Atsauksmes

26.12.2017, Vita
Tā nu ir sanācis, ka nācās atteikt šim viesu namam rezervējumu uz 31.12.2017, ja kādam vēl nav svinību vieta Jaunā gada sagaidīšanai, tad zvaniet saimniekiem!
01
25.12.2017, Agrita
Mīļš paldies Dinai un viņas komandai par tik superīgu,mājīgu vietu,par skaisto galda klājumu,par ļoti garšīgajiem ēdieniem un naktsmājām.Visi ciemiņi bija sajūsmā un protams es arī.PALDIES!
02
21.12.2017, Peteris
Sveiki Lasu atsauksmes un ljoti parliecina ka uz savu 30 gadu jubileju Maija gribetos izziret tikkai veletos uzzinaat cenas???
00
20.12.2017, Tatjana
Nedēļas nogalē bijām Jaunlīdumniekos. Neieteikšu šo piedāvajumu pirts cienitājiem. Jā, guļbaļķu māja ir tīra un var atpūsties, bet bez pirts priekiem, tos izbaudīt neizdevās. Pirmkārt, kad atbraucām, kamīns bija iekurināts tik tikko, nācās pāris stundas pavadīt virsdrēbēs. Bija ieslēgta elektriskā krāsns pirtī, bet, ņemot verā, ka decembrī māja viscaur auksta un pirts durvis ar pamatīgu spraugu virs grīdas, maksimāla temperatūra, ko izdevas dabūt - 50 grādi, bet neilgi. Grīda "pirtī" (vai kā pēc tam to saucām - "siltā istaba") - ledaina. Sekojot saimnieces ieteikumiem, mēģinājām regulēt temperatūru - nesanāca, temperatūra tikai kritās. Blakus kamīnam vakara beigās bija siltāk, nekā "pirtī". Otrajā stāvā bija tikai viens elektriskais sildītājs, kurš nespēja nodrošināt siltumu visā platībā. Lai iekurinātu ar ledu un sniegu piepildītu mangālu gaļas cepšanai arī vajadzēja piepūlēties - 40 minūtes nevarējam iededzināt mitro malku. Atpūta neizdevās, jo braucām uz pirti. Mūs negaidīja. Vilšanās, varējām laiku pavadīt citādi.. Tatjanas ģimene un draugi.
11
18.12.2017, klients
Priekš pils arī brokastu galda klājums nepiemērots, teiktu pat prasts. Nav piedomāts par personālu.
03
18.12.2017, Aija
Neiesaku nevienam, varbūt bēru galdu var uzklāt, vairāk neko. Ar kaut ko tādu saskāros pirmo reizi. Jubilejas galds nebija pat nogarnēts, nerunājot par to, ka pat sveces nebija, uzlika svečturus pēc mūsu pieprasījuma, atvainojās gan. Apkalpošana zem katras kritikas, pēc 3 stundu sēdēšanas no galda tika novākti šķīvji, dakšiņas, naži, mēs protams gaidījām, ka tiks atnesti tīri trauki, taču tas nenotika. Droši vien tika domāts, ka jālasās prom, vai arī jāēd ar pirkstiem. Ļoti auksts, ārā mīnus 2 grādi, bet iekšā jāsalst, kas notiek , ja ārā kaut vai 10 grādi? Katrā ziņā kāzas tur svinēt nevajag. Tagad pat visparastākajās kafejnīcās galdi tiek uzklāti, ka tiešām prieks. Pils vārdam aī galda klājumam būtu jātbilst1
16
15.12.2017, Viesunamsjūrnala
Tā nu ir sanācis ka vecgada vakars ir palicis brīvs tad nu droši zvaniet un sagaidīsim kopā Ar cieņu un smaidu Viesunamsjūrmala
00
05.12.2017, Ieva
Šeit svinējām nelielas kāzas. Ārkārtīgi mīļa un atsaucīga saimniece, jauka vieta, forša melnā pirts un kubls (saunu neizmantojām). Viesi ar mazuli novērtēja atsevišķo istabu tieši pie svinību zāles. Iesaku!
