Atsauksmes

27.06.2011, Liga
Pati pirts ir ok - nekas īpašs. Vienīgais dīķis nepatīkami ož :D Bet saimnieku dēļ nevienam neiesaku turp doties - visu apēdīs, izdzers, nemitīgi uzbāzīsies un traucēs atpūtu, un vēl beigās pažēlosies, ka kaut kas ir slikti.
35
22.06.2011,
Samērā bieži gadās būt Krāslavā.Viesu mājā "Vilnis" iegriezos pēc paziņu rekomendācijas, un esmu ļoti viņiem pateicīgs, jo tur patiesi ir jauki: faktiski pats pilsētas centrs un tai pašā laikā ļoti klusa vieta; droša vieta atstāt savu transportu (teritorija iežogota un to apsargā modrs suns); patīkami netraucēti pasēdēt svaigā gaisā, iedzert aliņu, sagatavot vakariņas uz iesma; saimniece vienmēr laipna un atsaucīga (jebkurā diennakts laikā izmitinās pat bez iepriekšējas rezervēšanas)un galvenais cena- 10Ls/persona un divstāvu māja ar visām ērtībām Jūsu rīcībā! Un tas vēl nav viss- jau ar otro reizi saņēmu atlaidi! Teiksiet sīkums, bet patīkami gan! Un vēl daudz patīkamu sīkumu, kurus Jūs noteikti spēsiet novērtēt, ja tur paliksiet uz naktsmītni. Iesaku!!! Noteikti, ka arī pats tur iegriezīšos vēl un vēl !
13
21.06.2011, Ilmārs
Vienkārši brīnišķīgs dabas stūrītis labai relaksācijai
26
21.06.2011,
Побывайте,не пожелеете.Место удобное для приятной кошпашки и роматического вечера для двоих.
13
21.06.2011, Надежда
А мы, проездом , случайно попали на ночёвку в гостевой дом "Vilnis". Краслава от Белоруской границы 30 км. Мы семьёй ехали, устали- вечер уже был. Вот и решили границу штурмовать утром( может очередь на границе меньше будет). Так вот, звоню, а уже поздно было, почти к полуночи. Нигде не ответили, а тут приятный голос хозяйки: "Приезжайте! Устроим , обогреем (зима была). С улицы -жилой дом хозяйки, забор вокруг и овчарка за охранника. Аккумулятор иногда подводил в морозы, так нам даже гараж выделили, хоть и двор просторный. А где же думаем: дом гостевой? А он оказывается в зелёной зоне - сад большой , а за ним через дорожку речушка Яньупите. За которой уже бывшие владения графа Платера, так нам рассказали. Вроде как в городе, но с улицы не видно. Можно пошуметь и не слышно. Дети обрадовались, есть где разбежаться, а не в четырёх стенах сидеть, и хоть поздно но бильярдные шарики покатали. А я, в новом месте плохо сплю, а тут свежий воздух, дерево-биологический материал. Спали все как убитые. На утро завтрак заказали. Так нам и с собой на дорожку хватило. Мы два раза в год путешествуем. Решили обязательно в следующий раз только в этом гостевом доме останавливаться, но приехать пораньше, чтоб баньке попариться, да косточки размять. Обещали постоянным клиентам скидку!
24
21.06.2011, Jancis
Es tajā namā savu dzimeni nesen svinēju. Karaoke ta padziedājam, ka nakošajā dienā visi bez balss bijām. Super, man un visiem citiem ļoti patika, tur jauks baseins un pietiekoši liela telpa izklaidei.
13
17.06.2011, Inga
Lieliska atpūta! Draudzīgs un smaidīgs personāls! Noteikti brauksim vēl, jo rīta pelde, pirtis un Usmas ezers neatstāj vienaldzīgu! Paldies par romantisko braucienu ar laivu!
49
16.06.2011, Lāsma
Šajā viesu namā rīkoju tematisko dzimšanas dienu. Viss bija brīnišķīgi. Saimnieki visu bija kārtīgi iztīrījuši un ļāva mums labi izklaidēties. Pirtiņa bija silta un mājiņa mājīga. Liels paldies par jauko pasākumu.
619
13.06.2011, Pēteris
Jauka atpūta lauku sētā ar lielisku virtuvi un viesmīlīgiem saimniekiem!
513
07.06.2011, Petrovičs
Tur pārņem kaut kāda fantastiska brīvības sajūta. Paldies!
716
07.06.2011, Olga
loti laba atputa loti labi saimnieki manas kazas svinesu tur jo loti mila atmosfera un tisam loti skaista vieta!!!
817
07.06.2011, Daiga
Ļoti žēl, Siga, ka Tu sakreņķējies par tādiem sīkumiem. Ir tikai normāli, ja izbrauc sabiedriskā vietā un vecāki paši pieskata savas atvases,nevis tas JĀDARA cietiem!Par cik es ar savu ģimenīti katru vasaru apmeklēju šo atpūtas vietu, iesaku to viesiem,visiem, kuriem patīk sakopta vide un ļoooti laipna attieksme pret katru klientu individuāli, tādēļ iesaku doties tieši uz šo kempingu, kur var gūties tikai un vienīgi pozitīvas emocijas un baudīt kolosālu atpūtu!!!
49
06.06.2011, siga
varbūt tagad kaut kas ir mainījies, bet pēc pēdējās reizes, kad biju šajā kempingā, nolēmu nekad vairs tur nebraukt. sajūta tāda, ka mēs esam atbraukuši viņiem traucēt. un bērns, kas mums bija līdzi, tika uzmanīts uz katra soļa, ka tik kaut ko ne to neizdara, līdz ar to man arī bija stress, vai maz drīkstu puiku soli no sevis atlaist, ka tik tiešām nepieskaras kādai puķei vai kādam citam. aizbraucu galīgi pārkreņķējusies.
82
05.06.2011,
Jālabo mājas lapas esošo informāciju, jo tā absolūti nesakrīt ar realitāti! Mājas lapā rakstīts, ka ierašanās ir no 13.00, patiesībā no 14.00 Mājas lapā rakstīts, ka viesnīcas viesiem laiva ir bezmaksas, patiesībā ir jāmaksā. Mājas lapā rakstīts, ka tiek piedāvāta papildus gulta, patiesībā tikai matracis, u.t.t Mājas lapā rakstīts, ka klienta karte darbojās no saņemšanas brīža, patiesībā tikai no nākamā apmeklējuma. It kā sīkumi, bet jūs maldināt patērētājus, kas nozīmē, ka jūs neieteiks ne draugiem, ne arī izvēlēsies braukt pie jums atpūsties nākamreiz!!!
38
25.05.2011, Rolands
Es 5 (19)gadu vecumā tur biju un teikšu, ka labākā atpūtas vieta kur esmu bijis. Vnk kas neizmirstams
712
21.05.2011, Auderu ģimene
Paldies par jauko atpūtu un naktsmājām mūsu braucienā uz ventspili- nākošo reizi zināsim, ka atpūtai pie jums un arī ventspilī jāieplāno vairāk laika! Tiešām jauka vieta ģimenei ar bērniem..
37