Atsauksmes

25.07.2012,
Viesu nama un kempinga "Ērgļi" Nīcas novadā saimniekiem nekādā gadījumā nevar uzticēties,ka pusotru mēnesi iepriekš rezervētās telpas arī dabūsiet!Tā vienkārši-nedēļu iepriekš,pašā karstākajā sezonas laikā piezvana-man Jums jāatsaka,mums ir izdevīgāks klients.3 pieaugušie un 5 bērni paliekam uz ielas,jo kaut ko pēdējā brīdī atrast jūlijā pie jūras nav iespējams. Šo atteikumu dabūjām 2reizes,vispirms pēc maniem iebildumiem iedeva mazākas telpas, bet pēc pāris stundām paziņoja,ka arī tās ir aizņemtas.Lieki piebilst,kādas sejas rādīja bērni. Es arī esmu viesu nama saimniece un zinu,ka meklējam izdevīgus piedāvājumus,taču nevar šaut pār strīpu.
411
24.07.2012, Silvija
Pavadīju trīs brīnišķīgas dienas.Neskarta daba,viesmīlīgi saimnieki.Klusums, miers...
1113
24.07.2012,
Отдыхали там неделю. Место очень красивое. Больше ничего хорошего сказать немогу. В комнатах не убирают вообще, за туалетной бумагой надо всегда куда-то бегать-искать. За лодками не следят, все грязные и воды во многих почти поколено. Столы и скамейки на улице все в птьичем помёте. Попросили протиреть. Протёрли , а толку никакого. Как было всё в говне, так и осталось. И таких неприятных моментов много.
23
24.07.2012, Miķelis
Fascinēja brīnišķīgā daba un laipnā uzņemšana.
814
23.07.2012, Līga
Ļoti, ļoti forša vieta-īsta miera osta. Bijām ar draugiem apskatīt zemgali-vidzemi - bija tik jauki, ka pat projām negribējās braukt.
27
23.07.2012, Linda
Paldies saimniekiem! Mums patika. Nebija grils, saimnieki sagatavoja! :) Paldies! uz tikšanos!
44
22.07.2012, Uldis
Super! Tikko atgriezos no kolosālām brīvdienām! Sakopta vieta, feini cilvēki, omolīga atmosfēra utt!:) Atpūtos uz visiem 100%!
710
22.07.2012, Aija
Vēlos brīdināt atpūtniekus, kas domā izvēēties šo "viesu namu". Visās norādēs tiek minēts, ka ie 5 labiekārtotas ģimenes majiņas, bet tiek noklusēts fakts, ka šajās mājiņās nav solītās tualetes un dušas. WC un duša ir 1gab. uz visām 5 mājiņām, tā kā nākas mērot nelielu ceļa gabaliņu un vēl nogaidīt brīdi, ka šīs labierīcības atbrīvosies.... Iespējams, ka tik tālā nostūrī ir citādāka izpratne par labiekārtotību?
86
19.07.2012, Kliente
Vieta ir tiešām pasakaina, saimnieki ir ļoti atsaucīgi un jauki cilvēki. Liels paldies par lielisko atpūtu un laiku, ko šeit pavadījām!
37
18.07.2012, :(
neiesaku:( vairs nekad un draugiem ar neietektu....Pirmo reizi dzīvē, aibraucot no kempinga, nav sajūtas, ka bija labi. Piedodiet saimniec, bet ar tādu attieksmi Jūs to biznesu nogremdēsiet ātri vien. Taisni žēl.
88
17.07.2012,
Bijam atpūtamies brīvdienās. Burvigs viesu nams! Atsaucīgs perosnāls, lielisks skats uz upi. Isakama! Juris un Anda
17
16.07.2012, inga
Vieta šausmīga - attieksme briesmīga. Likās, ka mēs bez maz vai prasāmies pa velti palikt šajos šausmīgajos apartamentos. Ļoti nolaista vieta. Iekšpagalmā nekopts. Un visa kronis ir drausmīgā pakalpošana kafejnīcā - ko tādu es vēl nebiju pieredzējusi - ar kādu necieņu var izturēties pret bērniem un vai tiešām aukstā zupa ir pus burka biežu ar uzmestu krējuma piku un dilles lakstu. Nevienam neiesaku pat rādīties uz tās ielas :D
23
16.07.2012, Ewelina
Aizvadītajās brīvdienās viesu namā Iecupes svinējām savas kāzās. Pilnībā nepiekrītu iepriekšējam komentārām. Apkalpojošais personāls bija uzdevuma augstumos- rūpējās, lai visiem netrūkst siltā ēdiena, netīrie trauki tika ātri tiek novākti un samainīti uz tīriem, ēdiens - salāti, tika ielikti ledusskapī pa nakti, kad neviens vairs ar tiem nemielojās, lai karstumā nesabojājās. No rīta mūs atkal gaidīja skaisti klāts galds ar tīriem traukiem, salātiem un karstu zupu. Ēdiens bija pietiekošā daudzumā, pat daudz palika pāri, ko pavāre dod līdz uz mājām, ja ir tāda vēlēšanās. Mēs gan neredzejām nevienu tarakānu vai ko citu, protams, kaut kādi lidojoši kukainīši bija, jo kā nekā neesam tak pilsētā, bet gan pie dabas. Arī mums pa nakti lija lietus, līdz ar to logus viesi guļvietās aiztaisīja ciet, lai nesalīst gultas. Arī mūsu draugiem viesu nams patika, jo bija gan dīķis, slidkalniņš, gan batuts, ko pat es ar visu kāzu kleitu izbaudīju. Tāpēc mēs iesaku šo viesu namu - jaunais pāris, kas savas kāzas nosvinēja 14. jūlijā.
956
16.07.2012, Arta
Ērts, komfortabls un mājīgs viesu nams. Ļoti patika, ka ir pieejams virtuves stūrītis ar visiem nepieciešamajiem piederumiem.Laipna saimniece!
13
16.07.2012, Arta
Numuriņā tiešām ir jūtama senatnīguma elpa. Bet, pagalms, kurā var uzturēties bez ierobežojumiem, ir vienkārši fantastisks. Pieaugušie varēs baudīt kluso vakaru, bet bērni tikmēr lēkāt pa batutu vai šūpoties. P.S. Saimnieki - sirsnīguma iemiesojums!
22
12.07.2012, zzz
arī neiesaku. nav tas, ko sola pa telefonu un redzams bildēs. istabas vnk riktīgs gaģužņiks - netīras, nolaistas. no darbinieku puses attieksme nekāda - kad ieradāmies, mums paziņoja, ka no istabas kāds neesot izvācies, lai gan rezervējām mēnesi iepriekš. tad administratore pazuda, kad atnāca, paziņoja, ka ierašanās esot 15.00, lai gan bija jau 14.50. Vai tiešām šādās nolaistās viesu mājās visi tik punktuāli? Atvainošanās nekāda. Bezmazvai izsūtīja ārā, lai nākam pēc 10min vēlreiz. protams, apetīte pārgāja vispār tur palikt, sagaidījuši savu noteikto laiku, aizgājām apskatīt numuru, pēc kā viss bija skaidrs.
22