Atsauksmes

09.08.2012, Signīte
es arī šovasar biju uz pasākumu Saulgožos!super,beidzot izrāvos no pilsētas uz laukiem,apkārtne vienreizēji skaista,sakopta,dizains pārdomāts.Labi tikām ēdināti, viesmīlīgi uzņemti. Daudz pozitīvu emociju!IESAKU!IESAKU!IESAKU!!!KĀZU SVINĪBĀM --- IDEĀLA VIETIŅA!Ar sveicieniem,Signe.
2010
09.08.2012,
Ļoti jauka klusa vietiņa. Saimniece ļoti laipna. Iesaku citiem. Netālu jūra. Numuriņi ar visām ērtībām. Blakus stadions, kur var ar bērniem paspelēt bumbu.
93
08.08.2012, aivars
Paldies saimniecei par viesmilibu un laipnību!Mēs tur atpūšamies jau trešo vasaru tur ir mājigi un klusi.Jūra ļoti tuvu un visas ērtības nav parkosūdzeties.Mašinu ir kur nolikt un arā neviens nav dzinis. Tie ir salti meli,ko raksta tā krievu kundzīte.Es domaju ka ogu ēšana nav paredzēta viesošnas cenā.Iedomajieties ka visi tagat raus un ēdīs kas paliks saimniekiem.Krēsli ari numurinos pietiek ja grib arā pasēdēt.par pludmales krēsliem gan ir jāmaksā tas ir tīri normāli.Vineta
33
08.08.2012,
Liels paldies saimniecei par ļoti viesmīlīgo uzņemšanu! Reti kur tā rūpējas par viesiem, esam ļoti apmierināti!!! :)
12
08.08.2012, Biba
Piedavajums neatbilst cenai!!! Numuriņos ne TV ne kondicionieris, kā bija minēts mājaslapā. Paņēmām divvietīgo ar balkoniņu-nepatika. Servis 10baļļu sistēmā uz 4.
196
07.08.2012,
Jauka vieta klusai, mierīgai ģimenes atpūtai pie jūras ar iespēju novērot skaistos Lampežciema dabasskatus un putnu čalošanu. Ļoti omulīgi un jauki!
24
06.08.2012, igors
izbaudīju pirts procesu ar īstu pirtnieku - es savos 39 gados neko tik superīgu nebiju pieredzējis. iesaku visiem , tas ir fantastisks piedzīvojums un ideāla dāvana savam mīļotajam cilvēkam.
1314
03.08.2012, Ieva
Iesaku! Tikko atgrizāmies no lieliski pavadīta atvaļinājuma! Patika, pat ļoti!!!:)
710
01.08.2012, Antra
Tikko atgriezāmies no šīs jaukās vietas (bijām 10 cilvēki)! Paldies saimniekam par laipno uzņemšanu un lielisko viesmīlību! Kad ieradāmies - pirts bija jau izkurināta, visi priecājās par izdomas pilnām un smieklīgām pirts cepurītēm. Un no pirts - pa taisno ezerā! Tik tīrs un skaists ezers sen nebija redzēts. Viesu māja iekārtota ērta un tā ir tik plaša! Bērni visvairāk priecājās par slidkalniņu bērnu istabā. Izbraucām ar laivu mēnesgaismā un ar smailītēm dienā. Numuriņi ir plaši un ērti. Patīkami, ka virtuvē ir kā mājās - pilnībā aprīkota. Pie ezera - atpūtas platforma, kur lūkoties pār ezeru. Lieliska vieta, kur atpūsties un izbaudīt mieru.
512
01.08.2012,
Paldies par atsauksmi "Sčastlivije kliemti". Gribu piebilst, ka tie krēsli bija domāti speciāli ņemt uz pludmali. Runajot par cenu; Jūs bijat 5 cilvēki (tatad 4 Ls/1 cilv. diennaktī)labiekārtotā numurā ar visām ērtībām. Par tādu cenu Lapmežciemā Jūs neko neatrastu. Kas attiecas uz ogām lielāka daļa bērnu rauj un met zemē jo ogas ir skābas. Patiesi tur ir vienīga vieta, kur mes varējam iestādīt ogas, jo laba zeme un ir žel, ja tas ogas plēš un met zemē. Visi klienti (izņemot Jus) mums raksta un saka pateicības vārdus un ir ļoti apmierināti. Man ir žēl, ka Jums nepatika. Ceru, ka atradisiet tādu vietu, kur Jums labāk patiks. Ar cieņu un vēlot veiksmi. Saimniece.
31
01.08.2012, Aivars
Es gan noteikti iesaku šo viesu namu. Numuriņi ir ļoti labi, mājīgi, viss tīrs. Apkalpošana ļoti laipna. Atsaucīgs personāls.