02
04.12.2017, 365Brivdienas
Cien.Elīna, bez apmaksas nevienam netiek turētas telpas, esošais komentārs ir norādīts mājas lapā http://365brivdienas.lv/?dir=viesu_nams Ļoti žēl ka esiet kautko pārpratuši, bet mājas lapā ir kalendārs ar pieejamiem datumiem, tur arī ir informācija ka Jūs interesējošais datums ir jau aizņemts. Priecājamies katram klientam un nevienam nevēlamies izdarīt pāri tiešī šī iemesla dēļ ir esošais komentārs - Datumi netiek pieturēti vai rezervēti, kamēr nav noslēgts līgums. Rezervācija tiek apstiprināta tikai pēc līguma noslēgšanas, avansa vai pilnas summas apmaksas. Varam piedāvāt jebkuru citu pieejamo kalendārā datumu bet to kas jau rezervēts un apmaksāts mainīt nevaram. Zvanu ir ļoti daudz, bet nevienam nekad netiek pieturēts datums telefoniski, mēs pat nesolam ka turēsim. Ar cieņu 365Brīvdienas Kolektīvs!
02
04.12.2017, Elīna
Ļoti nesmuki iznāca. Tika norezervēts viesu nams lielām Dzimšanas Dienas svinībām,tika sarunāts laiks cikos braukt iemaksāt naudu,un sakārtot papīru lietas,bet aizbraucot pasaka ka atdots citam. Ļoti nesmuka un nekorekta rīcība.
10
01.12.2017, Viešņa
Loti jauka pirtiņa, tīra silta un ar burvīgi lieliem stikla logiem. Tuvumā neviena māja, tādēļ var baudīt pilnīgu mieru un klusumu. Saimnieki ir superjauki, visu pastāstīja un parādīja. Bija sagatavotas vletas pirtiņas baudīšanai! Noteikti atgriezīsimies vēl!
11
30.11.2017, Sanita
Labdien Vai lùdzu 2017--2018 vakars ir brivs varbut brinumi notiek .
00
28.11.2017, Edmunds
Bijām novembra beigās, meklējām romantisku vietu divvientulībai, interjers apmierināja, diemžēl attieksme ne, bija tikai apkopēja un apsargs dienesta telpās. kuri viesiem nepievērsa uzmanību, jo personīgās sarunas un kafijošana bija svarīgākas
03
27.11.2017, Юлия
Замечательное место, очень милая и приветливая хозяйка Зиедите. Останавливались в трехместном номере, в конце ноября. Около дома есть место для парковки, в номере было чисто и уютно, отопление для нас включили заранее. Т.к. мы бали единственными постояльцами, на тот момент, в нашем распоряжении было два душа и туалета. Утром нас накормили вкусным омлетом с бутербродиками и напоили кофе и чаем. Мы очень благодарны хозяйке за гостеприимный прием и уютную, теплую ночь.
14
26.11.2017, Ilze un Dārta
19.novembrī viesu namā " Oāze" ( sakoptā vietā un skaistā viesu namā) svinējām mūsu dzimšanas dienas! Vēlos pateikt sirsnīgu paldies viesu nama saimniecei Intai par pozitīvo sadarbību, iepazinām viņu kā atsaucīgu, radošu un ļoti atbildīgu Saimnieci. Plānojot mūsu ballīti, varējām visu izrunāt- Inta no savas pieredzes ieteica, cik, kā un ko labāk. - gan ēdienkarti ( mūsuprāt, labas un pieņemamas cenas) , gan galda noformējumu u.c. svarīgus jautājumus ( par saunas izmantošanu, par vāzēm, par citas telpas izmantošanu radošai aktivitātei, par ballītes ilgumu...). Lai gan 19.nov. bija pelēka, lietaina un drēgna diena, viesu nama teritorija un koki, sagaidot mūs, jau bija svētku rotā- mirdzēja krāsainās lampiņu gaismiņās. Viesu namā bija patīkami silti, omulīgi un mājīgi. Galds bija tik skaisti un svinīgi uzklāts. Ļoti garšīgs ēdiens, laba apkalpošana, palīdzība arī sakārtojot ziedus vāzēs un svētku kūkas svinīgajā brīdī! Gan mēs, jubilāres, gan mūsu viesi patiesi no sirds izbaudījām šo mūsu svētku vakaru "Oāzē"! Paldies, Inta Jums un jūsu komandai! Ļoti labprāt svinēsim "Oāzē" vēl kādus savus svētkus un noteikti iesakām šo viesu namu arī citiem! :)
11
22.11.2017, 2009
Nu ko te skābie letiņi atkal var ņemties! Tīkamā vienmēr par maz, bet, kad ir ko rīt, tad vēl izmet ārā mēslainē. Uhh, kas mēs par tautu... Paldies saimniekiem par mūsu firšajām kāzām 2009. gada nogalē. Vienmēr atceros ar labu vārdu. Bijām mazs pulciņš, bet ēdiena nereāli daudz. Tas palicis atmiņā, jo domājām, kā šito visu tagad apēdīsim.:) Malači, tā turpināt!
10