Atsauksmes

02.08.2018, Vīlusies
Mājas lapā ir ievietota cena 15 euro par gultas vietu. Nodzīvoju 2 naktis. Zivtiņš paprasīja no manim 50 euro. Es saku, kā tad tā? Atbilde bija, viņš GRIBOT 25 euro par nakti . Saku, tad izmainiet mājas lapā šo info, jo izskatās pēc reketa. Nezolīda rīcība no Jūsu puses, Zivtiņa k-gs. Maksa tiek noteikta pēc gribēšanas principa.... un nospļauties uz mājas lapu.
05
02.08.2018, Indra
Nesaprotu,kādas extras gribat kempingā?Jūs taču braucat pie dabas.Extra jau ir tas,kad nav jāguļ teltī,ir wc un duša uz vietas mājiņā un trauki un citi galda piederumi,pietiek visiem.Pat panna un katliņi.Čaiņiks.Ledusskapis.Gultas veļa un dvieļi.Jauka vieta!Iesaku!
01
01.08.2018, Indulis Pētersons
Nav vēlēšanās kritizēt, bet būtu jauki un lietderīgi, ja pie jaukās atpūtas vietas "Lantus" adreses būtu norādītas arī koordinātas, t.i. ģeogrāfiskā atrašanās vieta. Paldies!
02
01.08.2018, Inguna
Skatoties bildes viņu mājaslapā,nodomājām- saulriets,vakara migla,cik romantiski,bet esot kempingā uz vietas ,sapratu ka tā nav romantiska vakara migla,bet putekļi no ceļa kurš iet gar kempingu.Gais balts no putekļiem.Ik pa laikam aizbrauc mašīna un papildina putekļu devu.Tur vis putekļos ,apkārtne ,mājas...Visu vakaru mutē un degunā putekļu garša.Nodzīvojot tur brīvdienas var iedzīvoties kādās plaušu problēmās,itsevišķi bērni.Komplektā visam vakarā putekļiem pievienojās vēl purva smaka.Tādās vietās būtu jāaizliedz veidot atpūtas vietas. Un par to vēl iekasēt to dārgo maksu.Grūti saprast ar kuru galu tie īpašnieki domā.
25
31.07.2018, Inguna> karīnei
Pirms pāris nedēļām piedalījos savu draugu nozīmīgā dzīves pasākumā. Neņemšos uzskaitīt visu kas nepatika,visu pasākumu sabojāja ka vis tur ir noputējis.
07
31.07.2018,
Уже пять лет подряд, каждый год, отдыхаем с детьми в этом гостевом доме. Вид на озеро и природа шикарные, подход к озеру прекрасный. Есть катамараны , лодка, качели для детей. И в том домике, который мы снимаем, туалет внутри. Крытая беседка для вечерних поседелок!!! Место супер. Тихое, красивое и очень душевное. Для тех, кто любит природу, красоту и тишину:))))
10
27.07.2018, Kolektīvs
Liels paldies atpūtas kompleksa Dridži komandai par lielisku atpūtu. Ainaviska vieta pie skaista ezera, kur atslēgties no ikdienības un baudīt gardos vietējos ēdienus. Ļoti skaista, sakopta un sakārtota vide, mājigas un sakoptas mājiņas/istabiņas – ļoti patīkami, viesmīlīgi un patiesi jauki! Paldies par uzņemšanu, esam ļoti apmierināti un silti iesakām arī citiem šo pasakaino vietu.