77
31.07.2012, "Счастливые клиенты"
Самое отвратительное место для отдыха! Хозяев раздражают счастливые люди и они СДЕЛАЮТ все чтобы испортить отдых и содрать побольше денег! Гостей не то что не уважают,относятся как будто делают великое отдолжение, что впустили в свой дом.Хозяеваберут 2 лата за то чтобу посидеть на улице на стуле!!! Вкамеек нет, столиков нет, двора как такового тоже нет, для детей места нет. Если к хозяевам приедут личные друзья- то вас попросят убрать свою машину со двора, чтобы для их гостей было место!! Посадили ягоды прямо перед входом в гостевой дом, но если сорвешь смородину-хозяйка орет что наложит штраф! В общем, =потраченные деньги и нервы. Гостей в этом доме не любят, только пытаются со всех сторон обобрать.За 20 латов в день можно в том же Лапмежцимсе найти такое гостевые дома, где люди действитеьно будут рады тебе и будут угощасть домашними фруктами и ягодами.
73
31.07.2012, Līga
14:18 Ziņot redakcijai Sveiki, Gribēju padalīties savā pieredzē par viesu namu Saugloži. Mēs tikko nosvinējām savas kāzas viesu namā Saugloži, Murjāņos. Esam ļoooti ļooti apmierināti gan ar vietu, gan ar apkārtni, gan ar piedāvājumu un arī ar ēdināšanu. Ēdienkartes piedāvājums bija diezgan plašs un ļoti garšīgs un pavisam labi atbilstošs izcenojumam. Nevaram tiešām teikt nevienu sliktu vārdu par saimniekiem, par vietu, par darbiniekiem un par ēdināšanu. Viss bija sarūpēts un pagatavots pēc labākās sirdsapziņas un visiem viss garšoja. Mūsu viesu starpā bija arī daudzi ārzemnieki, arī viņi visi bija sajūsmā par gardajām maltītēm.. Es tiešām iesaku šo viesu namu no sirds. Vienīgi jārēķinās,ka ļoti lielas viesības viņi nevar uzņemt, jo telpas nav nenormāli lielas. Mūsu kāzās bija ap 30 cilvēkiem un tad visiem vietas pietika atliku likām.. gan kur sēdēt pie galda, gan izdejoties uz nebēdu un spēlēt dažādas spēles... Arī nākamā dienā pavadījām jauku dienu, izmantojot Saulgožu jaukās pirtiņas, karsto baļļu ārā un arī dīķi,kur varēja atvēsināties pēc pirtiņas. Tāpat daudzi viesi izmantoja lapeni,kur jauki pasēdēt ar glāzi vīna un brokastu gardumiem svaigā gaisā ;) Ja ir sualains un laika apstākļi atļauj tad nākamā dienā ļoti labi var izmantot gan volejbola laukumu gan arī citādas sporta aktivitātes, jo vietas ārā pietiek veselai futbolkomandai un vēl vairāk.. ;) Saimnieki tiešām bija atsaucīgi un draudzīgi. Mēs iesakām visiem šo jauko viesu namu.. Mēs šo viesu namu izvēlējāmies no vairāk kā 30 .. šis uzvarēja ar savu burvīgo apkārtni, ainavām, labo ēdienkarti un izvēli, kā arī pie katras detaļas šajā viesu namā ir piedomāts, viss ir gaumīgs, interesants un mājīgs.. Es noteikti gribu atkal kādreiz atgriezties šajā viesu namā uz kādām svinībām vai vienkārši pavadīt jauku nedēļas nogali... Tiešām no sirds un silti iesaku šoi vietu :) :) Noteikti nenožēlosiet :) Un saimniekeim vēlreiz saku lieku paldies par
1511
28.07.2012, Ķurzēns
Ļoti jauka vietiņa, laba makšķerēšana, klusums. Saimnieki ļoti laipni, atsaucīgi, neuzbāzīgi, bet pie pirmā lūguma momentāli sniedz palīdzību. Tādu apkalpošanu Latvijā vēl nebija izdevies sastapt. Vispār viss ideāli.
25
28.07.2012, Dace
Šovakar mēs izbaudījām brīnumpasakainu ainavu, brīnumsiltu vakara ūdenspeldi ezerā, izsmalcinātu telpu interjeru, fantastisku relaksāciju tvaika pirtī. Paldies jaukajiem un viesmīlīgajiem saimniekiem- Guntai un Leonīdam :))
314
27.07.2012, Zigrīda
ļoti patīkama vieta ,iepriecināja jaunais bārmenis[foršiņš]-labi zinošs ko un kā pārsteigt maigās sirniņas ,iespēju robežās iegriezīsimies vēl! Sveicieni ģirtam !!!
114