Atsauksmes

02.12.2018, Lita
Gribu padalīties ar tām pozitīvajām emocijām, ko ieguvu es un mani viesi viesojoties šajā viesmīlīgajā viesu namā! Tur ir patiešām brīnišķīgi! Apkārtnē skaisti, klusi, mierīgi! Iekštelpās tik mājīgi, ka pazūd sajūta, ka esam viesu namā. Kolosāla attieksme no saimniekiem! Palīdz ar idejām pasākuma organizēšanā. Ēdiens bija pasakaini gards! Patiešām neatceros, kad pēdējoreiz būtu tik labi un harmoniski atpūtusies! Paldies! Paldies! Paldies!
05
01.12.2018, Maris
Lieliska vieta, atsaucigi, izdarigi saimnieki. Ir tur divreiz svinetas jubilejas - izcila atmosfera, nav tuvuma kaiminu, erta piebrauksana. 10/10.
04
27.11.2018, Kristaps
Ir pieejama arī ēdināšana, kas tiek izskatīta pēc klienta vēlmēm.
01
27.11.2018, Madara P K
Ļoti burvīga vieta, upes krastā, ļoti sakopta. Nosvinējām Valteros savas kāzas, izīrējām uz 3 dienām, citu vietu neizvēlētos. Bija gan latviešu, gan ārzemju viesi, visi bija ļoti apmierināti un sajūsmā. Saimnieki atsaucīgi un izpalīdzīgi. Paldies!
41
25.11.2018, Jānis
Dodamies uz Ezerkalniem izbaudīt silto pirtiņu Raisksuma ezera krastā
59
24.11.2018, izbrīnīts viesis
Stella Tinika- ir tikai loģiski, ka Jums neatgriež depozītu, jo kā lasu no Jūsu ieraksta - "mums bija jāatceļ 2 reizes mūsu rezervāciju"- Viesu māja jau rezervāciju neatteica... Secinājums - 2 reizes rezervējāt viesu māju un abas reizes tajā neieradāties. Ko tad vēl gribējāt? Viesu mājām vajadzētu uzmanīties no tādiem nenopietniem viesiem kā Jūs, lai izvairītos no zaudējumiem...
07
23.11.2018, Cita viesu nama saimnieks.
Nopērkot kaut vai biļeti uz teātri un neierodoties, jums arī neviens naudu neatgriezīs un uz citu izrādi vietā nedos.
07
22.11.2018, Zane
Kārumniekos svinējām darba pasākumu. Tur viss ir kārtībā! Vieta lieliska, ārā no pilsētas, bet tuvu Siguldai, ēdiens, - reāli labs un daudz, māja tīra un nenovazāta. Cilvēki pozitīvi un atsaucīgi. Turpmāk, cerams, ka visus savus pasākumus brauksim svinet uz šo viesu namu. Patiešām lieliska vieta un apstākļi atpūtai! Paldies! Zane Silti iesaku visiem!
410
21.11.2018, Stella Tinika
Es rakstu saistībā ar mūsu rezervāciju brīvdienu mājā Silarozes. Šī gada februārī mēs - 3 ģimenes - rezervējām Silarozes brīvdienas māju un saistībā ar so rezervāciju mēs pārskaitījām jums 50% priekšapmaksu - 112.00 EUR. Sakarā ar to, ka bērni no vienas ģimenes saslima, mums bija jāatceļ 2 reiezes mūsu rezervāciju. Mēs par to laicīgi informējam brīvdienu mājas īpašniekus un kad mēs ar viņiem sazinājāmies, viņi nekad nav minējuši, ka šī gadījumā rezervācija tiks pavisam atcelta, un viņi nevarēs to pārlikt. Viņi rakstīja mums, ka mēs varēsim to pārlikt uz vēlāku laiku. BET galu galā viesnīcas saimniece ļoti rupjā tonī atteicās pārlikt rezervāciju un arī atgriezt mūsu depozītu. Tāpēc esiet uzmanīgi ar šo viesu māju!
60
21.11.2018, Natalja
Фантастическое место!!! Удивительно душевная, домашняя обстановка, и функциональный и уютный интерьер, радушный и отзывчивый хозяин. Все очень чисто и красиво. Природа незабываемая, хоть мы и гостили в середине ноября :) теплый дом, пахнет деревом и дымком из настоящей современной печи. Всем рекомендую!!!
01
17.11.2018, Dina
Es tur biju pirmo un pēdējo reizi.. Pabriesmīgi viss..saimnieki tik naudu iekasē,aiskari un dīvāni,gultas veļas ar gadiem nav mainītas.. Tur prasās kārtīgs remonts visā ēkā.
51
14.11.2018, Anna
Ļoti atsaucīgs un sakarīgs saimnieks! Mājā viss ir tīrs un sakopts. Visiem patika! Paldies!
75
13.11.2018, Виктор
Если надумали ехать в Ригу и ищете где остановиться, однозначно рекомендую шикарный вариант, это отель в центре Риги, с парковкой, называется Gallery Park Hotel & SPA. Удобно, если арендовать машину или приехать на своей. Попал сюда случайно, но остался очень доволен. Масса плюсов в данном заведении. Начиная от бесплатного вай-фай и заканчивая СПА процедурами и собственным бассейном. А еще, есть круглосуточный бар, что для Риги вообще крутая фишка. Не раз сидели с друзьями в ресторане при отеле. Очень вкусно готовят, блюда вроде и латвийской кухни, но при этом вполне осовремененные, съедал всё, хотя порции приличные, но оставлять такую вкуснотищу просто не мог. Номера тоже классные, всё чисто и красиво, нигде ни пылинки. Отмечу еще, что весь персонал спокойно общается на русском языке, что бы там ни говорили.
01
12.11.2018, Marija
Labrīt! vai Jungada nakts svinēšana ir iespējama? vai jau ir aizņemts?
30
05.11.2018, Zane
Neiedomāji skaisti! Pilnīgi viss vienkārši IZCILĀ līmenī. Viss tik tīrs un augstākajā līmenī! Mājīgas un siltas istabiņas. Var just, ka saimnieki ieliek sirdi ik sīkumā. Un tā retā sajūta, kad nejūti ne pirms, ne pēc sevis konveijeri, kad telpas tiktu izdotas uz nomu peļņas dēļ. Komunikācija tik viegla un saprotoša. Ja gribējām kvalitāti par savu naudu, tad šī bija īstā vieta, kur aizvadīt svētkus! Noteikti atgriezīsimies vēl, jo tas Lavandu dārzs jau tagad ir radījis lielu intrigu! Tiksimies vēl :)))))
012
05.11.2018, Edgars
Labdien! Esam paliela kompānija (20 cilvēki) , meklējam atpūtas vietu 2019. gada vasarai (no piektdienas pusdienas laika līdz svētdienas vakaram . Cik mājiņas ir, ar cik gultas vietām katra, interesē cena par mājiņu izmantošanu un nakšņošanu. Lūdzu sniedziet informāciju!
22