41
26.07.2018, Kitija
Burvīga vieta, kur atslēgties no ikdienības. Patīkami, viesmīlīgi un patiesi jauki saimnieki! Kaltenei ir sava maģija un tās iedzīvotājiem, pavisam noteikti :) Jūras tuvums ir pilnīgi pietiekams. Piejūras gaiss rosina apetīti un namiņa ērtās gultas liek gulēt bezgala saldā miegā! Saimniecei Guntai ir savs vīna pagrabs ar pašbrūvētiem mājas vīniem. Mmmm, bauda! Noteikti var sarunāt vīna degustāciju un pavadīt vakaru aizrautīgās sarunās :) Vieta, kur atgriezties atkal un atkal.. <3
41
23.07.2018, Francis
Lieliska vieta! Tie, kuri saka, ka ir daudz mīnusu visticamāk ir cilvēki bez gaumes izjūtas un vērtību sistēmas. Esmu bijis vairāk nekā 20 dažādos viesu namos visā Latvijā, labāks par šo nav bijis neviens. Iesaku ikvienam
34
22.07.2018, Vīlušies klienti
Viesu nams. Viss būtu skaisti, ja tiktu kopts un uzturēts. Viesmīlība zem katras kritikas - itkā ir laipni darbinieki, bet itkā īpašniekam vienkārši zīmuļi birst pa visām kabatām un caurumiem. Tāpat - par katru kustîbu jāmaksā - pat gāzes plīts izmantošana olu uzvārīšanai maksā divi eur. Viss jau būtu labi, ja par to brīdinātu. Grila izmantošana 40€, jo grils nav no lētā gala. Zālītes vietā vecs tenisa korta pārklājums. Virtuvē zem izlietnes santehnikas paraugdemonstrējumi - taisnā izvade 15L spainī. Ja gribi nomazgāties dušā, esi prātīgs - vari netīšām izslēgt drošinātājus. Ja jums visi striķi trūkst un nav citu brīvu viesu namu, ieteiktu palikt tomēr mājās! :) Taču visam, protams, savi plusi - ezers ir lielisks! :)
04
22.07.2018, Viesis
Vieta ir skaista ar ezeru tepat blakus, kur var nopeldēties. Arī pavisam netālu no Daugavpils. Ērti piebraukt. Bet ar teritorijas un telpu sakopšanu gan ir pašvakāk. Varbūt sagadīšanās, varbūt nē, bet ierodoties mums virtuves telpa bija ļoti netīra. Pašiem vajadzēja sakopt. Tā kā bijām rezervējuši lielo māju uz visu nedēļas nogali (3 dienām) daudziem cilvēkiem, rēķinājāmies, ka visas dušas strādās. Rezultātā strādāja tikai viena un otra luksus numuriņā. Darbinieks nākamajā dienā pēkšņi izdomāja pļaut zāli neskatoties uz to, ka visapkārt ir viesi un bērni. Neskatoties uz to, ka bijām rezervējuši arī pirts māju uz dažām stundām, tā bija atdota citiem viesiem, jo viņi maksāja par tās izmantošanu no vakara līdz rītam. Izrakstīšanās dienā jārēķinās ar pārsteigumu, kad tev piestāda vēl papildus rēķinu par 150 euro par ūdens un elektrības lietošanu, virtuves telpu izmantošanu, skaļu mūziku un klēpja suni. Un vēl viskautkādiem sīkumiem, ko vairs neatceros. (Tas nekas, ka pašu suns visu laiku skraidīja riņķī apkārt pie visiem viesiem un pat pa istabiņām). Radās priekšstats, ka viesu nama īpašnieka vecāki, kuri nolīgti par pārvaldniekiem, gribēja papildus nopelnīt un tos 150 euro iebāzt savā kabatā.
304
21.07.2018, Cilevla
Drausmīga attieksme,pret cilvēku neizturas ar cieņu. Valkda haoss un netīrība,briesmīgi,nekad negribētu tur atgriezties!
23
19.07.2018, Геннадий,Валюша
2.07.2018--9.07.2018. Это была неделя сказки ,Хозяева очень замечательные люди, Очень вкусные домашние продукты,рыбалка замечательная ,тишина отдых от городской жизни на все 100 процентов,СПАСИБО
11
19.07.2018, Intars
Drausmas ,mani sagaidīja kundzīte gados ar briesmīgu attieksmi,sajūta tāda ka esmu viņu iztraucējis privātā laikā.Diez vai es šeit kādreiz vēl iegriezīšos.
219
19.07.2018, karina
burviga vieta, un loti laipna nama māte un nama tēvs, super atputa
32
19.07.2018, Sandis
Drausmas! Pieteicām vietu aptuveni 2 mēnešus iepriekš, visu pasākumu priekš sevis noorganizējam, viss ir sarunāts, līdz "Gravas" pēdējā nedēļā izdomā paziņot, ka neparedzētu apstākļu dēļ mūsu rezervācija ir atcelta. Šādi izrīkoties pret klientiem ir necieņa! Nevienam neiesaku šo atpūtas kompleksu, ja nevēlaties beigās tikt apmānīti!!
02