Atsauksmes

14.10.2020, Agnesei,kurai vis dārgi kempingā...
Agnese,ja tev paprasa 25eiro par diennakti,tu to uzskati par dārgu?,es biju autoservisā un man paprasa 30 eiro par stundu+rezerves daļu cena..., bet kempings 25 eiro paprasa nevis par stundu bet diennakti,starpību jūti?,jeb esi tipiskā latviete.Sūdzies par tādiem uzņēmējiem kuri tiešām prasa neadekvātas cenas
23
12.10.2020, :)
Super saimniece! Ļoti jauks un izpalīdzīgs cilvēks, BET nepatika apkalpošana, diezgan rupja, un slikti pildīja savus pienākumus!!!
15
12.10.2020, Agnese
Neadekvāti augsta cena piedāvātajiem pakalpojumiem. Ļoti netīrs un nepieklājīga saimnieks. Gultas veļa un spilveni smirdēja un bija pleķaini. Nevienam neieteiktu.
05
10.10.2020, Andrejs
Nesen te paliku pa nakti jo vajadzēja lētu vietu vienai naktij jo braucām izbraukumā, saimnieks nebridinaja pilnībā ka tiks rīkots kaut kads tusiņš un tā del mes vispār nespējam izgulēties
01
06.10.2020, Sandis un Laura
Mēs bija palikuši viesu māja divas naktis, mūs apmierināja viss.Patīkama aura un tīra gultas veļa, dīkis pie majas un pirtī iešana,gan arī laiks bija vienkarši superigs, šašliku cepšanai. Iesaku citiem izbaudīt foršas brīvdienas tieši šeit.
00
05.10.2020, Līga un Reinis
Nosvinējām mūsu svinības šajā viesu namā. Viss ļoti patika, gan ēdienkarte, gan atmosfēra. Iesaku šo vietu. Visi darbinieki bija ļoti jauki, varējām svinēt līdz pašam rītam.
12
04.10.2020, Mojo
Kur ir iespeja apskatīt, kādi nummuriņi pieejami, uz konkrētiem datumiem??
00
01.10.2020, neapmierinats klients
vajag vairak informaciju par jusu edinasanas pakalpojumiem, plus jus necelat telefonu kad es jums zvanu, esmu loti neapmierinats ar so servisu. :(
01
01.10.2020, Gvido
Ainaviski skaista vieta, blakus Jēkabpils pilsētai, laba vieta atpūtai un laba alternatīva viesnīcai, nedēļas darba dienās.
911
30.09.2020, Nonna
Paldies par patīkamu atpūtu viesu namā "Josti". Svinējam dzimšanas dienu draugu kompānija. Viss bija forši - sakopta teritorija, pirts māja, dīķis, atpūtas telpas, burvīgs, saulains un silts atvasaras laiks un sevišķi ziedu kubuls!!! Visiem iesaku šo atpūtas vietu!
01
29.09.2020, Jānis
No Rāznas ezera nav ne smakas, kājām jāiet pa norādēm caur mājām 15 min. uz laipu kur no mājām lūr cilvēki. Mājiņas ok,bet dārgas ja ņem vērā ka atpūsties nevarēsi,jo apkārt krievi savu mūziku skandina līdz rītam un bļaustās. Tas nav kempings pie Rāznas, paskatieties kartē,saimnieki māna cilvēkus.
13
28.09.2020, Elīza
Paldies par jauko uzņemšanu! Ļoti atsaucīgs saimnieks, ar kuru ir viegli komunicēt. Plašas telpas, daudz guļamvietu, sakopta un skaista apkārtne ar daudz un dažādām atpūtas iespējām. Patika, ka bija daudz galdu, kurus var bīdīt pēc savām velmēm un arī katram savs krēsls, nevis lielie soli Apzvanīju vairākus viesu namus, līdz ar ko var teikt, ka arī cena ir ļoti simpātiska, salīdzinājumā ar citiem viesu namiem, attiecībā pret piedāvātajām iespējām. Iesaku citiem! :)
017
20.09.2020, Genadijs Vedla
Labdien! Mēs divu cilvēku ğimene vēlamies izbaudīt jūsu pirts procedūras. Vai iespējama arī nakšņošana? Datums no 8 uz 9 oktobri. Un kas ietilpst jūsu uzrādītajā summā 50 eiro?
02
20.09.2020, Dagmāra
kaut kas nepieņemams mūsdienās, biju laicīgi pieteikusi rezervāciju šajā krodziņā, trīs dienas pirms pasākuma vēlreiz piezvanīju, lai vienotos par pirmajiem ēdieniem, kas būs uz galda jau salikti, bet liels bija šoks, kad ieradāmies. Rezervācija nebija veikta, līdz ar ko arī pasūtījums nebija izpildīts. tikām apsēdināti pie ļoti netīra un tukša galda. Doši vien citiem paveiksies labāk, bet neiesaku nevienam šo ēstuvi!!!!
00
19.09.2020, Rita un Jānis.
Nesen, augustā nosvinējām savas kāzas šajā visu namā. Kopumā ļoti patika. :) Viesu nams atrodas klusā vietā, apkārt ir pļavas un tālumā var redzēt mežus. Var atpūsties no trakās pilsētas jezgas un baudīt latvijas skaisto dabu. Blakus atrodas bērnu laukumiņš, kuru mūsu mazie viesi kārtīgi izbaudīja. Mūsu kāzu viesiem ļoti patika šis viesu nams. Īpašniece ļoti jauka un atsaucīga, palīdzēja sastādīt ēdienkarti un pasākuma laikā palīdzēja ar dažādām problēmām . Paļāvāmies uz viņas pieredzi. Zāle, kur novietoti galdi bija diezgan liela un katrā numuriņā bija savas labierīcības. Var droši atstāt savu mašīnu blakus viesu namam, diezgan droša apkārtne. Vienīgais mīnuss ir tas, ka istabiņās nav kondicioniera, jo bija karsti.
03
15.09.2020, Sveiks ACB
Tur taču redzams ,ka atpūsties nav nemaz iespējams,jo iekārtots viss lai tikai iekasētu lielāku naudu- divstāvīgās gultas...,uzreiz skaidrs,mājiņa pie mājiņas ,sabūvēts lai tik mazāk darba pie teritorijas ,atpūtnieku ērtības ,ko jūs,:D. Esiet paši prātīgi-ieraugad šādu ainu vis viens no otra dažus metrus,divstāvīgas gulltas...,nu neīrējiet tādas vietas atpūtai
43