Atsauksmes

08.09.2020, ACB
2 stāva gultas majiņas tādas masejošas atsperes! ka no rita gruti piecelties...
12
07.09.2020, Lantus
Pārsteidz iepriekšējā komentāra netaisnīgums! Tā kā šī gada sezonā netika atgriezta tikai viena drošības nauda, ir pilnīgi skaidrs, par kuru pasākumu ir runa. Pie tam ir pat skaidrs, ka neapmierināta ir kundze, kurai ar līguma slēgšanu nav nekāda sakara. Jaunais pāris, ar kuru slēdzām vienošanos, aizbraucot privāti atsūtīja šādu ziņu: "Paldies! Pie jums bija ļoti forši, mēs ļoti izbaudījām. :)" Pilnībā piekrītu, ka līgums ir jālasa, jo tajā ir teikts, ka drošības nauda ir domāta īpašuma bojājumu segšanai, ja tādi ir radīti. Kā jau minējāt, viesu nams ir skaists, un tādu mēs cenšamies saglabāt arī nākošajiem viesiem par prieku. Un arī no viesiem sagaidām cieņpilnu attieksmi gan pret vietu, kur viņi ir atbraukuši, gan pret vietas īpašniekiem. Īpaši jau šim pasākumam saimnieks ir bijis ļoti pretimnākošs - bez maksas iedevis visu kompleksu uz otru nakti, bez maksas ļāvis izmantot virtuvi un grilu (par ko kundze, kas ievietoja šo komentāru, visticamāk nav informēta), pretī sagaidot tikai to, lai viss tiktu atstāts kārtībā, kā arī aizrādījis, ka grilu uz terases kurināt nedrīkst, tā kā tas pārkāpj elementāru ugunsdrošību. Skumji lasīt šādus personiskus apvainojumus, īpaši jaut tāpēc, ka esam vienmēr bijuši pret viesiem pretimnākoši un atsaucīgi. Vēlam nemeklēt problēmas tur, kur to nav, priecāties par dzīvi, baudīt svētkus un vairot pozitīvismu! :) Visai Lantus komandai ir liels prieks un lepnums par mūsu Burvīgo, Smaidīgo, Atsaucīgo Saimnieku! :)
28
06.09.2020, ilze
Vislabākā vieta,kur vien ir būts ! Lielisks,atraktīvs saimnieks Juris,lai Jums veicas it visā,Paldies !
45
01.09.2020, Sveiks Sergej
ierodoties tajās -Upītēs-,vai tad tu neredzēji kāds ir saimnieks?-netīrs ,nošņurcis vecis..., un tu no tāda gaidīji ka būs tīri dvieļi ,tīra veļa un telpas?,viņš ir paziņa ar tūrisma centra darbiniekiem,nu kājau mazā pilsētelē,un tad nu šie piespēlē viņam visādas grupas un tūristus un mākslīgi uztur to kempingu.Tur tikai pilnīgs pajolis var braukt no brīvas gribas.Dīķis pie pirts-vienkārši duļķaina pančka,viss pavirši uzkopts,vienkārši ar netīru lupatu noļepināts...
16
01.09.2020, Putns
vairākus gadus atpakaļ bijām, pāris reizes, ļoti patika
20
31.08.2020, Sergejs
Sāksim ar to, ka mums piedāvāja 2009 gada kafiju ar pelējumu un mušu tajā, tēja arī nebija labāka, apkārt putekļi, un veci nemazgāti dvieļi. par to cenu ko prasa dotajā vietā saimniece, var pņemt daudz labāku viesu namu. Dotajam viesunamam es iedotu 2/10 ballem, un cenu uz nakti 20 eiro ka maksimums.
13
29.08.2020, Arita
Šogad bijām 2x. Klusa vietiņa,kur atpūsties no pilsētas burzmas. Laba vieta makšķerēšanai. Saimniece gādīga- vienmēr atstāj kādu sezonas dārza labumiņu. Paldies!
05
29.08.2020, Valdis
Viss bija forši un izcili viesojoties Mārcienas muižā. Paldies saimniekiem par uzņēmību veidojot tāda līmeņa servisu! Veiksmi!
00
29.08.2020, Sandra un Kaspars
Superīgs apkalpošanas! Sirsnīga uzņemšana! Garšīga virtuve! Sēnlietu aura! Mārim milzīgs paldies!!!!
01
26.08.2020, Valdis.M
Bijām šeit ar ģimeni atpūsties augusta vidū pusnedēļu ! Mums visiem ļoti patika ! Bērni pļunčājās blakus esošajā dīķī vai šiverējās bērniem izveidotajā laukumiņā. Ar puiku sacentāmies bumbas mešanā basketbola grozā. Pievakarē cepām gaļu (blakus terasei ir labs grills) ! Pa tumsiņu pie mums uz smaržu atšmauca miermīlīgais suņuks Māršals, kurš dodot ķepu lūdza cepeša kauliņus. Pieejams arī kubuls un pirts. Vakarā ārā pie masīvā galda vējlukturu sveču gaismā ar sieviņu malkojām vīnu , bērni augšējā terasē spēlēja spēles. Bij iespēja arī ieslēgt ārā lampiņu virteni , bet mums tā likās nedaudz par spožu - vismaz vīna malkošanai. Saimnieki ļoti atsaucīgi, vairākkārt aicināja mūs palasīties ābolus un bumbierus. Kad satikām prasīja vai viss kārtībā un nav kautkas nepieciešams . Ligita mums pastāstīja par netālu esošo krūmmelleņu audzētavu kuru pēctam apmeklējām. Noteikti kādreiz vēl atgriezīsimies šeit lai tikpat labi atpūstos. Vienīgais kas sarūgtināja ... bij ātri paskrējušais laiks , labprāt te būtu palikuši ilgāk !
