Atsauksmes

14.07.2020, Santa
Nosvinējām viesu namā savas kāzas. Saimniece ļoti jauks cilvēks. Neskopojās ar padomiem, kā arī palīdzēja sarēķināt nepieciešamo ēdienu/dzērienu daudzumu. Ēdiens ļoti garšīgs. Pati vieta un ēka skaista, 35 cilvēkiem bija ļoti ērti - ne par šauru, ne par plašu. Bija nelielas sūdzības par karstumu un svaiga gaisa trūkumu augštāva guļamistabās, bet nejau izgulēties braucām :)
14
13.07.2020, Ieva
Diemžēl esmu vīlusies, ja pa telefonu saimniece šķita jauka un atsaucīga, tad satiekot klātienē, nebūt ne. Dīvaini interpretē informāciju - piespiežot maksāt par to, par ko iepriekš nevienojāmies. Ir daudz slēpto izmaksu. Pati lokācija un vieta skaista, bet diemžēl attieksme visu sabojāja. Dušas baisas, virtuve briesmīga. Teritorijā nav atkritumu konteineru, bet, kad pamet kempingu, tad uzzini, ka atkritumi bija jāšķiro pašiem savos maisiņos - kur liek maisiņus gan neplika skaidrs.
06
13.07.2020, Kate
Labdien! Sakiet vai mājiņa būtu brīva uz 6-8 augustu? Un kādas ir cenas?
70
12.07.2020, Inguna
Vieta laba, viss tīrs un kartīgs. Saimnieki laipni, atļāva pavadīt vakaru nojumē, kur bija liels galds,iespēja grilēt. Netraucēja mūs, kamēr atpūtāmies. Viss ļoti vienkārši, bet neko sliktu nevaru pateikt. Un jā,no ārpuses izskatās šiki, bet iekštelpas prasītos uzfrišināt.
10
12.07.2020, Lāsma
Draugiem bija pasākums, ar nopietnu gatavošanos pirms tam. Piekrītu Zanes rakstītajam jo mums tā arī bija.
01
08.07.2020, Лена
Отмечала свой юбелей 35 чел. Отличный большой дом .всем понравилось.Всем рекомендую
21
07.07.2020, Māra
Bijām viesu mājiņā. Cena ļoti augsta un neadekvāta piedāvājumam. Ne komforta, ne dušas... Jūra 160 m attālimā. Mājiņas vienkārši zaļā pļavā cita pie citas. Saimnieks skarbs un norāda uz to, ko nedrīkst, bet nepasaka, ko drīkst... primārais nauda...Nevienam neiesaku šo kempingu...
21
07.07.2020, Igors
saimniekiem nauda pāri visam.Pieteicām atpūtas namiņu ,mēnesi ieprieks.Divas dienas pirms mūsu brīvdienām,no meža salām mums piezvanīja un paziņoja ka mūsu rezervācija nav spēkā.!,jo redz ir pagadījusies lielāka kompānija,no kuriem varēs iekasēt lielāku summu.Un tā ir meža salu ierasta prakse.Neiesaku.
17
07.07.2020, Arnim kurš safantazēja to garo penteri
Arni,tu vienkārši esi muldoņa,Latvijā kempingi un atpūtas vietas ir ik pēc 20km, izvēlies sev piemērotu.Visa šī sūdzēšanās ir tik bērnišķīga,tie kuri viņas raksta ir infantili cilvēki.
67
06.07.2020, Arnis
Bijām rezervējuši viesu nama lux numuriņu no 20 jūlija līdz 26 jūlijam, izlasījām pēdējo atsauksmi un nolēmām piezvanīt uz viesu namu. Ļoti nelaipna kundze atbildēja, ka viss atbilst atsauksmē rakstītajam.Un vispār viņa par mūsu rezervāciju neko nezinot, jo viņiem tajā laikā esot kāzas un nevienam neko nerezervējot.Rezervācija mums bija apstiprināta jau pirms pāris mēnešiem, Pēc tam vēl sazvanījāmies.Šiem viesu nama saimniekiem nevar uzticēties, mums tagad ir sagandēts viss atvaļinājums.Paldies Normundam par pievērsto uzmanību!
37
04.07.2020, Ieva
perfekta vieta ar superīgāko saimnieku. Pat dāvaniņu-abolu suliņu svaigi spiestu dabūjām. Boteikti atgriezīsimies vēl un vēl ????
50
02.07.2020, Sandra
Brīnišķīga vieta, kur nelielai kompānijai (mēs bijām 10 pieaugušie un 2 bērni) nosvinēt svētkus un ērti pārnakšņot. Ļoti jauki un atsaucīgi saimnieki, kas mūs laipni uzņēma un pat otrajā dienā atļāva viesu namā palikt līdz mums vēlamajam laikam, pēcpusdienā. Mazie puikas (3 un 6 gadi) bija sajūsmā gan par silto dīķi, kur peldējās, gan lielo batutu, kur kārtīgi izlēkājās. Vēlreiz visu vārdā gribu pateikt paldies saimniekiem un novēlēt daudz viesu viņu sapņu namiņā.
22
29.06.2020, Violeta
Nosvinējam izlaidumu 26.06., visi viesi ir sajūsmā! Liels paldies saimniecei un apkalpošanas personālam. Virtuve ļoti garšīga. Liels, liels PAlDIES!!! Отпраздновали выпускной 26.06, все гости в восторге! Большое спасибо хозяйке и обслуживающему персоналу. Кухня, просто восторг, всё очень вкусно! ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!!
62
29.06.2020, Gunta
Paldies saimniecei par ekskluzīvo jauko nakšņošanas vietu, par sirsnīgo uzņemšanu, papildus atpūtas iespējām :) Lieliski!!!
10
29.06.2020, LOLITA EGLĪTE
Kalndaķos svinējām Jāņus 2020.Bijām 8 pieaugušie un 4 bērni.Skaista ,sakopta vieta prom no pilsētas kņadas.Viesunams patīkami pārsteidza-viss jauns,gaumīgi iekārtots.Ķatrs numuriņš aprīkots ar dušu ,sanmezglu.Virtuvē viss nepieciešamais-ledusskapji,plīts,cepeškrāsns utt.Skaisti trauki.Brokastīs baudījām strausa olas omleti!Kalndaķos var aplūkot arī strausus!Jutām ,kā par mūsu labsajūtu rūpējās brīnišķīgi ,atsucīgi saimnieki. Aizbraucām gandarīti-ar domu noteiktri atgriezties!
53
29.06.2020, Жанна
Сам дом очень красивый,с бильярдной комнатой и множеством спален.Находиться возле леса.На участке дом хозяев,сам участок не очень ухожен,покошено только там,где ходят,двор заставлен машинами,вашей машине там места не будет.Хозяин экономит на электричестве и электрике,т.к. многие лампочки не горят,звонок на калитке не работает и примотан скотчем.Будте готовы к тому,что вас выкинут на следу ющий день в 12,независимо от того,восолько вы заехали.Договоров никто не подписывает и вас не ставят в известность о порядке заезда и выезда.
13