Atsauksmes

08.06.2020, Gunars
Vētras putna pavāram vajadzētu vēl pamācīties. Karbonāde jēla bija, pat redzami balti milti uz tās. Krējuma paciņu taisot vaļā, plastmasa stūrītis ielidojis porcījā un tādu kopā ar pa ar karbonādi atnes klientam. Galds ļoti lipīgs bija. Ēdiens bez garšvielām un salātu lapas jau sapuvušas.To pateicām barmenei, sekoja tik kluss " atvainojos"
01
07.06.2020, Betta
Tikai diemžēl ļoti pretīgi saimnieki ????
01
06.06.2020, Aiga.
Šī ir lieliska vieta atpūtai un relaksācijai.Apkalpošana lieliska,numuriņš mājīgs.Terase kur var baudīt sauli un mieru .Pirtiņa fantastiska.Vieta ,kur labprāt atgrieztos,10 baļļu sistēmā- 10!
13
04.06.2020, viesis
Foto vēl joprojām nemainīgi svaigs viss, bet aizbraucu klātienē un nesaprotu, kā komplekss tur vēl eksistē - briesmīgi nolaists un nekopts. Sieviete, kas viesu namu rādīja, arī neviesa uzticību, izskatījās, ka ir ierobežota vārda brīvībā. Telpas arī neuzrunāja - visur manāms nolietojums. Turklāt vienā istabā nelaida, aizbildinājās, ka nav segas gultai, diezvai tāds bija patiesais iemesls. Ļoti nedrošs viss - margas ezera pusē jebkurā brīdī var iegāzties ezerā. Neiesaku.
03
04.06.2020, Ieva
Ja īrējat visu kompleksu privātam pasākumam (iespējams neattiecas uz kāzām) , rēkinaties, ka līdz plkst. 21.00 kompleksā ar Jums kopā atradīsies arī citas personas, kas brauc sauļoties, peldēties un izmanto citu teritorijas inventāru. It kā esi samaksājis naudiņu par teritoriju , lai atpūstos kopā ar draugiem, kolēģiem, radiem, bet tajā pat laikā tu uzņem arī citus nepazīstamus cilvēkus, kuri nemaksā neko, kā arī jebkurā brīdī var ieiet kādā no kempinga mājiņām kurā atrodas tavas personīgās mantas. Un ja nu gadās atteikt kādu kempinga mājiņu, kuru esi rezervējis, bet diemžēl cilvēki netiek, saimnieks pateiks dažus "jaukus" vārdus augstos toņos. Vieta skaista, neko sliktu nevaru teikt, bet diemžēl ne es ne, man tuvie cilvēki šeit vairs neatgriezīsies.
02
01.06.2020, Gunita
Ļoti skaista vieta, atsaucīgi īpašnieki, viegla piekļūšana. Mūsu ģimene ir lieli laivotāji, tāpēc laivas un to piegādāšana konkrētā punktā mums ļoti noder. Cenas draudzīgas, un ja ir kaut kādas papildus vēlmes, tad ar īpašniekiem viegli visu var sarunāt. Paldies jums!
21
28.05.2020, Dina
Pasakaina vieta. Atpūtāmies pagājušā gadā. Lieliski pavadījām laiku. Brauksim arī šogad. uz tikšanos...
20
28.05.2020, Rihards Liģis
Sveiki, vai viesu nams ir pieejamas uz 12-13 jūniju? Un ja ir tad cik maksā? Ar cieņu, Rihards!
00
28.05.2020, Iveta
Iemaksāto naudu par telpu rezervējumu un laicīgu atcelšanu neesmu saņēmusi. Diemžēl, komunikācija par naudas atgriešanu izvērtās nesekmīga.
03
26.05.2020, Kitija
Labdien! Vai ir pieejams uz 23-25 juniju 5 personam? un kadas cenas?
00
24.05.2020, Inga
Viena no labākajām vietām kur atpūsties no pilsētas kņadas! Ideāla lokācijas veikals, tuvumā veikals, 1min gājienā līdz jūrai... Saimnieki komunikabli, jauki, draudzīgi... uzņemšana kā mājās. Ir piknika vieta, ja saķeram zivis, saimnieks palīdz uzkūpināt! Bērniem uz ugunskura saimnieks cepa pankūkas! Kad braucam uz Pāvilostu, šī ir vieta, kur paliekam, nekur citur nemaz nevēlamies būt! Pasakaina vieta... viss apmierina... Paldies Jums par jauko uzņemšanu! Mēs atgriezīsimies
20
18.05.2020, Карина
Отличное место ! Очень приятные хозяева . Нам очень понравилось . Все удобно и красиво ???? мы теперь построчные клиенты .
10
16.05.2020, Santa
Labdien, Sakiet, vai uz Līgo svētkiem ir iespējams izzīrēt? 7 cilv. + 3 mazi bērni ( līdz 4 gadi )
11
08.05.2020, Inese
Ļoti patika un arī skaista vietiņa! Saimniece Super!!!
61
05.05.2020, Ārija
Ļoti jauka vieta, sakopta teritorija, ērti iekārtota mājiņa. Saimnieki laipni, pretimnākoši, patiešām patīkami saskarsmē. Iznomājām gan velosipēdus, gan katamarānu. Kaut gan sezona vēl īsti nebija sākusies, problēmas neradās, visu varēja sarunāt. Sūdzēšanās par augstajām cenām, ko te gadās vienā otrā atsauksmē lasīt, nešķiet īsti pamatota. Cenas jau iepriekš varēja apskatīt tepat mājaslapā. Ja neapmierina, tad jāpameklē, kur lētāk. Šī labiekārtotā vieta ar visām mājiņām pati no zemes neizdīga, jāsaprot, ka tajā ieguldīts liels darbs un līdzekļi. Galu galā cilvēkiem kaut kas jānopelna, nevis ar labdarību jānodarbojas. Mums ļoti patika un droši vien brauksim vēl. Ir gan arī citas vietas Latvijā, kur gribētos pabūt, bet Godeļus labprāt vēl kādreiz izbaudīsim.
21
30.04.2020, Lilly Norman
Mans vārds ir Lilly Norman am no Germany, es nekad nedomāju, ka es atkal smaidīšu, vīrs mani atstāja ar 3 bērniem uz 7 gadiem, visi centieni viņu atgriezt neizdevās, es domāju, ka vairs negrasos viņu redzēt. Pagājušajā nedēļā mans draugs man pastāstīja par pareizrakstības runātāju ar nosaukumu DR.OGUNDELE, viņa sniedza man savus kontaktus, un es sazinājos ar viņu, un Dr Ogundele man apliecināja, ka 24 stundu laikā mans vīrs atgriezīsies pie manis pēc tam, kad es visu izdarīšu, ko viņš man prasīja Lai to izdarītu, 24 stundu laikā mans vīrs piezvanīja man, lai es lūdzu piedošanu, un viņš atgriezās ar lielu mīlestību un rūpēm, tāpēc es joprojām esmu pārsteigts par šo brīnumu. Es noslēdzu līgumu ar Dr. Ogunded, lai dalītos labajās ziņās par šo. forumā, ja jums nepieciešama palīdzība no viņa, varat sazināties ar viņu vietnē WhatsApp vai Viber: +27638836445. Šis cilvēks ir ļoti spēcīgs, un burvestība ir nekaitīga.
01