Atsauksmes

21.02.2018, Marite
Sveiki, velos uzzinat cik izmaksatu Jusu virsu nams uz 12 maiju, 15 cilvekiem ar pirts izmantosanu. Paldies.
00
19.02.2018, gints
Bucefalam. Ja jums ir parāds un dažādas problēmas var gadīties visādi var vienkārši nopietni apsolīt samaksāt vēlāk. Tas daudziem var likties pieņemami un ar laiku atrisināt problēmas .
00
18.02.2018, QWQW
Vai 3. jūnijs vēl ir brīvs?
20
16.02.2018, RV2ģ
Sveiki, skoleni no Rigas valsts 2. gimnazijas velas rikot iesvetibu balliti 12.03.18, vai tas ir iespejams? paldies!
60
13.02.2018, Laura
Vieta pa tiešām ir burvīga, saimnieks ir super, bet ir jāpadomā par viesiem, jo gultas ir vecas un netīras, mazgājos ezerā, jo dušā kāpt bija bail, lai nedabūtu kādu sēnīti. Gultas veļa smirdēja pēc netīrām zeķēm, likās kad nav mazgāta. Brauksim vēl tur noteikti, jo tur tiešām ir skaisti, bet gulēsim teltī.
12
09.02.2018, Pirts - "Leimaņi"
Paldies, Edgar. Prieks, ka Jūs jutāties ērti pie mums.
07
08.02.2018, Solvita
Paldies par mieru un labsajūtu svinot jubileju mājīgā viesu namā ar skaistu ainavu uz upi , kas redzama pa lielajiem zāles logiem!
03
05.02.2018, Edgars
Lieliska vieta atpūtai! Viss ir tīrs, sakopts. Atsaucīgs, pretīmnākošs saimnieks! Bijām 6 cilvēki, visi izteica vēlmi atgriezties vēlreiz. Lai veicās! ;)
010
21.01.2018, Jāzeps Poškus, advokāts
Saimnieki ieguldījuši gigantisku darbu un līdzekļus. Latvietis, tipiskais, iedomājas, ka samaksājot 50 € viņam pienākas viss. Paskatījos - cenas ir normālas. Ja nepatīk, vajag īrēt Hotel Bergs vai braukt uz Turciju ar "all inclusive". Tad redzēs cik,kas maksās. Arī strād ieki vairs par 50 € sen neko nedara. Cenrādi gan vajag pilnīgāku un varbūt laipnāk ar klientiem. Bet klientiem savā vīzdegunībā derētu atcerēties, ka paši vien tādu attieksmi esat sapelnījuši...
37
20.01.2018, Laila
Meklējot viesu namu kāzām ieraudzīju šīs atsauksmes un mani pārsteidza abu kungu komentāri. Jūsu ieskatā viesu namu īpašnieki drīkst izteikt rupjas piezīmes potenciālajiem klientiem? Un tā ir labā prakse? Vai saimniece nevarēja pieklājīgi pateikt: "Atvainojiet, ar suņiem šeit nedrīkst ieiet."? Katrā ziņā šo viesu namu neizvēlēšos. P.S. Man nav ne suņa, ne kaķa, ne seskucīša...
61
19.01.2018, Jāzeps Poškus, advokāts
Kādu Jūs gribat galdu par 5,= EUR? Jebkurā hotelīti un brančā sen cena 2-3x lielāka! Bet prasības uz 50,= EUR. Negribat maksāt - ēdiet, ko dod! A grib melnos ikrus par "dosjas cenu"!
05
19.01.2018, Jāzeps Poškus, advokāts
Pirms braukt kaut kur, vajag aprunāties, izstāstīt savas vēlmes! Sākumā visiem liekas visur auksti.'Bet pēc pāris stundām rauj vaļā logus un palielina globālo sasilšanu un zaudējumus uz apkuri Saimniekiem! Zināšanai - spraugai starp durvīm un grīdu pirtī IR jābūt! Laikam tik laba pirts pazinēja nemaz nebūsiet... Lielajiem "pirts spečukiem" VIENMĒR liekas, ka pirtī ir auksti, lai cik nerādītu termometrs. Diemžēl tā ir galvas, nevis viesu nama kaite. Un 40 min iekurināšanai - laikam smags dzērums, ka špicka neaizdegas? Pie tam - mangalī liek ogles, nevis zog Saimnieka malku!
