko varu teikt gaidījām ko labāku mājiņa netīrita lidinās iekšā nepārtraukti lapsenes. Koplietošanas telpas tāda sajūta ka jau gadiem nav tīrīta podi kustas netīri griezti ar zirnekltikliem dažādiem kukaiņiem. Grilla vieta liels bundulis bez restites vai iesmiem tos jāmeklē pašiem veikalā kur 15 km attālumā wiffi knapi Otrreiz nekad šo vietu neapmeklēsu. Pozitīvais ezers un forša dabā
11
14.08.2018, Lāči
Pavadījām Vonadziņos savu kāzu nakti. Siltākā sagaidīšana kādu bijām pieredzējuši. Īpašs paldies Anitas kundzei - reti sastopama sirsnība, atsaucība un rūpes par viesiem! Iesakām ikvienam pavadīt savus īpašos mirkļus vai vienkārši baudīt atpūstu šajā vietā. Visapkārt brīnumskaista daba, klusums un dažādas laika pavadīšanas iespējas. Teikt, ka bijām patīkami pārsteigti, būtu nepateikt neko :)
25
14.08.2018, Olga Romanova
Очень приветливые хозяева, чистота и приятная атмосфера. Отмечали детский праздник, все очень понравилось. Закрытая территория, которая обеспечивает безопасность детей. Рекомендую. Спасибо за гостеприимство хозяевам.
714