Atsauksmes

25.08.2021, Daniela
Lieliska vieta atpūtai, par visu ir padomāts, jauki īpašnieki, tīras un sakoptas mājiņas, ļoti Laba atmosfēra, neviens netraucē, ērtas mīkstas gultas, svaiga gultasveļa, pieejami visi virtuves piederumi. Ļoti iesaku apmeklēt!
11
25.08.2021, Arnis
Labdien! Ir interese 1reiz mēnesī 16 cilvēkiem noīrēt banketu zāli. Ceturtdienās no 15.00 līdz 22.00. Nepieciešama ēdināšana un bārs. Gada garumā.
00
23.08.2021, Борис Чачик
Великолепно! Огромное спасибо. Приедим ещё.
11
20.08.2021, Jānis
Izcils viesu nams. Pirts, dīķis banketu zāle un protams guļvietas. Nekas pārdabiski moderns, vienkārši laba vieta pie dabas, kur atpūsties ar draugiem uzspēlēt futbolu vai ko citu (ir laukums volejbolam uj futbolam).
01
20.08.2021, Artūrs
Vairākkārt esam viesojušies ar savu draugu loku galda spēļu pasākuma ietvaros. Vienmēr laipni sagaidījis īpašnieks. Tīra un ērta vide ar visu nepieciešamo, mazliet trūcīgāk ir ar virtuves ekipējumu un vēlētos kādu lielāku trauku vai katlu priekš gatavošanas, bet citādāk viss ir ļoti labā stāvoklī! Uz vietas atrodas dažnedažādas iespējas izklaidei kuras ir brīvi pieejamas visiem viesiem.
03
20.08.2021, Maija
Lieliska un vienkārša vieta atpūtai laukos. Viss pamatā nepieciešamais ir nodrošināts, kā arī, ja, kas nepieciešams papildus - ar saimnieku visu var sarunāt! Dodamies tur jau otro gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā svinējām Jāņus - ir gan pirtiņa, dīķis, gan volejbola un futbola laukums aktīvākai atpūtai... Šogad rīkojām Galda Spēļu pasākumu - lieliska vieta, jo plašas telpas, daudz galdu un guļvietu. Iesaku! Jārēķinās, ka nokļūšana iekļauj braukšanu pa zemes ceļu, taču 15min brauciena attālumā ir Mērsraga akmeņainā jūrmala!
02
20.08.2021, Kristīne&Artūrs
Šeit svinējām savu īpašo dienu - kāzas. Viss bija LIELISKI. Saimniece ļoti saprotoša un izpalīdzīga. Ēdiens bija ļoti garšīgs un apkalpojošais personāls sava darba augstumos. Vieta ir sakopta un ļoti skaista. Tiešām iesakām! :) Uz tikšanos nākamgad! :)
13
20.08.2021, Dzintra
Ļoti skaista vieta, jauki saimnieki. Visas ērtības. Lieliski nosvinēju savu dzimšanas dienu. Paldies un lai veicas turpmāk !
04
18.08.2021, Artūrs
Klusa vieta laukos kur patverties no ikdienišķās pilsētas kņadas. Pretimnākošs īpašnieks , tieši tamdēļ savas kāzas svinējām tur un vēl negaidīti dāvanā saņēmām sudraba pieclatnieku. Noteikti iesakām!
12
17.08.2021, Sandra un Dzintars
Pavadījām kolosālu dzimšanas dienas ballīti, šajā viesu namā! Lieliska attieksme no saimnieces. Tāda sajūta, ka bijām kā mājās! Liels, liels paldies jums! Noteikti ieteiksim draugiem!
00
15.08.2021, Katerina
Прекрасное тихое место, отличный дом,баня огонь ???? В доме есть абсолютно все что надо и даже больше. Приятные и гостеприимные хозяева.фотографии на сайте не передают того,какая там хорошая атмосфера и аура.предем обязательно ещё.
01
15.08.2021, Gita
Šīs nedēļas nogali pavadījām Azarkostu brīvdienu mājiņā. Esam ļoti, ļoti pateicīgi saimniekam Valdim par viesmīlību un rūpēm. Jutāmies kā mazā paradīzē - jauks, omulīgs namiņš kalnā, ainava no terasītes uz ezeru, protams, laiva skaistam rīta braucienam. Atradāmies vietā, kur nekā netrūkst - varam gatavot ēdienu kā vien vēlamies, varam būt pie skaistas dabas klusumā, varam elpot tīru gaisu. Bija tāds miers patīkamai atpūtai no Rīgas steigas. Noteikti šo vietu apmeklēsim vēlreiz. Paldies!
03
15.08.2021, Sandra
Saimnieks prasa papildu samaksu par visu. Laivu, malku, utt. Samaksājām 600 eur, bet tāpat vajadzēja maksāt par malku. Katrs klēpis ir papildu izmaksas. Sanāk 600,00 +3,00, +3,00 utt. Uz vietas nav ne trauku, ne iesmu, arī dvieļi nebija katrā istabiņā. Ja braucat no Rīgas, malku vediet līdzi!!!
12
15.08.2021, Anastasija
13.08.2021 Svīnejam šeit māsas kāzas. Ļoti atsaucīga īpašniece Dzintra. 2 dienas pirms pasakuma sarunājot laiku atvedam dzērienus un parējo nepieciešamo priekš kāzam. Saliekam ledusskapjos, un kāzās mums jau bija labi atdzesēti dzērieni. 1 dienu iepriekš ielaida dekorāciju aģentūru, lai tie noforme zāle :). Pati pasākumu dienā, viss bija uz augstas pakapes :) Pat pirtis ar baseinu bija sagatavots lietošanai, mums atliek tikai pielikt serkocinu. Iekšā loti kvalitatīvas un skaistas mēbeles un relaksejošs interjers. Otra stāva ir bērnu vietiņa ar rotaļlietam, ka arī ārpuse bērnu laukumiņš. Daudz īstabu ar lielo skaitu gultām, un visas gultas bija saklātas priekš viesiem ar tīro un svaigu gultas veļu. Galvenajā zāle, ir izēja uz skaisto dārzu ar diķi. Ka arī ir profesionāls skaļrunis, pie ka ir iespējams pieslēgties caur Bluetooth, lai organizētu muzikālo noskaņojumu :) Ar vienu vardu sakot: IETEICAM ????
22
14.08.2021, Daniel
māja un apkārtne ir briesmīgā stāvoklī, viss ir ļoti vecs un sabrūk, lapenes teritorijā ir sapuvušas, šūpoles tika salauztas pirms 10 gadiem. Īpašnieks bija rupjš, viņš aptuveni noteica cenu, un tā bija ļoti atšķirīga.
03
11.08.2021, perfektai Gitai
tu esi vienkārši pretīga,-durvis nēesot perfektā kārtībā..., bet vai tu spētu samaksāt par atpūtas vietu ,kur viss ir perfektā stāvoklī?,atkritumi jāvedot līdzi..., bet vai tu maz apjēdz cik maksā atkritumu izvešana laukos?,varu pateikt-21 eiro kubikmetrā un ārkārtas izsaukums maksā tie paši 21 eiro par kub.m plus eiro par ceļa kilometru un galā kubikmetrs atkritumi lauku kempina īpašniekam var izmaksāt ap 70 eiro.,bet tādas gitas tik taurē internetā ka viss slikti,nav perfekti un grib par pārdesmit eiro dabūt holivudas lux viesnīcas atpūtu
48