Atsauksmes

09.08.2021, Gita
Vieta skaista. Izskatās labi. Saimniece pretimnākoša. It kā visu var sarunāt, bet ar saimnieku tā grūtāk gāja. Bijām sarunājuši 2 mangālus, ierodoties nebija uzlikts otrs, zvanīju lūdzu atnest...mums tak ciemiņi, jācep uzreiz. Labi, nekas. Pirms forša, viss ok, bet dīķī 2 cilvēka sagrieza kājas. Viens tā pamatīgi. Kaut kur pie kāpnēm kāpjot ārā ir metāla stieņi..kat kas tml.. nu kā jau ballītē visādi gadās...notrūka durvju rokturis no pirts ieejas. Protams, saimnieks prasa 20€ (durvis nebija perfektā kātrtībā), bet kā ar mūsu sagrieztām kājām? Kas mums sāpju naudu maksās? Otrā stāvā vispār WC durvis neveras ciet uzbriedušas, pods tad strādā, tad ne un krāns salauzts. It kā jau daba skaista, forši ka tur ir dzīvnieciņi ko apskatīt, bet nevisai patīkami sēdēt pie galda un ēst, kad papūš vējš no cūku aploka puses....Un pats galvenais, par to ka pašiem sava miskaste jāizved mums pateica īsi pirms mēs izbraucām prom!!! Kas tas vispār ir? Par to jābrīdina pirms tam. Labi, ka mēs vispār bijām lielos maisus paņēmuši līdzi, tīri netīšām, jo gribējām zolīdi visu salikt un savākt. Un visu vakaru brīnījāmies kāpēc apkārt nav nevienas miskastes, tikai pelnu trauki.
32
07.08.2021, Darija
Отвратительный сервис и хамство со стороны хозяйки! Хозяйка не отвечает во время на телефон,Бронировали один дом-в итоге получили совершенно другой.На территории дома была расположена бочка -по не знанию ,заполнили ее водой и хотели отдохнуть-но прибежала хозяйка ,начала обзывать нас,выгонять-НИКТО не предупредил заранее,что это платно (хотя бы огородила тогда эту бочку).В конечном итоге поставила условия-либо мы платим за неё 70€(К слову,она вообще не стоит этих денег) ,либо можем уезжать . За деньгами пришла с двумя парнями-наверное испугалась :)) Вообщем я думаю,что такое у неё точно не в первый раз происходит ,поэтому будьте аккуратнее и если хотите нормально отдохнуть-рекомендую выбрать другой кемпинг
52
07.08.2021, Artjoms
Laipnie saimnieki. Ir vieta savām auto. Demokrātiskas cenas. Nākamreiz viennozīmīgi izvēlēsimies šo.
02
05.08.2021, Anna
Labdien, cik dienas šeit var gulēt 5 cilvēkiem?
10
05.08.2021, Nja
Viss jau skaisti aprakstīts, bet kur kaut 1 bilde ar guļvietu? Jeb jāguļ uz laipas?
11
04.08.2021, Liene
Nupat bijām Azarkrastos atpūsties un pamakšķerēt. Ļoti patīkama vieta. Pilnībā aprīkota brīvdienu mājiņa. Mēs trijatā jutāmies kā mājās. Burvīga daba un atsaucīgs saimnieks Valdis. Iesaku ,atpūsties gribētājiem, doties uz šo vietu pie Adamova ezera.
14
04.08.2021, Aivars
Pirmkārt, patiess PALDIES, par laipno uzņemšanu un atsaucību! Lieliska, harizmātiska SAIMNIECE!!! Neskatoties uz to, ka šajā dienā bija paredzētas kāzu svinības, saimniece laipni uzņēma un gardi paēdināja, Parādīja kur vēl saimniecībā kādu stūrīti apskatīties. Arī mēs šajā dienā svinējām savu kāzu jubileju, tikai jau 35. Ja vien esat šajā pusē, iegriežoties šajā saimniecībā, būsiet laipni gaidīti un uzņemti. Novēlam visiem veiksmi , veselību ilgus gadus kopdzīvē!! Kad krīt rozā brilles, paliek mīlestība, kad nedaudz apdziest pirmā kaisle, paliek cieņa un uzticēšanās!!! Cieniet partneri, cieniet cilvēkus esiet pozitīvi un tas noteikti Jums atgriezīsies ar +++
14
03.08.2021, Inga
Drausmīgākā vietā nēsam bijuši. Sākās viss tā- Dot mums mājiņas atslēgas, dodamies uz mājiņu konstatējam, ka mājiņa nav uzkopta pēc iepriekšējiem klientiem viss netīrs un savandīts. Piešķir mums citu mājiņu, ledusskapis nedarbojas arā +30 mājiņā arī. Mājiņai logu aiztaisīt ciet nevar, sanāk ka visas mantas ko atstājam paliek visiem pieejamas. Visa kempinga teritorijā šausmīga smaka pēc toletēm. Jūras pieeja vnk drausmīga, sastumtas aļğes kas tur pūst un drausmīgi smird. Personāla meitenes likās kaut ko salietojušās skaidrā točna nebija. Palūdzām lai atgriež naudu un devāmies prom, jo nakšņot tur vnk nevarētu. Netīro mājiņu atnāca sieviete uzkopt ar spaini ūdens un vienu lupatu, nekādas dezinfekcijas nekā, uzkopa 10min laikā, nezinu vai to var nosaukt par tīrību.