23
25.08.2020, Vija Kudiņa
Cien. kungs manos gados, kurš 24.augustā pusdienlaikā veikaliņā pie Maizes muzeja iepirkās un atvē'lēja laiku ierakstīt atsauksmi! Uzņēmumā norēķināšanās ar klientiem tiek veikta ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā caur kases aparātu. Gadījumos, kad kases aparāts salūzt(un tajā jums neveiksmīgajā dienā tā arī bija gadījies ) vai vedam uz apkalpojošo firmu uz pārprogrammēšanu, saskaņā ar MK noteikumiem, lietojam stingrās uzskaites kvītis. Jums tika izrakstīta Kvīts Nr.0007690 sērija EF par pirkuma summu 6,10 euro, t.sk. PVN 1,06 euro. Kvīšu grāmatiņa uz SIA Dūšai reģistrēta VID elektroniski 2020.gada 27.martā un ir līdzvērtīga kases aparātam norēķinos ar klientiem skaidras naudas darījumos. Paldies par nopirkto Maizi ogu un diviem mazajiem veistekņiem! Paldies par mums atstāto naudiņu 6,10 euro! Lai Dieviņš jums atmaksā par jūsu labo sirdi!
08
25.08.2020,
Maizīte garda,speķītis gards,būtu jauki ja saimniece Vija savā attieksmē pret valsti būtu godīga.Veikalā var norēķināties tikai ar skaidru naudu,kases aparāts arī netiek lietots.Žēl ka sevi pozicionē kā dedzīgu Latvijas un Latgales patrioti bet nav godīga pret savu valsti.
72
24.08.2020, Kristīne
Bijām paliela kompānija, uzreiz brīdinājām,ka esam aktīvi un skaļi. Saimnieki, draudzīgi, pretimnākoši, piedāvāja labu atlaidi zālei,lai netraucētu pārējos iemītniekus. Tāpat tika piedāvāta virtuve un trauki,par ko nebija jāmaksā! Ēst gatavojām paši, nojumē ugunskura vieta uz kuras vārījām zupu (katlu paši ņēmām līdz) un grills gaļas cepšanai. Virtuvē bija pieejama gāzes plīts, tējkanna, izlietne ar silto ūdeni un visi nepieciešamie trauki gatavošanai. Atrašanās vieta laba, teritorija plaša, sakopta, labs tenisa laukums, bija arī basketbola grozs un citas sportiskas aktivitātes. Jūra netālu,kaut gan pludmale interesanta....Lai varētu peldēties , diezgan liels gabals jābrien iekšā, šķiet +/- 100 m. Bērniem patika āra džakuzi. Numuriņi tīri, bet prasās atsvaidzināt telpas, sen nav veikti uzlabojumi vannas istabās lielajā mājā. Lux numuri bija lieliski. Kopumā 8 balles no 10. Paldies saimniekiem par uzņemšanu!
01
24.08.2020, nuja
teksti vienveidīgi,paši raksta,slavina un reklamē sevi un no kura laika tad ikea pirktā gultasveļa un dvieļi skaitās ekskluzīvi un kvalitatīvi
44
24.08.2020, Sarmīte un Ilze
Tā ir viesu māja kurā pavadījām divus ar pus pavasara mēnešus. Kurā varējām katru dienu justies kā mājās - ar sprakstošu uguns skaņu, smaržu un siltumu kamīnā, kas veido šo mājas noskaņu, labu virtuves tehniku un skaistiem traukiem, kvalitatīvu gultas veļu un ērtām gultām, kurās varējam labi izgulēties. Ar saimnieku pārdomātu katru detaļu mājās ar nakts lampiņām pie gultas, ar zāļu tējām, kuras varējām lietot, kvalitatīviem dvieļiem. Bija prieks katru dienu dzirdēt čalojošo Kaibalas upīti un putnu dziesmas, upmalā redzēt kā uzzied pirmās zilās puķītes, pēc tam balto un dzelteno vizbuļu paklājs. Mēs varējām baudīt svaigu bērza sulu, Ligitas rūpes par puķēm apkārt mājai, sajūta bija tāda, ka tas viss tikai un vienīgi priekš mums. Šo sajūtu nevar aizmirst. Mums paliek atmiņas, fotogrāfijas, un pozitīvas emocijas no šīs visvislabākās viesu mājas. Paldies Ligitai un Andrim .
53
22.08.2020, Sara
ЗЕЛИМ ДА СЕ ЗАХВАЛИМ ЗЕНИ ДАМИ И КРАЉЕВИНЕ КОЈА ПОМОЋЕ МЕ ДА РЕСИМ МОЈ БРОТХЕРС СТАТУС ... ЗЕНА ЈЕ ЛАДИ И КРАЉИЦА КОЈА УМЕ ДА РЕСИ СВЕ ПРОБЛЕМЕ..ЕВО БРОЈ АКОМЕ НЕКОМ ТРЕБА +385/923813830 вибер вцп
00