Atsauksmes

04.08.2021, Mārīte
Paldies par mājvietu, man un maniem 7 kaķiem, nodzīvojām nedēļu, nevienu nesatikām.
11
04.08.2021, Aivars
Pirmkārt, patiess PALDIES, par laipno uzņemšanu un atsaucību! Lieliska, harizmātiska SAIMNIECE!!! Neskatoties uz to, ka šajā dienā bija paredzētas kāzu svinības, saimniece laipni uzņēma un gardi paēdināja, Parādīja kur vēl saimniecībā kādu stūrīti apskatīties. Arī mēs šajā dienā svinējām savu kāzu jubileju, tikai jau 35. Ja vien esat šajā pusē, iegriežoties šajā saimniecībā, būsiet laipni gaidīti un uzņemti. Novēlam visiem veiksmi , veselību ilgus gadus kopdzīvē!! Kad krīt rozā brilles, paliek mīlestība, kad nedaudz apdziest pirmā kaisle, paliek cieņa un uzticēšanās!!! Cieniet partneri, cieniet cilvēkus esiet pozitīvi un tas noteikti Jums atgriezīsies ar +++
11
03.08.2021, Inga
Super vieta. Numuriņi perfekti tīri. Blakus restorāns super maltītes un ļoti atsaucīgi un laipni. Iesaku visiem, noteikti vēlamies atgriezties vēl.
21
03.08.2021, Inga
Drausmīgākā vietā nēsam bijuši. Sākās viss tā- Dot mums mājiņas atslēgas, dodamies uz mājiņu konstatējam, ka mājiņa nav uzkopta pēc iepriekšējiem klientiem viss netīrs un savandīts. Piešķir mums citu mājiņu, ledusskapis nedarbojas arā +30 mājiņā arī. Mājiņai logu aiztaisīt ciet nevar, sanāk ka visas mantas ko atstājam paliek visiem pieejamas. Visa kempinga teritorijā šausmīga smaka pēc toletēm. Jūras pieeja vnk drausmīga, sastumtas aļğes kas tur pūst un drausmīgi smird. Personāla meitenes likās kaut ko salietojušās skaidrā točna nebija. Palūdzām lai atgriež naudu un devāmies prom, jo nakšņot tur vnk nevarētu. Netīro mājiņu atnāca sieviete uzkopt ar spaini ūdens un vienu lupatu, nekādas dezinfekcijas nekā, uzkopa 10min laikā, nezinu vai to var nosaukt par tīrību.
00
03.08.2021, Inga
Numuriņos prasītos remonts, mūsu numuriņā podam vāks kā butoforija bija uzlikts viss juka tur ārā, draugu numuriņā dušas kabīnē durvis nevarēja aiztaisīt. Gulta katastrofāli izgulēta. Ēdiens galīgi neatbilst restorāna nosaukumam. Ēdām vakariņas un brokastis, abas maltītes bija nebaudāmas,brokastīs ļoti nelaipna apkalpšana. Vieta kur noteikti vairs neizvēlēsimies nakšņot.
00
03.08.2021, Anita
Par savu kāzu pieturvietu bijām izvēlējušies zirgu sētu ''Klajumi''. Sākumā viss likās forši - detalizēti visu aprunājām - galvenais noteikums bija, lai MŪS SATIEK, laikā, uz kuru sarunājām, ierāda terasi un sakoordinē, kur novietot mašīnas, jo viesu bija daudz. Beigās, neviens mūs pat nesatika, nācās līgavainim iet pa visu sētu meklēt saimniekus vai vismaz kādu darbinieku. Puiši, kas bija blakus ar zirgiem mūsu fotosesijas laikā, brauca virsū mūsu fotogrāfam, kas vienkārši pajautāja, kur parasti fotografējas jaunlaulātie, jo teritorija ir liela un bija tur pirmo reizi. Cena nav adekvāta līmenim. Zirdziņi mierīgi, skaisti, attieksme no saimniekiem - nekāda. Atbraukt uz izjādi - jā. Pārējais - neiesakam.