31
03.08.2021, Inga
Numuriņos prasītos remonts, mūsu numuriņā podam vāks kā butoforija bija uzlikts viss juka tur ārā, draugu numuriņā dušas kabīnē durvis nevarēja aiztaisīt. Gulta katastrofāli izgulēta. Ēdiens galīgi neatbilst restorāna nosaukumam. Ēdām vakariņas un brokastis, abas maltītes bija nebaudāmas,brokastīs ļoti nelaipna apkalpšana. Vieta kur noteikti vairs neizvēlēsimies nakšņot.
10
03.08.2021, Anita
Par savu kāzu pieturvietu bijām izvēlējušies zirgu sētu ''Klajumi''. Sākumā viss likās forši - detalizēti visu aprunājām - galvenais noteikums bija, lai MŪS SATIEK, laikā, uz kuru sarunājām, ierāda terasi un sakoordinē, kur novietot mašīnas, jo viesu bija daudz. Beigās, neviens mūs pat nesatika, nācās līgavainim iet pa visu sētu meklēt saimniekus vai vismaz kādu darbinieku. Puiši, kas bija blakus ar zirgiem mūsu fotosesijas laikā, brauca virsū mūsu fotogrāfam, kas vienkārši pajautāja, kur parasti fotografējas jaunlaulātie, jo teritorija ir liela un bija tur pirmo reizi. Cena nav adekvāta līmenim. Zirdziņi mierīgi, skaisti, attieksme no saimniekiem - nekāda. Atbraukt uz izjādi - jā. Pārējais - neiesakam.
17
03.08.2021, Ieva
Paldies saimniekiem par foršo uzņemšanu. Vieta atpūtai fantastiska!!! ????
42
02.08.2021, Meitenes no 11.namiņa
Lieliska vieta. Nesaprotam, kādēļ tiek nopelts saimnieks, jo vienkārši burvīga attieksme no viņa. Braucu jau vairākus gadus, dažādās kompānijās. Vienmēr super. Pienāk, pajautā, vai viss ir, vai ir labi utt.super jauki. ☺️ Vieta burvīga. Kā maza pasaka. Protams, ja vēlies super skaļu ballīti, nebūs priekš tevis. ( kaut gan, vienmēr tāpat klusiņām klausāmies mūziku, neejam ātri gulēt utt, nekad nav bijušas problēmas) Bet ja vēlies pavadīt laiku tiešām sirsnīgi ar dabu, iesakām šo vietu. ❤️ Varam pateikt visu to labāko. Noteikti tiksimies vēl. ☺️
14
02.08.2021, Inga
Burvīga vieta! Īsta lauku idille- gaumīgi apzaļumota teritorija, dīķis, pirtiņa, dzīvnieciņi (bērniem īpašs prieks). Kolosāls mājas interjers. Jauks, pozitīvs saimnieks. Paldies par uzņemšanu!
33
01.08.2021, Lielupes meitenes
Atpūtas vieta tiešām skaista!Jaukiem numuriņiem,plašām gultām,lieliskiem Atpūtas stūrīšiem. Par ēdināšanu gan bijām vīlušies. Mājas lapas piedāvātie ēdieni tā arī netika izbaudīti ???? Žēl,jo tieši to dēļ braucām,lai izbaudītu latgaliešu virtuvi. Vakariņās-zivju kotlete ar kartupeļiem kā ēdnīcā 10€ .Labāk ņemt līdzi ko paši var grillēt. Arī pie latgaliešu alus netikām ☹ Tā vietā mums atnesa Cēsu 0,5 pudelītes.
02
31.07.2021, Iesprūdusī
Cena par numuriņu neatbilst mājaslapā norādītai - prasīja 40 eur par 2-vietīgu numuriņu. Saimnieks bija piemirsis veikto rezervāciju, labi, ka numuriņi bija pieejami. Istabiņas vannasistabā slēdzene bija sabojāta un sanāca tajā iesprūst uz teju pusstundu! Draugi varēja izrādīt Makgaivera prasmes. Namiņā atpūtās skaļa kompānija, kas traucēja naktmieru. Sienas ļoti plānas, lieliski var visu dzirdēt. Forši, ka virtuvē pieejams ledusskapis ar saldētavu un plīts, dažas pannas un katli, tējkanna, krūzes, šķīvi. Galda piederumi gan šausmīgi, sanāca sagriezties, jo nazis salūza rokās.
02
30.07.2021, Gundega
Ļoti laba vieta kur izbaudīt dabu, klusumu un latgales viesmīlību! Paldies par viesmīlību :)
01