Atsauksmes

05.02.2013, Elīna
Nesen ar vīru paviesojāmies šajā viesu namā. Paldies par brīniškīgo apkalpošanu,viesmīlīgo sagaidīšanu un gardajiem ēdieniem. Noteikti atgriezīsimies.
144
05.02.2013, saimniece
ļoti atvainojos un ir nepatīkami ,ka mēs nesapratāmies,bet dažas lietas ir tomēr noklusētas,persona,kas pieteicās vispirms pati atsauca rezervāciju ,tad tomēr atkal vienu mājiņu rezervēja,bet tā diemžēl bija aizņemta mēģināju sameklēt kaut ko citā viesu mājā ,žēl bet neizdevās...
61
03.02.2013, Андрей
Отдахали в июле 2012. Очень понравилось, отличное место.
279
02.02.2013, Līga
Lauma! Lūdzu rakstiet uz mūsu epastu- rezervācijas@siroko.lv Tur jūs sagaidīsiet savas atbildes!
44
02.02.2013, Lauma
Sveicināti! Cik pie Jums aptuveni maksā pasākums 40 cilvēkiem ar nakšņošanu, pirtī iešanu?
35
01.02.2013, Ezernieki
Izlasot anonīmā viesa komentāru, pārņem dziļa neizpratne par aprakstīto situāciju. Pie mums vispār nav rīkots šāds pasākums minēto 15 draugu lokā, tāpat ar virtuves piederumu nomu par minēto pusotru latu mēs nenodarbojamies. Parasti ēdināšanas pakalpojumus svinībām sniedz paša klienta nolīgts ēdinātājs, kas viesus nodrošina arī ar nepieciešamajiem traukiem. Ēka tiek apkurināta visu ziemas periodu, turklāt radiatori ir regulējami atbilstoši katra viesa vajadzībām. Tā kā anonīmais rakstītājs pauž neapmierinātību arī ar darbinieku (saimnieku) attieksmi, tad jāsaka, ka ieraksti mūsu viesu grāmatā liecina pavisam par pretējo. Atliek vien minēt par anonīmā rakstītāja patiesajiem nolūkiem, jo aprakstītais neatbilst īstenībai. Ar cieņu, viesu nama Ezernieki pārvaldniece.
343
31.01.2013, Tatiana OLeary
От гостевого дома мы с мужем в большом восторге .Очень красиво,тепло и уютно в помещениях.Вкусная еда,обслуживание на высшем уровне.Хозяева внимательны ко всем просьбам гостей. Все наши просьбы и желания были удовлетворены.Была создана очень хорошая атмосфера.Спасибо хозяевам от всех нас!
129
29.01.2013, Jānis
Ļoti jauka vieta, pirts, izcila picas krāsns, ļoti mājīgi un mīlīgi numuriņi. Vieta kas, manuprāt, der gan lielākiem, gan mazākiem pasākumiem. Bija ļoti jauki. Silti iesaku!!!
1413
26.01.2013, Aiga
Gribētu teikt tikai tos pozitīvākos vārdus šim viesu namam un saimniecei Mārai. Rīkojām semināru šajā viesu namā un varu teikt, kas tas ir mājīgs, moderns un viesmīlīgs. Un ēdināšana bija vienkārši fantastiska, tik daudz ēdiena nekur nav bijis un ļoti garšīgi! Paldies!
88
25.01.2013, Līga
Ideāla vieta, kur atpūsties no ikdienas steigas. Skaista ainava ar Saukas ezeru, kurā var lieliski pavadīt laiku vizinoties ar katamarānu. Uz ugunskura gatavotās zupas garšo brīnišķīgi. Kur vēl var pieēst pilnu vēderu, nopērties pirtī, aktīvi atpūsties un pavadīt nakti lauku klusumā par tik mazām naudiņām? :)
410
24.01.2013, Ieva
Bincānos mana ģimene pavada pa nedēļai katru otro vasaru. Esam iecienījuši šo lauku māju tādēļ, ka bērni var plunčāties pa brīnišķīgo Saukas ezeru cik tik sirds kāro, vīrs var makšķerēt, es varu gulšāt Bincānu mauriņā un klausīties dzērvju klaigas un skatīties uz stārķu pāri, kas tur pat uz jumta izveidojuši savu mājvietu. Īsta lauku idille.
411
23.01.2013, Zane
Viesu nams ļoti jauks, tikai pati pirts gan galīgi nepatika. Sākumā kādu pusstundu bija labi, bet tad nenormāli karsts, tā ka acis pat sāp, bet jau pēc dažām stundām atdzisusi
259
23.01.2013, Ruta
Labdien, Māri un Ģirt! Park Hotel Latgola kolektīva vārdā atvainojos, ka sagādājām Jums neērtības! Bet kopš tā laika, kad nakšņojāt viesnīcā, mēs esam veikuši uzlabojumus - visos numuros ir nopirkti jauni TV un tagad ir pieejami 37 tv kanāli. tāpat ir uzlabota arī wi-fi darbība! Visi darbinieki, kas apkalpo mūsu viesus runā trīs valodās - latviešu, krievu un angļu valodā! Ļoti ceru, ka tomēr iegriezīsieties pie mums atkal! Ar cieņu, Park Hotel Latgola viesnīcas vadītāja Ruta Priede
34
22.01.2013, Ārija
Lauku māja "Bincāni" manās domās vienmēr būs kā lauku romantikas šūpulis. Tālu prom no pilsētas kņadas un burzmas, klusums un miers... šo idilli pārtrauc vien putnu vīterošana un vēja šalkoņa koku zaros. Nesamākslots dabiskums un vienkāršība, kas mūsdienās tik sen aizmirsts rada brīvības un nepiespiestības sajūtu. Iesaku apmeklēt lauku māju "Bincāni" visiem tiem, kam tuva ir daba, tiem, kas vēlas nobaudīt uz ugunskura gatavotu gardu maltīti, tiem, kas vēlas atcerēties labos laikus vecmāmiņas lauku mājā...
512
21.01.2013, lulu
Vai kāds zin cik maksā šīs viesu mājas izīrēšana?
849
21.01.2013, Marita
Paldies par aizrādījumu,un atvainojos,ja kāds ir aizbraucis sarūgtināts,tomēr no savas puses varētu teikt,ka bez iemesla parasti savus viesus gan netraucējam.Noteikumi,protams,arī ir redzamā vietā un viesu pašu interesēs, lūdzam tos arī ievērot. Ar cieņu,Kalēju saimniece Marita.
38