15
19.01.2018, Jāzeps Poškus, advokāts
Aldis laikam ir ierēdnis ar prēmijām, ka neredz, kā valstī cenas visam aug, nodokļu slogs, tātad arī viesu nama izmaksas, bet te lūk "maksa augusi"! Sniegu, visticamāk, vnk nepaspēja iztīrīt! Vai decembrī tas maz bija? To, ka pirts ir atsevišķi - vismaz 30% viesu namu tā ir. To izvēloties, vajadzēja pamanīt! Arī ūdensvadiem ziemā mēdz biežāk būt ķibeles. Tas, ka nav siltā ūdens mūsdienu vājiniekiem - tas protams ir slikti! Vispār esmu dzirdējis, ka pēc pirts lec aukstā ūdenī, bet kur nu mūsdienu bāleliņiem... Tas, ka mūzika jāorganizē pašiem ir pareizi! Muzikanti un dīdžeji vienmēr ved savu aparatūru. Bet tas, ka klienti nozog kaut ko, arī vadu - laikam Aldim skaitās norma, kas jāpiecieš Saimniekiem? Aparatūru (un ne jau pa 1,5eur) parasti salauž 3-5 ballīšu laikā. Un tad vēl par maksu čīkst! Nav zirnekļu = vairāk mušu, izvēlies!
03
19.01.2018, Jāzeps Poškus, advokāts
Piekrītu Laimonim! Ja nu tajā pagalmā dzīvo 3x lielāks sunītis, kurš ir ātrs, neaudzināts un uzkož mazus labi audzinātus sunīšus? Viņu noteikumos latviski ierakstīts - "Mājdzīvniekus lūdzam turēt viņu mājās!" Kas tur neskaidrs? Vismaz iepriekš aprunāties - tad ir "normāla komunikācija", nevis iegāzties ciemos ar savām ambīcijām. Ja kāzās bez jaunā vīra vai ballītē bez mīļākā vēl vajag papildus sunīša mēlīti, tad par kādu "labo audzināšanu" var būt runa? Un neviens, neviens, neviens viesu nams nav priecīgs pēc mazajiem, labi audzinātajiem sunīšiem kopt telpas, 2-3 nedēļas vēdināt specifisko smaku, tīrīt spalvas un labot tapetes vai paklājus! Vīzdegunīgie, kāda laikam S.T. (anonīmie, resp.) parasti to nedara. Bet vajadzētu padomāt par citu viedokli, it sevišķi par tiem viesiem, kuri nāks pēc Jums.
19
19.01.2018, Jāzeps Poškus, advokāts
Apskatiet! Saimnieks ir ieguldījis milzīgu darbu, ko tādi "feniņa kniebēji", kāda noteikti ir Inessa, nekad nespēs saprast! Lasiet arī citus komentārus. Galu galā Jūs bijāt ciemos nevis viņš. Būtu priecājusies, ka kāds pieskata Jūsu pārdzērušos un appīpējušos viesus un patvaļā atstātos mežoņus, atvainojiet - bērnus. Jums pašai bija jāpieskata savi viesi, nevis jāskatās, ko dara Saimnieks! Neesat nemaz labāka armijniece.
02
16.01.2018, Laimonis
Ko S.T. darītu, ja man būtu mazs seskucītis, kas lielas raizes nerada un ir labi audzināts, bet mēs gribētu aizbraukt ciemos pie S.T. ? Nevar uzspiest savus noteikumus saimniekam! Atbraucot ar savu dzīvnieciņu, Jūs nezināt, kas TO dzīvnieciņu sagaida tai brīdī, vai kaķene, vai mazs aligators, vai alerģiskais Juris? To zin tikai saimnieki ... Nostādiet sevi otrā pusē..., tā ir labākā atbilde Jūsu rakstam. Vai sarunājot tikšanos brīdinājāt par sunīti?
14