05
03.08.2021, Ieva
Paldies saimniekiem par foršo uzņemšanu. Vieta atpūtai fantastiska!!! ????
21
02.08.2021, Meitenes no 11.namiņa
Lieliska vieta. Nesaprotam, kādēļ tiek nopelts saimnieks, jo vienkārši burvīga attieksme no viņa. Braucu jau vairākus gadus, dažādās kompānijās. Vienmēr super. Pienāk, pajautā, vai viss ir, vai ir labi utt.super jauki. ☺️ Vieta burvīga. Kā maza pasaka. Protams, ja vēlies super skaļu ballīti, nebūs priekš tevis. ( kaut gan, vienmēr tāpat klusiņām klausāmies mūziku, neejam ātri gulēt utt, nekad nav bijušas problēmas) Bet ja vēlies pavadīt laiku tiešām sirsnīgi ar dabu, iesakām šo vietu. ❤️ Varam pateikt visu to labāko. Noteikti tiksimies vēl. ☺️
02
02.08.2021, Inga
Burvīga vieta! Īsta lauku idille- gaumīgi apzaļumota teritorija, dīķis, pirtiņa, dzīvnieciņi (bērniem īpašs prieks). Kolosāls mājas interjers. Jauks, pozitīvs saimnieks. Paldies par uzņemšanu!
31
01.08.2021, Lielupes meitenes
Atpūtas vieta tiešām skaista!Jaukiem numuriņiem,plašām gultām,lieliskiem Atpūtas stūrīšiem. Par ēdināšanu gan bijām vīlušies. Mājas lapas piedāvātie ēdieni tā arī netika izbaudīti ???? Žēl,jo tieši to dēļ braucām,lai izbaudītu latgaliešu virtuvi. Vakariņās-zivju kotlete ar kartupeļiem kā ēdnīcā 10€ .Labāk ņemt līdzi ko paši var grillēt. Arī pie latgaliešu alus netikām ☹ Tā vietā mums atnesa Cēsu 0,5 pudelītes.
00
31.07.2021, Iesprūdusī
Cena par numuriņu neatbilst mājaslapā norādītai - prasīja 40 eur par 2-vietīgu numuriņu. Saimnieks bija piemirsis veikto rezervāciju, labi, ka numuriņi bija pieejami. Istabiņas vannasistabā slēdzene bija sabojāta un sanāca tajā iesprūst uz teju pusstundu! Draugi varēja izrādīt Makgaivera prasmes. Namiņā atpūtās skaļa kompānija, kas traucēja naktmieru. Sienas ļoti plānas, lieliski var visu dzirdēt. Forši, ka virtuvē pieejams ledusskapis ar saldētavu un plīts, dažas pannas un katli, tējkanna, krūzes, šķīvi. Galda piederumi gan šausmīgi, sanāca sagriezties, jo nazis salūza rokās.
01
30.07.2021, Gundega
Ļoti laba vieta kur izbaudīt dabu, klusumu un latgales viesmīlību! Paldies par viesmīlību :)
00
30.07.2021, Edis
Jūra diemžēl vismaz 1km,šosejas mala,maksimāli uz 3 no 5!
00
30.07.2021, Natālija
Skaista vieta atpūtai! Viss sakopts un tīrs! Mājā Žagatas viss pārdomāts viesu ērtībām - visi nepieciešamie trauki, skaista balta gultas veļa, katram dvielis. Saimniece laipana un atsaucīga. Bērni bija sajūsmā par trušiem! Truši pieradināti pie rokā un ļoti draudzīgi ar bērniem.
40
29.07.2021, histēriskai Evai
kas tu tāda ,lai kādam kaut ko ieteiktu vai neieteiktu
04
29.07.2021, Vija
Cik maksā kempinga mājiņa ? Divvietīga un četrvietīga
00