Atsauksmes

15.07.2019, Evija
Vieta skaista! Bolta ezers glābj situāciju! Saimnieki viesmīlīgi, bet........ Jutāmies, kā atgriezušies pagātnē - 90-tajos! Skumji, bet Tur paši vairs nebrauksim un citiem neiesakām! *Šajā portālā foto ir ļoti veci! Nav sajūtas, ka Tevi tur gaida! (netīras telpas un pirts, nesakopta vide- nenopļauts, aizaudzis) FUI šādiem saimniekiem!
34
15.07.2019, Daiga
Brīnišķīga vieta, kur lieliski atpūtāmies! Telpas gaišas omulīgas un tīras. Atsaucīgs un izpalīdzīgs saimnieks ar izsmalcinātu humora izjūtu!
34
15.07.2019, Seks guru
hujna a ne maja,man nepatik maz vietas nav kur pisties
115
15.07.2019, Ekanomiks
LAbdiens,man patik skidkas skitka man bus ?
20
15.07.2019, Seks guru
Kas tas par trahadromu jopcik ?
23
15.07.2019, parastais dzivnieks
skidonciku uzmucijat?
03
15.07.2019, lohs
hujna vita ejat dirst okupanti,neciena krievus
13
14.07.2019, Alens
Ēdiens nav slikts. Apkalpošana daudz maz pieņemama. Bet atmosfēra un vieta!!! Ļoti stipri smird kanalizācija, zālājs nepļauts jau vismaz pāris nedēļas, lapas un zarus dzenā vējš, jo bruģis netiek kopts. Zālājs pilns ar izsmēķiem. Īsāk sakot - ļoti prasās pēc ģenerālās uborkas!
12
14.07.2019, Arvīds
Ļoti skaista vieta, apkārtne labi sakopta. Mēs ar draugiem bijām patīkami pārsteigti par atsaucīgiem saimniekiem. Bija pirtiņa, foršs dīķis. Ārā ir liela nojume, kur bija patīkami pasēdēt.
01
12.07.2019, Anna
Ļoti nepatika. Saimnieki ļoti neatsaucīgi, noteikti neiesaku!
20
11.07.2019, Ieva
Labvakar, vēlētos zināt jūsu izcenojumus :)
14
11.07.2019, Dace
Darbiniekiem gan jau nemaksā, tāpēc tāda atieksme.
100
10.07.2019, Aleksandra
Место чудное, атмосфера сказочная...сосновый лес, пруд, птицы поют, вот это и есть настоящий отдых на природе, и всего лишь 15 минут езды от Елгавы. Баньки как из сказки красивые, а територия какая ухоженая, хозяева просто чудесные люди. Спасибо Gošivs, обязательно приедем ещё!
53
10.07.2019, Edgars un Viktorija
Svinējām kāzas 2019. gada jūnijā. Vēlamies par savu iespaidu padalīties nedaudz detalizētāk: 1. Viesu nama apkārtne – atrodas smukas pļavas vidū ar nopļautu teritoriju apkārt, kas padara vakara ainu neaizmirstami burvīgu. Blakus viesu namam ir neliels rotaļu laukums, kas ir labs bonuss, ja kāzās ir bērni. Kā arī, ja viesu nams tiek iznomāts citiem pasākumiem – ēka atrodas netālu no ūdens un apkārt ir pieejami vairāki sporta laukumi! 2. Viesu nama iekštelpas – Viesu zāle salīdzinoši plaša, kas ļauj izpausties galdu izvietojuma plānošanā. Pietiekami plaša deju un konkursu zona, kas kāzu vakara vadītājam ir svarīgi. Lielākajai daļai istabiņu ir personīgās labierīcības telpas, kā arī ir pieejamas kopējās labierīcības telpas 2. stāvā visiem. Istabu skaits ir pietiekams, un ja ir Force majeure situācijas, personāls var palīdzēt ar ārkārtas vietu nodrošināšanu. Visvairāk mani fascinēja ēkas skaņas izolācija, vai arī pareizs telpu izvietojums – pateicoties vakara vadītājam, mūzika skaļi dārdēja, bet augšā guļamistabās tas netraucēja(tas bija liels bonuss, jo mums un vēl vienam pārim bija līdzās zīdainis). Vienīgais mīnuss tas, ka mūsu kāzu diena iekrita tieši karstākajā periodā un bija velme atvēsināties. 3. Serviss – Galdi tika klāti ļoti grezni, ko nodrošināja viesu nama personāls kopā ar dekorētājiem. Vakara gaitā viesiem laicīgi tika pasniegti gardi ēdieni, laicīgi nomainīti šķīvji, papildināti galdi. Nākamajā dienā nekas neliecināja par vakardienas trako balli, jo viss bija operatīvi nokopts un galdi bija jau nodrošināti ar svaigiem ēdieniem. 4. Ēdināšana – Saimniece Anita mums izlīdzēja vairākos jautājumos jau no paša plānošanas laika: - Kādus ēdienus labāk izvēlēties - Kādi ēdieni sader kopā - Ēdiena daudzumu - Galdu izvietojumu - U.t.t. Pats ēdiens bija gards un pietiekamā daudzumā, jo pat pietika ciemiņiem iedot līdzi nākamajā dienā – par ko liels paldies dāmām virtuvē. Otrās dienas ēdieni bija svaigi un mūsu pasūtītā ,, Soļanka’’ izglāba vairāku cilvēku dzīvību. 5. Cenas atbilstība – mums bija aprēķināts konkrēts budžets, kurā mēs iekļāvāmies un pat labāk nekā plānots. Visi bija labi paēduši, izballējušies un izgulējušies, kas arī ir viesu nama pamatprincips. Liels paldies viesu nama īpašniekiem, saimniecei Anitai un visam personālam, kas padarīja mūsu kāzu dienu neaizmirstamu. P.S. cilvēki, kas rakstīja garas negatīvas atsauksmes – protams, visur ir savi ,,+’’ un ,,-‘’, bet galvenais ir komunicēt un visu izrunāt laicīgi. Jo mēs visi atradām kopīgu valodu jau no 1. minūtes, kas ļāva visu salikt tā, lai gan mums, gan personālam būtu komfortabli darboties! Viennozīmīgi iesakām visiem šo viesu namu!
110
08.07.2019, Dzintra
Liels paldies par viesmīlību un sakopto vidi "Sateku" saimniekiem! Esam priecīgi, ka izvēlējāmies tieši šo vietu svinībām. Labprāt iesakām šo viesu namu tiem, kas vēlas pavadīt laiku skaistā apkārtnē, tīrās, sakoptās telpās un izbaudīt labu pirti un baseinu! Ja bērni prom braucot jautā, vai mēs te vēl atgriezīsimies, tad viss ir kārtībā! :) PALDIES!
12
07.07.2019, Valmierieši
Viesu nams ar savu šarmu, pašā ezera krastā, kur vakaros baudījām skaistu saulrietu! Klusums un miers no apkārtnes, jo vieta atrodas tālu prom no ceļa, kalnu pakājē pie paša ezera un apkārtnē neviens tevi netraucē! Māja ar savu romantiku, ja ir vēsi vasaras vakari, var iekurināt viesistabā kamīnu! Laba makšķerēšanas vieta, mūsu loms bija maza līdaka, kuru, protams, ka palaidām atpakaļ augt vēl lielākai savā ezera paradīzē! Tā kā koks un koka mēbeles mums ir sirdij ļoti tuvas, tad viesu mājas interjers bija perfekti ieturēts šajā stilā sākot, no lielām mēbelēm līdz katrai mazākai lietai!
06