Atsauksmes

27.06.2019, Andris
Labdien. Ar ğimeni ( divi lieli ,divi mazi) atpūtāmies šai ekskluzīvā vietā . Vieta skaista ,apkārtne tīra , mauriņs apļauts. Konkrētais namiņš morāli novecojis , bet ērtāk nekā teltī. Labi nodalīti namiņi viens no otra , kaimiņi netraucē. Rezervēju vietu pa tālruni , ar komunikāciju bij sarežğīti , grūti saprast informāciju , skopa informācija par atpūtas cenām , visas izmaksas tiek informētas ierodoties kempingā. Nav jau tā ka braucu atpūsties bez naudas , bet es vadījos pēc sniegtās informācijas rezervējot vietu ,tāpēc skaidru naudu ņēmiet ar rezervi - noderēs .Par visu ir jāmaksā , par to es pilnībā piekrītu . Diemžēl peldēt mums nesanāca . Ar sievu esam no tiem kas ezerā var ielīst brienot un pamazām pierodot pie ūdens temperatūras un bērni vispār vēl mācās peldēt . Lieta tāda ka ūdens grunts ir burtiski nosēta ar gliemež vākiem un nenormāli durās kājās. Bradāt pa ūdeni nav iespējams ,tad tikai no laipas . Bradašanai risinājums varētu būt čības vai gumijnieki. Arī ūdens bij ļoti duļķains. Varbūt mums toreiz tikkai nepaveicās un citā laikā viss ir citādi. Secinājums : PAņemiet vairāk skaidras naudas līdz un gumijniekus
01
25.06.2019, Jānis
Sveiciens Urakšu jaukajiem saimniekiem! Paldies par VISLABĀKO iespaidu ko atstāja Jūsu skaistā un sakoptā atpūtas vieta un Jūsu lieliskā attieksme šajos Līgo svētkos! Viss bija perfekti, savādāk nepateiksi. Turpmāk brauksim tikai pie Jums!:) Ar cieņu - vēlam ilgu un sekmīgu pastāvēšanu.
02
24.06.2019, Diana
Отмечали Лиго в этом замечательном месте, все остались очень довольны. Нас было 10 человек взрослых и дети, сняли домик, баню и бочку. Все очень чистенько и аккуратно, есть все необходимое: постельное белье, посуда, мангал. Есть выход к реке, поле для игры в футбол и волейбол. Есть детская площадка, пантон на реке. В домике есть туалет и душ. Кухня оснащена эл.плитой и маленьким холодильником. Очень приятные цены. Однозначно советуем.
00
23.06.2019, Kristïne
Briesmīga personāla attieksme pret klientiem
95
22.06.2019, Ilvija
Kopš pērnā gada vasarā nomainījās saimnieki, līmenis ir tikai cēlies - kā vietējā iedzīvotāja redzu, ka teritorija tiek kopta un pilnveidota. Istabiņās gan neesmu palikusi, bet regulāri braucu pusdienas ēst - arī virtuves piedāvājums ir uzlabojies. Un šobrīd tiek gatavoti ļoti garšīgi, vnk debešķīgi deserti. Forši, ka piebraucot pie ezera, pa dažiem eiro var izmantot arī normālas tualetes, pikniku galdus, pat duša ir. Un arī grilus var īrēt. Iesaku!
02
21.06.2019, Jāzeps Poškus, advokāts
Kāpēc visādi bezvārda (Nē) murmuļi iedomājas, ka personāls ir vergi? Ja ir darba laiks, tad ir. Jūs jau arī droši vien no darba notināties, lai pavakariņotu! Un 15 min ne vienmēr var ēdienu pagatavot, da pēc Jums atstātā rukšu kūts vēl jāsakopj, trauki jānomazgā.
86
21.06.2019, Jāzeps Poškus, advokāts
Par cietumu, puisīt, nejoko. Nepatīk virtuve - neēd, Dievs nedod, Tev balandu noprovēt.
05
21.06.2019, Jāzeps Poškus, advokāts
Ilzīt, kad Tev būs jāsāk pelnīt pašai, nevis sēdēt uz LV budžeta vietiņās, tad sapratīsi, ka ar to 5 eiro brokastīs var pasniegt tikai fēcīti par 5 eur. Bet pašai nez kāpēc to PVN maksāt negribās, ja jau no tā taisi tādu problēmu. Bet viesu namam nav ne vainas!
08
20.06.2019, Jāzeps Poškus, advokāts
Ilzīt, kad Tev būs jāsāk pelnīt pašai, nevis sēdēt uz LV budžeta vietiņās, tad sapratīsi, ka ar to 5 eiro brokastīs var pasniegt tikai fēcīti par 5 eur. Bet pašai nez kāpēc to PVN maksāt negribās, ja jau no tā taisi tādu problēmu. Bet viesu namam nav ne vainas!
010
18.06.2019, Māris
Laba vieta atpūtai,un svinībām.Iesaku
00
17.06.2019, Sandra
Vieta labai atpūtai, apkalpošana bija jauka.
00
17.06.2019, Artur
Laba vieta atpūtai ar bērniem
65
17.06.2019, Ilze
Otro reizi nekad tur nepaliktu un noteikti neiesaku. Sazinoties telefoniski, attieksme vienkārši briesmīga. Visu pielīdzina Rīgai. Runā rupji, nav pretīmnākoši. Par cenām atklāti melo. Kad saņem rēķinu, izrādās, ka viss tika saukts bez PVN. Ja grib nemaksāt PVN, tad jāmaksā skaidrā. Cenas neatbilstošas, palikšana 15 eiro par nakti istabā, kur vēl var palikt var teikt 10 cilvēki. Tā kā saimniekiem patīk salīdzināt visu ar Rīgu, tad lūk, Rīgas hosteļos tik augstas cenas nav. Brokastis vienkārši izsmiekls - kafija un biezpiena sacepums, par ko jāmaksā 5 eiro + PVN. Vienīgais, ar ko palikām apmierināti, bija vakariņas.
152
16.06.2019, Mamma
Neiesaku šo viesu namu tieši dēļ saimnieces attieksmes pret viesiem...
43
16.06.2019, Mareks
Cietuma balanda ir delikatese .... salidzinot ar Sorbu virtuvi!
41
14.06.2019, Sobi2220
Kāda ir cena?
013